Kovai su celiulitu – naminis šveitiklis: štai, ko jums reikės

Nenumaldomai artėjant vasarai, dauguma moterų dar labiau susirūpina kūno linijomis. Daugelis šiltomis dienomis norės puoštis trumpais sijonais ar suknelėmis ir taip atidengs kojas. Tačiau ne visos jomis yra patenkintos ir dažnai suka galvas, ką daryti su celiulitu?

Žinoma, stebuklingų receptų čia nėra – svarbu ir mityba, ir pakankamas vandens kiekis organizme, ir sportas. Tačiau namų sąlygomis pasigamintas odos šveitiklis taip pat gali padėti sumažinti apelsino žievelės padarinius, tad išbandyti jį – tikrai verta.

Viskas, ko jums reikės: ¼ puodelio šviežios kavos tirščių, ¼ puodelio druskos, ¼ puodelio migdolų aliejaus. Viską sumaišykite ir naudokite maudantis duše: švelniai trinkite šveitikliu odą 3-5 minutes, kol pašalinsite negyvas ląsteles, ir nuplaukite jį vandeniu.

Nepamirškite atkreipti dėmesį į savo odos tipą. Jei ji jautresnė – šveitiklio nereikėtų naudoti labai dažnai, geriausia, kartą per mėnesį. Jei oda riebesnė ir ne tokia jautri, šveitiklį galite naudoti ir kartą per savaitę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų