• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

32 metų kaunietė Indrė Lukoševičiūtė puikiai derina savo profesinę karjerą su šeimos rūpesčiais ir įvairiomis mėgstamomis veiklomis. Indrė savo laisvalaikį skiria dviem vaikams ir kūrybai, sportui bei pilvo šokiams. Tačiau ypatingą vietą jos širdyje užima veikla – muilo gėlių puokščių kūrimas.

20

32 metų kaunietė Indrė Lukoševičiūtė puikiai derina savo profesinę karjerą su šeimos rūpesčiais ir įvairiomis mėgstamomis veiklomis. Indrė savo laisvalaikį skiria dviem vaikams ir kūrybai, sportui bei pilvo šokiams. Tačiau ypatingą vietą jos širdyje užima veikla – muilo gėlių puokščių kūrimas.

REKLAMA

I. Lukoševičiūtė sako, kad iš prigimties yra energinga ir veikli, todėl mėgsta išmėginti naujas veiklas – muilo gėlių kūryba ir buvo vienas iš tokių bandymų, kuris prasidėjo būtent „Covid-19“ pandemijos metu.   

„Vieni dejavo iš baimės, kiti iš nuobodulio, treti piktinosi susidariusia situacija šalyje, o aš buvau iš tų, kurie ieškojo būdų, kaip neišeinant iš namų galėtų save realizuoti, ką gražaus galėtų nuveikti pandemijos laikotarpiu.

Tuo metu leidau laiką savo sodyboje Jiezne, apsupta pavasario gėlių ir žydinčių medžių, kurie natūraliai įkvėpė mane šiai veiklai.

REKLAMA
REKLAMA

Mano muilo gėlių puokštės yra kuriamos ne masinei gamybai ar pardavimui, o tik pagavus įkvėpimui, pagal pajautimą, kai norisi save išreikšti kuriant, todėl į kūrybą įdedu daug meilės, aistros ir pačių gražiausių jausmų.   

REKLAMA

Muilo gėlėmis galima ne tik grožėtis, bet ir dekoruoti aplinką – jos gali subtiliai papuošti miegamąjį, vonios kambarį, spintelę. Jų paskirtis gali būti labai įvairi: muilo gėles galima dovanoti įvairiomis progomis artimiesiems, draugams, kolegoms, mokytojams ar netgi sau.

O priežiūros visai nereikalauja, jos yra ilgaamžiškos, bet atrodo beveik kaip gyvos gėlės. Tuo jos ir yra ypatingos“, – pasakoja Indrė.  

Pirmosios puokštės – gražiausi atradimai  

Kaunietė prisimena, kad pirmųjų muilo puokščių kūrimas truko labai ilgai, bet tuo pačiu buvo labai smagu, nes tai – naujas procesas, atradimai.  

REKLAMA
REKLAMA

„Idėjos mane tiek jaudino ir motyvavo, kad dažnai kurdavau iki ankstyvo ryto. Mokiausi pati iš savęs, norėjau užfiksuoti bei perteikti viską ir nuotraukomis, todėl susikūriau savo „Instagram“ ir „Facebook“ muilo gėlių puslapius. 

Viską analizavau pati, todėl kiekvienas trūkumas ar dvejonė virsdavo pačiais gražiausiais atradimais, per kuriuos tik tobulėjau. O pirmąją muilo gėlių puokštę pagaminau draugei gimtadienio proga.

Jaučiausi nuostabiai, kaip užkopusi į kalno viršūnę, nes norėjau be galo ją pradžiuginti. O ar gali būti kitaip, kai įdedi daug pastangų, meilės ir laiko“, – pasakoja moteris.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gėles kurianti Indrė sako, kad kartais tenka pagalvoti, kaip teisingai perteikti tai, kas užgimė galvoje: „Pavyzdžiui, gėlių išdėstymas bei harmoningas skirtingų gėlių, spalvų ir formų suderinimas. Tai reikalauja pajautimo, atsipalaidavimo ir vietos fantazijoms.“  

I. Lukoševičiūtė atvirauja, kad gėlių kompozicijas kuria spontaniškai, dažnai bandymo keliu.   

„Spalvų specialiai neatrenku, spalvas ir gėlių derinius dėlioju taip, kaip išjaučiu, kaip man tuo metu atrodo gražiausiai. Kadangi akytės jau įgudę, spalvas pasirenku daug harmoningiau negu kuriant pirmąsias muilo gėlių puokšteles.   

REKLAMA

Kai kuriu, visuomet būnu viena. Tai veikia stebuklingai. O kai darai tai, kas nuoširdu ir patinka, ypatingų metodų ir technikų nereikia. Viską galima išmokti, svarbiausia – kilnus tikslas. Tuomet tiesiog belieka mėgautis pačiu procesu“, – atskleidžia moteris.  

Gėlių kūrimas – terapija   

I. Lukoševičiūtė pasakoja, kad gėlių kūrimas jai tarsi laikas su savimi, sielos terapija, meditacija, kur gali pasinerti gilyn į save, sudėti pačius gražiausius jausmus: meilę, nuoširdumą, džiaugsmą bei dėkingumą.   

REKLAMA

„Kai kuriu iš širdies, pagauta įkvėpimo, nėra nieko, kas galėtų pakirpti sparnus mano įkvėpimui, todėl ir nėra jokios grėsmės prarasti motyvaciją.    

Šeima pažįsta mane puikiausiai, mato mano pastangas, todėl mane visada palaiko. Draugai ir kolegos vadina auksaranke, darbštuole, grožisi, teiraujasi, kaip randu laiko tarp savo visų veiklų, iš kur išmokau kurti muilo gėles, prašo pamokyti.

Klientai taip pat žavisi, negaili komplimentų, nuoširdžiai dėkoja ir kitiems rekomenduoja. Tai puikiai atspindi, kad ne tik aš džiaugiuosi, bet šį jausmą dovanoju ir kitiems. Tai yra be galo gera ir stebuklinga“, – širdį atveria pašnekovė. 

atimtų žadą nereikėtų ir šito straipsnio
dovanų,bet pastovėjo savaitę ir nebežavi,negyvos gėlės.
Pirkčiau tuoj pat tokią puokštę ir ne vieną.Būtų smagu sužinoti telefoną šių nuostabių puokščių savininkės.Norėtūsi sužinoti ar būtų galimybė, kad šios gražios puokštės pasiektų Vokietiją.Tai būtų nuostabu.Sėkmės didžiulės šiai puikiai darbštuoliai.Su visa pagarba - Aniger.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų