Vyrai šeimas kuria dėl pačių įvairiausių, kartais net nesuderinamų priežasčių. Daugeliui vyrų vestuvės – vos ne pasaulio pabaiga, bet beveik visi privalome šią kankynę ištverti. Sutik, jei pamąstytume, kodėl nori ištekėti mergina, tai visas priežastis būtų galima suskaičiuoti vienos rankos pirštais. Kalbant apie vyrus – sudėtingiau. Tai rodo ir atlikti tyrimai.

MOTERS NORAS – ĮSAKYMAS

Argi mes tokie paklusnūs? Ne, esmė ne ta. Jei vyras ilgai bendrauja su moterimi, tai bendravimo statusas ne toks ir svarbus. Bet jei moteris nori, tai vyras kada nors pasako: „Jeigu reikia, tai įteisiname santykius.“ Statistiškai net du trečdaliai vyrų teigia, kad vesdami jie tik išpildė savo išrinktosios troškimus.

NORISI KŪDIKIO

Pavydi, kai draugai už rankučių vedžioja mažylius, perka jiems žaislus, kalba apie savo atžalas. Galvoje sukasi mintys apie praleistas galimybes (Rūta, Rasa, Rima...). Bet svarbiausia tai, kad kiekvienas vaikų norintis vyras trokšta, jog vaikus jam pagimdytų mylima moteris. Todėl ir vedama iš meilės.

TĖVŲ VALIA

Galimi du variantai. Vyrukas iš materialiai apsirūpinusios šeimos bijo prarasti finansinę paramą ir veda VIP lygio merginą, kurią jam parinko tėvai, tėvų draugai, tėvų verslo partneriai arba jis tas mamos sūnelis, kuriam žmoną parenka mamytė.

REKLAMA

Tokios santuokos populiarios ne tik tarp viduramžių didikų, bet ir tarp šiuolaikinių turčių vaikų. Reikia padidinti kapitalą – vesk! Ir viskas. Kur dingsi be tėvų paramos? Prie gero greitai priprantama.

PAŽINIMAS

Reikia apsilankyti ir ten, kur nerekomenduoja draugai, bet kur visi apsilanko. Vedybos – savotiškas eksperimentas, kad po jo suprastum, jog „tai – ne man“.

VIENATVĖ

Daugelis vyrų, ypač tų, kurie vėlai paliko tėvų namus, labai vertina laisvę. Tiesa, po 30-ties tą laisvę jie jau vadina vienatve ir suvokia, kad labai malonu, kai nereikia kišenėje ieškoti durų rakto, o pakanka į tas duris pabelsti – tikrai atidarys.

Statistiškai 35 proc. vyrų mano, kad vienatvės jausmas – puiki priežastis sukurti šeimą.

NORIU PAS MAMĄ!

Vyrai šeimą kuria ir todėl, kad jiems reikalinga mamytė. Mama nuo vaikystės maitino, rengė, skalbė, o dabar mamos nėra. Reikia auklės ir žinduko. Tokiais atvejais žmonos ilgai neieškoma. Iš karto vestuvės, po kurių palengvėja. Viskas mylimosios rankose. Tačiau merginos tokių vaikinų vengia, nes nenori būti auklėmis iki gyvenimo pabaigos.

KARJERA

Kai vyras siekia karjeros, neretai yra "nerašytas pageidavimas", kad jis būtų šeimos žmogus. Ypač užsienio kapitalo firmose. Kažkodėl manoma, kad vedęs vyras yra patikimesnis ir atsakingesnis.

Būna ir taip, kad vardan karjeros vyriškis veda savo viršininkę. Net jei apie tai niekas garsiai nekalba, abu sutuoktiniai puikiai supranta, ko iš "karjerinės" santuokos galima tikėtis.


Rašyti komentarą...
P
Ponulis M
2012-05-25 08:13:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių straipsnių autorius šaudyti... prisiiskaito vaikai tokių nesamononių ir po to taip masto... Debilai...
Atsakyti
0

P
Ponuliui M
2012-05-25 09:02:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip reikia mąstyti?
Atsakyti
0

t
trol
2012-05-28 10:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
briedas visiškas, vaikams smegenis praplauti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų