Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Ore jau tvyro ruduo, tačiau nesaikingo deginimosi saulėje pasekmės ima ryškėti dar tik dabar – iki šiol buvusi skaisti oda praranda lygumą ir ima ryškėti pigmentinės dėmės. Ar ir jūs atostogų metu per daug atsipalaidavote ir pamiršote žalingą saulės spindulių poveikį? Jei taip, veikiausiai, kaip tik dabar imate pastebėti tokio neatsakingo elgesio pasekmes.

Ore jau tvyro ruduo, tačiau nesaikingo deginimosi saulėje pasekmės ima ryškėti dar tik dabar – iki šiol buvusi skaisti oda praranda lygumą ir ima ryškėti pigmentinės dėmės. Ar ir jūs atostogų metu per daug atsipalaidavote ir pamiršote žalingą saulės spindulių poveikį? Jei taip, veikiausiai, kaip tik dabar imate pastebėti tokio neatsakingo elgesio pasekmes.

REKLAMA
REKLAMA

Ilgą laiką dermatologai teigė, kad panaikinti odoje atsiradusias pigmentines dėmes yra sudėtinga ir prireikia ne vieno vizito pas odos specialistą. Vis dėlto, kosmetikos gamyboje atsiranda vis daugiau naujovių ir būdų odos problemoms spręsti. Nors kol kas apie tiamidolį žino ne visi, tačiau ši sudėtinė odos priežiūros priemonių medžiaga, kaip niekas kitas gali padėti atsikratyti nepageidaujamų pigmentinių dėmių ir suteikti odai jaunatviško skaistumo.

REKLAMA
REKLAMA

Stebinantys tyrimų rezultatai

2021 metais buvo atlikti du tyrimai, kurių metu siekta išsiaiškinti tiamidolio veiksmingumą naikinant pigmentines dėmes. Tyrimų rezultatai nustebino net ir visko mačiusius mokslininkus. Reguliaraus tiamidolio naudojimo poveikis buvo pastebimas jau po dviejų savaičių, o priemonių su tiamidoliu naudojimą tęsiant ilgiau, tiriamųjų odos būklė ir toliau gerėjo – pigmentinės dėmės bluko, tyrime dalyvavę savanoriai džiaugėsi sugrįžusiu pasitikėjimu savimi ir jautėsi labiau patenkinti savo išvaizda. Po 12 savaičių kurso tyrimo dalyvių odos būklė buvo ženkliai geresnė nei tyrimo pradžioje. Žinoma, vertėtų nepamiršti, kad kiekvieno oda skirtinga, todėl rezultatai gali skirtis.

Kaip veikia tiamidolis?

Turbūt jau žinote, kad už mūsų odos spalvą yra atsakingas melaninas. Melanino gamyba odoje priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, saulės spindulių stiprumo, hormonų pokyčių, uždegiminių procesų (aknės) bei natūralaus odos senėjimo. 

REKLAMA
REKLAMA

Kartais nutinka taip, kad dėl anksčiau minėtų veiksnių mūsų odos ląstelės daugiau melanino ima gaminti tik tam tikruose nedideliuose odos plotuose, todėl bėgant laikui atsiranda pigmentinių dėmių. Paprastai tokios dėmės vadinamos hiperpigmentacija, melasma arba senatvinėmis dėmėmis. 

Vienas iš būdų norint panaikinti tokias dėmes ar sustabdyti jų atsiradimą, tai sulėtinti melanino gamybą, o būtent tai ir daro tiamidolis. Pasak specialistų, tiamidolis yra itin veiksmingas žmogaus tirozinazės – fermento, sukeliančio odos hiperpigmentaciją, – gamybos lėtintojas, kuris stebėtinai greitai ir lengvai mažina hiperpigmentaciją, o rezultatai pastebimi vos po dviejų savaičių reguliaraus kosmetikos su tiamidoliu naudojimo.

bandykite dermatologų rekomenduojamą kosmetiką

Remdamiesi moksliniais tyrimais ir dermatologų rekomendacijomis „Eucerin“ kosmetologai jau daugelį metų klientus džiugina išskirtinės kokybės ir sudėties odos priežiūros priemonėmis. Stebėdami naudotojų poreikius bei problemas, su kuriomis dauguma susiduria, kovai su hiperpigmentacija „Eucerin“ sukūrė „Anti-Pigment“ odos priežiūros priemonių liniją, praturtintą patentuotu tiamidoliu.

REKLAMA
REKLAMA

  „Eucerin Anti-Pigment“ kosmetikos liniją sudaro dvejopo poveikio serumas, dėmių korektorius, dieninis kremas, naktinis kremas bei neseniai pristatytos naujienos – atspalvį suteikiantis kremas ir odą skaistinantis serumas. Pastarasis savo vietą gali atrasti bet kurioje kosmetinėje ir yra itin lengvai derinamas su bet kokia kita kosmetika. „Eucerin Anti-Pigment“ odą skaistinančio serumo  sudėtyje esantis galingas veikliųjų medžiagų derinys suteikia odai švytėjimo ir mažina hiperpigmentaciją:

  • tiamidolis veiksmingai mažina pigmentines dėmes ir saugo nuo pakartotinio jų atsiradimo,
  • hialurono rūgštis ir glicerinas mažina raukšles, drėkina odą ir suteikia jai švytėjimo,
  • itin lengva tekstūra tinka visų tipų odai ir gali būti įtraukta į bet kokios odos priežiūros rutiną.

Nepamirškite prevencinių priemonių

Specialistų teigimu, norint sumažinti pigmentinių dėmių atsiradimo riziką bei apsaugoti odą nuo priešlaikinio senėjimo, būtina naudoti patikimą apsaugą nuo saulės spindulių. Svarbu atminti, kad saulės spinduliai veikia odą net ir debesuotomis dienomis, todėl priemones apsaugančias nuo saulės svarbu naudoti kasdien.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstantiems, kokią apsaugą nuo saulės pasirinkti, dermatologai vienbalsiai atsako – pamirškite SPF15 ir panašaus lygio apsauginius kremus, verčiau rinkitės SPF30 ar dar aukštesnio lygio apsaugines priemones.

Taigi, saulėtiems orams pasitraukus, pasirūpinkite savo oda ir atsikratykite išryškėjusių pigmentinių dėmių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų