Kontraceptines tabletes gėrusi 20-metė liko šoke: nežinodama apie nėštumą pagimdė vaiką

Kavinės padavėja buvo apstulbusi, kai jai prasidėjo gimdymas. Mergina nežinojo, kad laukiasi, nes vartojo kontraceptines tabletes, o jokio nėščiosios pilvuko jai nesimatė.

Padavėja aptarnavo staliukus kavinėje, kai pajuto pilvo skausmą, bet nė nenumanė, kad jai tuoj prasidės gimdymas. Jodi–Marie Ash nežinojo apie nėštumą – lieknai merginai pilvuko visai nesimatė. Ji taip pat vartojo kontraceptines tabletes – nors dvidešimtmetė mergina pripažįsta, kad kartais pamiršdavo ją išgerti, prieš penkis mėnesius jos pasidarytas nėštumo testas buvo neigiamas.

Darbo metu pradėjo skaudėti pilvą

Esekse, Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Jodi–Marie galvojo, kad bus kažko negero suvalgiusi, todėl darbo metu jai pradėjo skaudėti pilvą. Tačiau skausmas vis stiprėjo, todėl atidirbusi savo aštuonių valandų trukmės pamaina ji savo tėčio paprašė iškviesti jai greitąją. Kai medikai jai pasakė, kad tai – sąrėmiai, mergina negalėjo patikėti.

Ji pasakojo: „Kai gydytojas man pasakė, kad padarys nėštumo testą, aš pagalvojau, kad gerai, bet kas iš to, o testas buvo teigiamas. Kai jis man pasakė, kad laukiuosi, aš paklausiau: „Bet kodėl man taip stipriai skauda?“ Juk nėštumas nereiškia, kad turi taip stipriai skaudėti. Tada jie mane išsiuntė tolesniems tyrimams – buvau vežama į gimdyklą, net nesuprasdama, kas darosi, ir tada slaugytojas man pasakė, kur mane veža ir kad tuoj gimdysiu. Manau, kad labiausiai buvau šokiruota ir nustebusi – viskas atrodė netikra. Visas tas vakaras man atmintyje yra neryškus, viskas praėjo labai greitai – tuo metu tik žinojau, kad privalau pagimdyti.“

Po maždaug valandos aktyvių sąrėmių, 1 valandą 57 minutės nakties gimė jos dukrytė Skyla, kuri svėrė 2,77 kg. Tai jaunai mamai buvo tikras stebuklas – visą nėštumo laikotarpį ji gyveno kaip niekur nieko, šventė savo gimtadienį prieš kelias savaites ir net nebūtų galėjusi įsivaizduoti, kad laukiasi, rašoma dailystar.co.uk.

Namo grįžo su kūdikiu

Ji pasakojo: „Į ligoninę nuvažiavau su pilvo skausmu, o namo grįžau su kūdikiu. Galvojau, kad pilvą skauda dėl apendicito, dėl kokios kitos priežasties ar dėl kažko, ką suvalgiau – galvojau apie visus šiuos dalykus, bet nei akimirkos nebūčiau pamaniusi, kad tai – sąrėmiai. Jokių kitų simptomų neturėjau – mėnesinės man ir toliau buvo, manęs nepykino, jaučiausi visiškai normaliai.

REKLAMA

Prieš kurį laiką buvau pasidariusi nėštumo testą, ir jis buvo neigiamas. Tą nėštumo testą dariausi tik todėl, kad viena mano draugė galvojo, kad gal laukiasi, todėl nusprendžiau ir aš jį kartu su ja pasidaryti, kad jai vienai nebūtų taip baisu – aš nė kiek nebijojau, nes maniau, kad tikrai nesilaukiu.

Nebuvo jokio pilvuko, ant pilvo nieko nesimatė – pavalgius jaučiau kiek daugiau pilvo pūtimo, nei įprastai, bet tikrai nebuvo dėl ko per daug jaudintis, ir niekas nesukėlė įtarimo, kad gal esu nėščia.“

Kolegos neslėpė nuostabos

Laimei, Jodi–Marie šeima kūdikiui gimus ėmėsi jai padėti. Naujagimės tėtis su šeima taip pat jai padeda ir palaiko.

Jodi–Marie sako: „Visi man labai padeda, todėl per daug lakstyti po parduotuves man tikrai nereikėjo. Paskambinau mamai ir tėčiui, o visiems kitiems parašiau įrašą feisbuke – nenorėjau kiekvienam atskirai skambinti ir sakyti, kad žiūrėkite, štai kas atsitiko. Mano draugai buvo ne mažiau nustebę, nei aš pati, o kolegos stebėjosi, kad aš dirbdama laukiausi ir sakė, kad niekaip nebūtų atspėję.“

Jodi–Marie sako, kad motinystės instinktą ji pajuto iškart. Ji pridūrė: „Viskas, kas sakoma apie motinystės instinktą, yra tiesa – aš kažkaip iškart žinojau, ką daryti. Iš pradžių buvau tikrai nustebusi, kaip ir būtų buvę ir bet kuriam kitam sveiko proto žmogui mano situacijoje, bet po kurio laiko tai praėjo – dabar jau nieko nekeisčiau.“

Kad vėliau gyvenime tokia situacija nepasikartotų, Jodi–Marie žada nuo šiol kas tris mėnesius profilaktiškai darytis nėštumo testus.


Rašyti komentarą...
N
Nezinoma
2021-05-10 22:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi kudikis buvo medinis kad nejaute nei judesiu .Judesiai tikrai turejo buti.
Atsakyti
-2

M
Mari
2021-05-10 19:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kontraceptikais pasitikėti negalima,nes galima nuo jų pastoti.Nežinot,kad laikina truksta žodžiu.Juk keičiasi harmonai,mėnesinės išnyksta.Juk juda, kruta pilve kažkas.Jau nevienas istorija buvo rašyta.
Atsakyti
-6

L
Lt
2021-05-10 21:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau daryk trati trati, ir nebus bėdų.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų