karjera

Karjera

 

Tai individo profesinis kelias, apimantis jo darbinę veiklą, pasiekimus ir patirtį per visą darbinį gyvenimą. Ji gali būti susijusi su viena profesine sritimi ar apimti kelias skirtingas veiklas ir pareigas, priklausomai nuo asmeninių interesų, kompetencijų ir galimybių tobulėjimo. Karjeros vystymasis dažnai yra planuojamas procesas, kurio metu individas siekia profesinių tikslų, tobulina įgūdžius ir žinias, dalyvauja mokymuose ir kursuose. Karjera neapsiriboja tik darbo vietos keitimu ar pareigų kilnojimu; tai taip pat apima asmeninį augimą, pasitenkinimą darbu ir gyvenimo bei darbo balansą. 

REKLAMA
Nerijus jau 11 metų negalvoja apie darbo keitimą: „Tokio darbo grafiko kaip „Iki“ kitur nerasi“  Nerijus jau 11 metų negalvoja apie darbo keitimą: „Tokio darbo grafiko kaip „Iki“ kitur nerasi“

Nerijus jau 11 metų negalvoja apie darbo keitimą: „Tokio darbo grafiko kaip „Iki“ kitur nerasi“

Iš savo močiutės maisto ruošos paslapčių mokęsis panevėžietis Nerijus Kačenauskas jau seniai savo gyvenimą sieja su maistu. Vis dabar mėgsta vis grįžti prie senovinių jos receptų, yra mokęsis ir konditerio darbo vingrybių, tačiau save atrado pareigose, apie kurias vaikystėje gamindamas su močiute tikriausiai net nebuvo pagalvojęs – kartu su komanda jis „Iki“ salotomis aprūpina visą Lietuvą. Vyr.
2024-07-12

Vita Žiba – apie kelią iki komikės karjeros ir naujai užgimusius jausmus: „Gera turėti tą, kuris supranta“

Komikė Vita Žibaitytė, geriau žinoma sceniniu vardu Vita Žiba, nuėjo ilgą kelią, kol galėjo užsiimti tuo, ko trokšta širdis. O šiuo metu ji džiaugiasi ne tik pilnomis salėmis gerbėjų jos pasirodymuose, bet ir naujai užgimusiais jausmais. Apie visa tai – interviu su naujienų portalu tv3.lt. – Neseniai grįžai iš solo turo. Buvo net 30 šou. Ar jautiesi laiminga? – Šiaip keista, bet labiau apėmę tokios emocijos, kad pagaliau viskas baigta, nes labai sunku buvo, įtempta.
2024-06-15
REKLAMA
Po laimės paieškų svetur – atgal į „Iki“: Darius jau vadovauja dviem sandėliams  Po laimės paieškų svetur – atgal į „Iki“: Darius jau vadovauja dviem sandėliams

Po laimės paieškų svetur – atgal į „Iki“: Darius jau vadovauja dviem sandėliams

Geras darbas privilioja atgal net ir iš svetur. Tuo įsitikino Darius Balčiūnas, kuris po emigracijos grįžo dirbti ten, kur pradėjo – į prekybos tinklą „Iki“. Kadaise čia įsidarbinus atsitiktinai, talentas ir atkaklumas greitai ėmė duoti vaisių. Darius sėkmingai kilo karjeros laiptais, o tam nesutrukdė net ir pertrauka. Po grįžimo į „Iki“ nepraėjo nė metai, kad jis taptų sandėlio vadovu Panevėžio logistikos centre.
2024-06-14

Ilgametis „Žalgirio“ snaiperis Artūras Milaknis baigia karjerą – prakalbo ir apie ateities planus

Ilgametis Kauno „Žalgirio“ klubo snaiperis Artūras Milaknis nusprendė baigti profesionalaus krepšininko karjerą ir neria į naują veiklą. Apie tai jis patvirtino „Basketnews“ žurnalistui Lukui Malinauskui. „Aplinkybės susidėliojo kažkiek ne taip, kaip planavau. Buvo dar noro ir kūnas leido. Gal tikrai nebebuvau Eurolygos 15 minučių žaidėjas, bet manau, kad dar tikrai galėjau žaisti žemesniame lygyje. Kartais gali planuoti, ką nori, bet gyvenimas vis tiek sudėlioja savaip.
2024-05-24

Gabrielės Martirosian gyvenime – naujas posūkis: žengė rimtą žingsnį

10-uosius metus scenoje skaičiuojanti televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian žengė dar vieną rimtą žingsnį savo karjeroje. G. Martirosian tapo Nyderlandų renginių moderavimo meistriškumo agentūros „Masters in Moderation“ kartu su Vilniaus idėjų ir tendencijų festivaliu „Revolution“ organizuojamų renginių vedėjų meistriškumo programos dalyve.
2024-04-17

Iš bėgimo takelio į direktorės pareigas: bėgikė Eglė Balčiūnaitė dabar rūpinasi vaikų rytojumi

Kai bėgikė Eglė Balčiūnaitė buvo profesionali sportininkė, kaip ji pati sako, visa jos dienotvarkė sukosi daugiausiai aplink ją ir jos tikslus. Kai pernai sausį ji pranešė apie karjeros pabaigą, jos gyvenime viskas iš esmės pasikeitė. Dabar Sostinės sporto centre (SC) ji eina Sporto direktorės pareigas, kurioms šiuo metu skiria didžiausią dėmesį, mat yra daug ką nuveikti dėl vaikų ateities sporte.
2024-04-12

Ispanijos krepšinio legenda Rudy Fernandezas paskelbė, kad netrukus baigs karjerą

Madrido „Real“ komandos senbuvis ir ilgametis Ispanijos rinktinės narys Rudy Fernandezas paskelbė, kad ruošiasi baigti profesionalaus krepšininko karjerą. Apie šį savo ketinimą jis jau buvo užsiminęs ir anksčiau, bet šiandien dar kartą patvirtino spaudos konferencijoje. Šiandien 39-ąjį gimtadienį minintis krepšininkas sakė, kad karjerą baigs arba po klubinio sezono, arba po Paryžiaus olimpinių žaidynių, jei Ispanijos rinktinei ten pavyks patekti. Ispanai atrankos turnyrą žais namuose.
2024-04-04

Ar 20, ar 40: profesijai keisti amžiaus ribų nėra

Scenarijus „įstojau į universitetą, baigiau mokslus ir visą gyvenimą dirbau pagal profesiją“ pasitaiko vis rečiau. Skirtingi gyvenimo etapai vis dažniau paskatina imtis ir specialybės pokyčių, tačiau ar tai padaryti gali būti per vėlu?  Anot karjeros edukatorės Marijos Serbintaitės, keisti profesinį kelią niekada nėra per vėlu.
2024-03-05

Rožėmis neklotas Domanto Sabonio kelias iki NBA elito: kai atkaklus darbas nežinomybę ištrina

50-asis trigubas dviženklis NBA karjeroje ir palikta žymė NBA istorijoje. Dominavimas po krepšiais ir absoliuti lyderystė komandoje. Taip įspūdingai šį sezoną už Atlanto atrodo Lietuvos krepšinio pažiba Domantas Sabonis. Belieka tik svarstyti, kur slypi šio lietuvio ribos, tačiau akivaizdu, kad tai, koks yra dabar, D. Saboniui pavyko susikurti tik atkaklaus ir nuoseklaus darbo dėka.
2024-02-25

„Rytui“ atstovavęs australas paskelbė apie karjeros pabaigą

Buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Bradas Newley paskelbė, kad po šio sezono baigs karjerą. 38 metų australas šiuo metu priklauso Melburno „United“ komandai. B.Newley prie „Ryto“ komandos prisijungė 2010 metais ir čia praleido vieną sezoną. „Betsafe-LKL“ krepšininkas pelnydavo 7,5 taško. Šiame sezone Australijos lygoje jis renka 0,8 taško bei atkovoja 0,3 kamuolio. B.Newley daug vasarų atidavė Australijos rinktinei ir su vyrų komanda iškovojo net septynis aukso medalius.
2024-02-14
REKLAMA
REKLAMA

Paaiškėjo, kiek vidutiniškai kartų per savaitę mylisi poros

Neseniai atliktos apklausos duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos savo santykiais. Įprasta manyti, kad norėdami jaustis visaverčiais savo santykiuose, turėtumėte daug mylėtis, tačiau, neseniai atlikto tyrimo duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos. Taigi, kaip dažnai poros turėtų mylėtis? Kiekvieną dieną Amanda ir Darrenas Gentai gyvena Stokporte, Mančesterio regione.
2024-01-27

Jubiliejų paminėjęs Dainius Adomaitis – apie tolimąją Japoniją, naktį žiūrimas rungtynes ir trenerių karuselę

Gražų jubiliejų visai neseniai atšventusį Dainių Adomaitį nuo tėvynės skiria daugiau nei 8 tūkstančiai kilometrų. Buvęs rinktinės treneris pradėjo antrąjį savo sezoną prie Tokijo „Alvark“ klubo vairo. Treneris portalui tv3.lt kalbėjo apie karjeros etapą tolimojoje Japonijoje. Po krepšininko karjeros pabaigos 2009 m. D. Adomaitis trumpai dirbo Lenkijoje, o vėliau sekė etapas Lietuvoje. 2016-2019 m. treneris stovėjo dar ir prie Lietuvos rinktinės vairo.
2024-01-24

Artėjant Paryžiaus olimpinėms žaidynėms karjerą netikėtai baigia Dano Rapšio konkurentas

Olimpinis čempionas ir pasaulio čempionatų prizininkas australas Mackas Hortonas netikėtai likus vos pusmečiui iki Paryžiaus olimpinių žaidynių pradžios nusprendė baigti karjerą. 27-erių australas buvo vienas pagrindinių Dano Rapšio varžovų. Pasak paties M. Hortono, tokį sprendimą jis priėmė dėl motyvacijos stokos. „Tikrai norėjau varžytis Paryžiuje, tačiau nesu tas, kuris nori tik dalyvauti. Motyvacija jau nebe ta, tad dabar geras metas pasitraukti“, – sakė australas.
2024-01-23

Eglė Pavydė atvirai prakalbo apie savo darbą: amžinai bus dėkinga keliems žmonėms

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ svečiuojasi Eglė Pavydė, šiuo metu dirbanti britų kompanijoje „hVIVO“, vykdančioje vakcinų ir priešvirusinių vaistų klinikinius tyrimus, asociacijos „Lyderė“ narė. Laidoje Eglė atvirai pasakojo, kad nors jau anksti žinojo, kokiu karjeros keliu žengs baigusi mokslus, iš pradžių planas buvo kitoks.
2024-01-13

Selena Gomez pranešė skaudžią žinią gerbėjams

Atlikėja ir aktorė Selena Gomez (31 m.) nustebino ne vieną savo gerbėją. Amerikiečių dainininkė ir aktorė Selena Gomez nori palikti sceną. Neseniai ji išleido naują albumą ir pradėjo kalbėti apie savo planus. Duodama interviu CNN, mergina sakė, kad nebenori daugiau kurti muzikos. „Kuo vyresnė tampu, tuo labiau norėčiau susirasti, į ką susitelkti. Idealiu atveju norėčiau susitelkti į aktorės karjerą“, – sakė Gomez.
2024-01-08

Rimas Kurtinaitis prisiminė viską pakeitusią patirtį: nepamiršta iki šiol

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ pas vedėją Laurą Šukienę svečiuojasi garsus Lietuvos krepšininkas, krepšinio treneris Rimas Kurtinaitis, atskleidęs negirdėtų faktų apie savo karjerą ir patirtis, paskatinusias žengti šiuo keliu. R. Kurtinaičio pasiekimų sąrašas įspūdingas, jame – net trys olimpiniai medaliai, aukščiausi pasiekimai Europos ir pasaulio čempionatuose, daugiau nei 20 metų patirties bagažas sukrautas ir treniruojant Lietuvos bei užsienio komandas.
2023-12-30

Merūnas prisiminė pranašišką pokalbį su anapilin iškeliavusia mama: ir sako – netikėk stebuklais

Dainininkas Merūnas Vitulskis išgyvena aktyvų etapą. Gruodžio mėnesį jo sąskaitoje – ne viena dešimtis koncertų. Be to, Merūnas savo autorines dainas sudėjo į naujausią albumą „Nepaliesta muzika“, kurio vieną dainą skyrė brangiam žmogui – mamai. Merūnas Vitulskis naujausio albumo dainą „Ar tai tu“ skyrė savo anapilin iškeliavusiai mamai. „Ta daina yra man pati brangiausia iš viso albumo. Man ji nėra paprasta.
2023-12-23

Arvydui Saboniui – 59-eri: spalvinga karjera ir amžinas klausimas, į kurį niekada nebus atsakyta

Legendinis Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis švenčia 59-ąjį gimtadienį. Jis iki šiol įvardijamas kaip geriausia ir žymiausia visų laikų šalies krepšininio asmenybė ir ne veltui – pakanka žvilgtelti į spalvingą šio aukštaūgio gyvenimo istoriją. „Kiek? 18 metų ir keturi mėnesiai“, – kadaise su žurnalistu bendraudamas juokavo A. Sabonis, kuomet dar buvo tik pilnametystės neseniai sulaukęs jaunuolis ir jam tik buvo žadama šviesi krepšinio karjera.
86 2023-12-19

Anželika Cholina prisiminė savo karjeros pradžią: spektaklius statė jau darželyje

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ vedėja Laura Šukienė kalbasi su režisiere, choreografe, baletmeistere Anželika Cholina.   Tinklalaidėje vedėjai L. Šukienei paprašius A. Cholinos nusikelti į savo praeitį ir vaikystę, garsi moteris prisimena, kad ji nuo pačių mažiausių savo dienų norėjo būti tuo, kuo yra dabar. Spektaklius statė jau darželyje „Kaip bebūtų keista, tas jausmas mane lydėjo visą laiką, aš niekada neturėjau jokių abejonių ir kitokių pagalvojimų.
2023-12-16

2024 metų Budraitytės horoskopas Avinams: išdavė, kada seksis labiausiai

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2024-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams. Šį kartą astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, kas laukia Avino Zodiako ženklo ateinančiais metais. Vaiva, kas Avino Zodiako ženklo atstovų laukia profesinėje srityje? Šiais metais, ypač antroje pusėje nuo liepos pradžios, galite tikėtis didesnio karjeros šuolio.
2023-12-11

Gražiausias Italijos vyras nori tapti kunigu: metė modelio darbą

Dabar 21-erių metų italas Edoardo Santini 2019-ais metais, būdamas 17-os, išrinktas gražiausiu Italijos vyru mados organizuotame konkurse. O dabar, kadaise pripažintas gražiausiu Italijos vyru, jis metė modelio darbą ir nori tapti kunigu.   Tačiau visą gyvenimą studijavęs dramą ir šokį, kad įgyvendintų savo svajonę tapti žvaigžde, šeštadienį socialinėje žiniasklaidoje jis pareiškė, kad atsisakys karjeros dėl tikėjimo.
2023-12-09

Natalija Bunkė ir Simona Nainė atskleidė savo kitą pusę ir prabilo apie pasidovanotą „Bentley“

Atlikėjos, verslininkės Natalija Bunkė ir Simona Nainė – neišskiriamos draugės, turinčios daug panašumų ne tik dėl to, kad yra stiprios ir turinčios nuomonę, bet ir dėl savo panašios istorijos. Sėkmė moterims nenukrito iš dangaus – abi turėjo daug dirbti, kad ją pasiektų.
2023-12-06

Oskaras Koršunovas papasakojo, koks jis buvo vaikystėje: „Mokytis man nelabai sekėsi“

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėjė „Karjeros laiptais“ svečiuose – garsus Lietuvos režisierius Oskaras Koršunovas. Režisierius, dramaturgas Oskaras Koršunovas – puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Į vyro sukurtus spektaklius bilietai iki šiol yra išgraibstomi masiškai. Laidos vedėjai L. Šukienei režisieriaus paklausus, ar jis kada nors yra pagalvojęs, kokia gi yra tokios jo sėkmingos karjeros paslaptis, vyras patikina, kad apie tai jis buvo susimąstęs.
2023-12-02

Komentatoriumi tapęs Šarūnas Vasiliauskas apžvelgė pirmąjį LKL ratą: išskyrė apatišką komandą

Kalendoriuose rudenį keičiant žiemai, simbolinė žyma pasiekta ir „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Čempionatas kaip reikiant įsibėgėjo – pirmadienį finišavo pirmasis ratas. Nors prieš akis dar ilgas kelias, turnyrinėje lentelėje pamažu ryškėja hierarchija.
2023-11-30

Žydrūnas Urbonas Kosovo klubo nebetreniruos

Treneris Žydrūnas Urbonas Kosovo klubo nebetreniruos. Skelbiama, kad lietuvis paliko Prištinos „Sigal“ klubo vyriausiojo trenerio pareigas. Pranešama, kad sutartis su treneriu nutraukta abipusiu sutarimu. „Sigal“ šį sezoną Kosovo čempionate pasiekė 5 pergales ir 4 kartus pralaimėjo. Aštuonių komandų turnyre komanda žygiuoja penktoje vietoje. Prieš persikeliant į Kosovą Ž. Urbonas treniravo Utenos „Juventus“ klubą.
2023-11-29

Dovilė Urbanaitė prakalbo atvirai: atskleidė, kokia ji buvo vaikystėje

Naujausioje tv3.lt portalo tinklalaidės „Karjeros laiptais“ laidoje svečiuojasi šią vasarą ištekėjusi moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė. Šiandien dienai Dovilė Urbanaitė yra puikus veiklios, verslios ir itin darbščios moters pavyzdys. Tačiau kokia ji buvo vaikystėje? Dovilė nusišypso, kad jos organizuotumo ir verslumo pradmenys pasireikšdavo dar ankstyvoje vaikystėje.
2023-11-04

Realybės šou išgarsėjusi Jovita pradeda naują etapą: „Tik dabar ryžausi tai įgyvendinti“

Antrojo realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezono finalistei Jovitai Butrimaitei šie metai pažėrė netikėčiausių pokyčių – vasarą gyvenimą apvertė dalyvavimas televizijos projekte, o rudenį ji pasitiko permainomis asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Visuomenės sveikatos studijas baigusi mergina ne tik nusprendė toliau gilinti žinias kitoje medicinos srityje, bet ir pasinėrė į grožio pasaulį.
2023-10-23

Vienas asmuo pakeitė Lino Kojalos gyvenimą: artimai bendrauja iki šiol

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ svečiuojasi puikiai žinomas politologas Linas Kojala, kuris laidos metu atskleis keletą negirdėtų faktų apie savo karjerą ir asmeninį gyvenimą. Galbūt kai kuriuos skaitytojus nustebintų, tačiau pasirodo, kad žymus politologas L. Kojala vaikystėje tikrai nesvajojo turėti nieko bendro su politika, priešingai – būdamas vaiku jis tikėjosi pasiekti aukštų rezultatų sporte.
2023-10-21

Vos 27-erių Leščinskaitė baigia karjerą: „Tai buvo gyvenimo kelionė“

„Tai buvo gyvenimo kelionė. Sportas man suteikė daug nuostabių dalykų, patirčių, aplankiau gražiausias vietas, suartėjau su gamta. Sugebėjau save realizuoti aukščiausio lygio varžybose, sporto dėka išsiugdžiau savybes, kurios visada liks mano asmenybės dalimi ir pasitarnaus tolimesnėse veiklose“, – ištarė Pekino olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovavusi biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė.
2023-10-20

Karjerą baigusi Paražinskaitė: „Pabandžiau sugrįžti, nepavyko – gyvenimas juda toliau“

Jaunimo olimpinių žaidynių dviejų bronzos medalių laimėtoja, ant 19-ojo ITF teniso reitingo laiptelio užkopusi Akvilė Paražinskaitė oficialiai baigė karjerą. Po mokslų Jungtinėse Valstijose Balžeko teniso akademijos auklėtinė pabandė sugrįžti į didįjį sportą, tačiau nesulaukusi norimų rezultatų nusprendė viską baigti. „Gaila, kad baigėsi mano karjera, bet tuo pačiu esu labai laiminga. Pabandžiau, atidaviau viską, ką galėjau ir yra kaip yra.
2023-10-17

Aktorius Andrius Žiurauskas apie bandymą juo pasinaudoti: „Bet tu šmikis pasikėlęs b**t“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi aktorius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu jis yra pagrindinis veikėjas režisieriaus Emilio Vėlyvio būsimame kriminalinės komedijos seriale, kur vaidina aukštumų siekiantį režisierių. Laidoje aktorius paatvirauja – tam, kad žmonės sėkmingai eitų aktoriaus keliu, reikia stengtis, eiti į atrankas, tačiau pasitaiko tokių, kurie ieško „kontaktų“, o kai jų negauna, dar ir negražiais žodžiais apsisvaido.
2023-10-14

Inga Jankauskaitė prisipažino: štai, ko ji labiausiai nemėgsta gyvenime

Dainų autorė, atlikėja, aktorė Inga Jankauskaitė tv3.lt laidoje „Karjeros laiptais“ atskleidė, ko labiausia nemėgsta gyvenime.  Dainininkė sako, jog labiausiai nemėgsta žmonių imitatorių, kurie kalba apie sėkmę ar meilę.  „Kaip galima šnekėt apie meilę? – Reikia mylėti, o ne šnekėti. Ką galima šnekėt apie sėkmę? – Reikia dirbti, kad pasisektų, o ne mokyti kitus, kaip turime sulaukti tam tikro momento“, – teigia atlikėja.
2023-10-14

Andrius Žiurauskas apie ne iškarto išsipildžiusią kiekvieno kauniečio svajonę: „Tai yra stebuklas“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs aktorius Andrius Žiurauskas atvirai prabilo apie savo kelią link krepšinio klubo „Žalgiris“ balso. Nors dabar rugntynių metų girdėti A. Žiurausko replikas tapo įprasta, tačiau jis neslepia, kad jam nepavyko to pasiekti iš pirmo karto – jo tiesiog neprireikė. Pasak aktoriaus, visas kelias į tapimą „Žalgirio“ balsu prasidėjo 1999 metais, kai „Žalgiris“ laimėjo Eurolygą.
2023-10-04

Garsi Lietuvos režisierė prabilo apie jos gyvenimą pakeitusį žmogų: „Jis mokėdavo įkvėpti ir palaikyti“

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ svečiuojasi visame pasaulyje garsi, daugybę apdovanojimų pelniusi kino režisierė Giedrė Žickytė. „Turiu sūnų, kuris baigė mokyklą ir aš jam irgi sakau: „Teodorai, nėra vieno recepto ar kelio, tu visada gali ir, pavyzdžiui, pakeisti savo nuomonę. Svarbu daryti tai, ką tu jauti, kad nori daryti ir tai yra tavo kelias“, – laidoje „Karjeros laiptai“ atvirai kalba režisierė Giedrė Žickytė.
2023-09-23

Įkvepianti „Pescara“ talento istorija: į Europą atplaukė prisiglaudęs laive, į savo dabartinį klubą – „zuikiu“

Mamadou Coulibaly po vienų įsimintiniausių savo rungtynių sulaukė spaudos dėmesio, o iš Senegalo į Italiją atvykęs saugas papasakojo savo gyvenimo istoriją. M.Coulibaly atskleidė savo sunkią kelionę į Italiją iš Afrikos ir tai, kad tos kelionės metu jis galėjo mirti. Saugas taip pat papasakojo, kad jam teko badauti, kol pagaliau jis pasirašė sutartį su pirmuoju savo klubu karjeroje „Pescara“. „Iš Senegalo aš išvykau tik su kuprine.
2023-09-10

Po psichologinių problemų į sportą grįžusi gimnastė pagerino 90 metų gyvavusį rekordą

Kai kurių ekspertų geriausia visų laikų gimnaste laikoma 26-erių amerikietė Simone Biles įspūdingai grįžo į didįjį sportą. Rugpjūčio pradžioje ji laimėjo „Core Hydration Classic“ sportinės gimnastikos varžybas Čikagoje ir pateko į JAV čempionatą, kur praėjusią savaitę pagerino visų laikų rekordą. S.Biles daugiakovėje surinko 118.450 balo ir 8-ą kartą tapo šalies daugiakovės čempione. Tai – naujas visų laikų rekordas.
2023-08-31

Airinė Palšytė išreiškė nuoskaudą: baigusi karjerą uždirbtų daugiau nei ją tęsdama

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate į finalą nepateko tituluota Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė. 31-erių sportininkė penktadienį varžėsi kvalifikacijos A grupėje. Lietuvė atliko 3 sėkmingus šuolius iš eilės – pirmais bandymais įveikė 1,75 m, 1,80 m ir 1,85 m aukščius. Deja, 1,89 m aukštis jai trimis mėginimais nepakluso ir jos pasirodymas baigėsi.
196 2023-08-25
REKLAMA
Lidl Lietuva  Lidl Lietuva

Stabili darbo vieta: patarimai, kaip atpažinti patikimą darbdavį

Ieškant naujos darbo vietos didelę įtaką pasirinkimui daro ne tik siūlomas atlygis ar darbo grafikas, bet itin svarbus aspektas yra ir įmonės stabilumas. Kaip atpažinti stabilią ir patikimą darbovietę bei kokius privalumus ji suteikia, pasakoja „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.
2023-08-24

Šikšnius karjeros dar nebaigia: žais gimtojo miesto klube

35-erių Arvydas Šikšnius nusprendė sugrįžti ant parketo ir tai darys Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). „Kretingos“ klubas paskelbė, kad pasirašė sutartį su 196 cm ūgio puolėju, kuris gimtajame mieste bus ne tik žaidėjas, bet ir vyriausiojo trenerio asistentas.
2023-08-19

Vaida Kurpienė pasakė, kaip sulieknėti: pravers kiekvienam

Tinklalaidė „Karjeros laiptais“ kviečia arčiau visus žiūrovus, kuriuos domina sėkmingų, garsių ir žinomų šalies žmonių gyvenimo istorijos. Politikai, medikai, teisininkai, savo sričių specialistai – kaip jiems pavyko užimti trokštamas pareigas ir kodėl jiems šypsosi sėkmė? Ko reikia, kad sektųsi ir ko geriau vengti? Ar pakilti karjeros laiptais – lemta kiekvienam? Apie tai „Karjeros laiptais“ kartu su laidos vedėja, karjeros konsultante, veidotyros eksperte Laura Šukiene kalbasi svečiai.
2023-08-14

Adomėno karjera baigta: ekspertas įvertino, kas gali keistis dėl Taivano

Praėjusį šeštadienį užsienio reikalų ministras Mantas Adomėnas buvo sustabdytas policijos reidu metu, jam buvo nustatytas 0,62 promilės girtumas. Netrukus po to, viceministras savo „Facebook“ paskyroje informavo apie pasitraukimą iš pareigų. Mykolo Riomerio universiteto docento, politologo Vytauto Dumbliausko teigimu, Mantas Adomėnas – lengvai pakeičiamas asmuo. Pasak jo, viceministro M. Adomėno pasitraukimas turės menkas pasekmes užsienio reikalų ministerijai.

Sveikatos bėdos pakeitė Vaidos Kurpienės gyvenimą: dabar padeda kitiems

Tinklalaidė „Karjeros laiptais“ kviečia arčiau visus žiūrovus, kuriuos domina sėkmingų, garsių ir žinomų šalies žmonių gyvenimo istorijos. Politikai, medikai, teisininkai, savo sričių specialistai – kaip jiems pavyko užimti trokštamas pareigas ir kodėl jiems šypsosi sėkmė? Ko reikia, kad sektųsi ir ko geriau vengti? Ar pakilti karjeros laiptais – lemta kiekvienam? Apie tai „Karjeros laiptais“ kartu su laidos vedėja, karjeros konsultante, veidotyros eksperte Laura Šukiene kalbasi svečiai.
2023-08-12

Laura Kornelija Inamedinova: „Mano didžiausia svajonė – būti įkvėpimas sau ir kitiems“

Vos 28-erių Laura Kornelija Inamedinova – rinkodaros agentūros „LKI Consulting“ įkūrėja ir vadovė. Dar vaikystėje mačiusi sunkų tėvų darbą, suprato, kad jei gyvenime nori kažko pasiekti, teks dirbti keliskart daugiau, nes viskas – tik pačios rankose. Laura puikiai prisimena vaikystėje jai ištartus žodžius „nusileisk ant žemės“, kurie įkvėpė būti geriausia savo pačios versija ir atsispirti, mat nuo čia svajonės tapo tikslais, o šie – realiais darbais, kuriais šiandien verta didžiuotis.

Lemtinga pamoka pakeitė Nerijaus Cesiulio gyvenimą: viskas įvyko žaibiškai

Alytaus meras Nerijus Cesiulis – vienas mylimiausių politikų šalyje. Žmonės noriai su juo bendrauja, o Alytus, prižiūrimas N.Cesiulio, išgyvena savotišką renesansą. Kaip merui pavyko prisibelsti į alytiškių širdis ir ką jis gyvenime darė, kad taptų mylimas? Ar norint tapti politiku reikia baigti specialius mokslus? Meras šypteli – buvo toks dvejetukininkas, kad grėsė net pašalinimas iš mokyklos. Dar daugiau – buvo nusprendęs mokytis profesinėje mokykloje.
2023-07-31

Meras Nerijus Cesiulis atskleidė, už ką jį myli žmonės: viskas dėl 1 priežasties

Alytaus meras Nerijus Cesiulis – vienas mylimiausių politikų šalyje. Žmonės noriai su juo bendrauja, o Alytus, prižiūrimas N.Cesiulio, išgyvena savotišką renesansą. Kaip merui pavyko prisibelsti į alytiškių širdis ir ką jis gyvenime darė, kad taptų mylimas? Ar norint tapti politiku reikia baigti specialius mokslus ir kodėl meras juokiasi prisiminęs mokyklos laikus?  Grėsė išmetimas iš mokyklos Meras šypteli – buvo toks dvejetukininkas, kad jam net grėsė pašalinimas iš mokyklos.
2023-07-29

Išanalizavo Rasos Vaičekauskytės veidą: viską išduoda šie bruožai

Vienai garsiausių šalies teisininkių Rasai Vaičekauskytei – vos 34-eri. Kai ji eina, neįmanoma nepastebėti jos elegancijos, ryškumo ir moteriškumo. Rami, tvirta ir pasitikinti savimi. Taip daugeliui atrodo ši teisininkė. Bet ar būti teisininke – sena Rasos svajonė? Kuo norėjo tapti Rasa, būdama maža mergaite ir kokie jos ateities planai? Išanalizavo veido bruožus Pasak laidos vedėjos, veidotyrininkės Lauros Šukienės, sėkmė užkoduota Rasos veide.
2023-07-17

Viena garsiausių šalies teisininkių atskleidė, ką paaukojo dėl karjeros: kiti to nedaro

Vienai garsiausių šalies teisininkių Rasai Vaičekauskytei – vos 34-eri. Kai ji eina, neįmanoma nepastebėti jos elegancijos, ryškumo ir moteriškumo. Rami, tvirta ir pasitikinti savimi. Vis tik daugelis, pirmą kartą pamatęs teisininkę Rasą, nė nepagalvoja, kad ši gležna jauna moteris gali dirbti teismuose, atstovauti garsiausių šalies žmonių teises ir kasdien rūpintis milijoniniais sandoriais.
2023-07-15

Messi atskleidė, kodėl persigalvojo ir nusprendė nebaigti karjeros Argentinos rinktinėje

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Lionelis Messi atskleidė, kad būtų baigęs karjerą Argentinos rinktinėje, jei nebūtų pavykę laimėti pasaulio futbolo čempionato titulo. „Mėgavausi kiekviena akimirka pasaulio futbolo čempionate. Mėgavausi taip, kaip niekada anksčiau. Taip buvo šiek tiek todėl, nes žinojau, kad tai gali būti mano paskutinis pasaulio čempionatas. Jei atvirai, manau, kad jei nebūtume tapę pasaulio čempionais, aš nebebūčiau nacionalinėje komandoje.
2023-07-14

Ilgos karjeros receptą atskleidęs 44-erių Lukauskis – apie ateities planus, „Wolves“ sezoną ir klubo vietą Vilniuje

44-tąjį gimtadienį gegužę atšventęs rezultatyviausias visų laikų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Mindaugas Lukauskis net ir vasarą mieliau renkasi aktyvų poilsį. Jis šiuo metu krepšinio paslapčių moko jaunuosius talentus stovykloje ir kartu galvoja apie dar vieną profesionalaus sportininko sezoną. Puolėjas praėjusį sezoną praleido tuomet dar Alytaus „Wolves“ klubo gretose. Nuo kito sezono komanda oficialiai keliasi į Vilnių. „Visada mėgstu aktyvų poilsį.
131 2023-07-08
Į viršų