naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
24
Kaunietės kuriamas grožis užburia: kiekvieną kompoziciją gamina su meile (tv3.lt fotomontažas)

Dar iš vaikystės atėjusi meilė gėlėms, nesusiklostę santykiai ir pasaulį sukausčiusi pandemija kaunietei Indrei Lukoševičiūtei pakišo veiklos, džiuginančios kitus, idėją – moters kuriamos muilo gėlių puokštės tiesiog užburia savo išvaizda. Indrė atvirauja, kad į savo kūrinius sudeda daug meilės ir geros energijos, o į kiekvieną puokštę įdeda dalelę širdies.

24

Dar iš vaikystės atėjusi meilė gėlėms, nesusiklostę santykiai ir pasaulį sukausčiusi pandemija kaunietei Indrei Lukoševičiūtei pakišo veiklos, džiuginančios kitus, idėją – moters kuriamos muilo gėlių puokštės tiesiog užburia savo išvaizda. Indrė atvirauja, kad į savo kūrinius sudeda daug meilės ir geros energijos, o į kiekvieną puokštę įdeda dalelę širdies.

REKLAMA

29-erių moteris su šypsena naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad gėlės lydi nuo vaikystės – senelė ir mama visuomet turėjo didelius gėlių darželius, kupinus įvairiausių žiedų, kurių spalvos ir kvapai traukė it bitę prie medaus.

„Jų grožis, spalvos, kvapai tiesiog apsigyveno manyje! Tačiau tuomet dar nesupratau, kaip galiu realizuoti save šioje srityje“, – šypsosi pašnekovė.

REKLAMA

Sunkumai atvedė į mylimą veiklą

Laikas išties buvo nelengvas – skyrybos, įvestas karantinas, namuose besisukantys du maži vaikai privertė susimąstyti, ko pati nori iš gyvenimo.

REKLAMA

„Pastarieji gyvenimo įvykiai lėmė didelius pokyčius: skyrybos su egiptiečiu vyru, du maži vaikučiai, teko daugiau laiko praleisti namuose, o dar ir karantinas šalyje, todėl visa tai skatino mane atsisukti į savo sielos vidų, paklausti savęs bei suprasti, ko noriu iš gyvenimo, kas mane žavi, kas man teiktų malonumą, kas padėtų pilnai save realizuoti ir kaip geriausiai išnaudoti laisvesnį laiką, todėl natūraliai atradau muilo gėles“, – pasakoja I. Lukoševičiūtė.

REKLAMA

Kiek daugiau nei metus laiko muilo gėles gaminanti moteris sako, kad tobulumui ribų nėra – pati stengiasi nuolat tobulėti, mokytis, klausosi paskaitų, lankosi seminaruose bei sukaupta patirtimi dalinasi ir su kitomis, užsiimančiomis panašia veikla.

Indrė neslepia – pradžioje puokštes gamino artimiesiems ir draugams, tačiau niekad ir nebuvo minties pradėti veiklą vien tam, kad užsidirbtų pinigų.

„Žinoma, gaminau savo artimiesiems, draugams, nes mano tikslas niekada nebuvo ir nėra užsidirbti iš to pinigų – man tai teikia didelį džiaugsmą, veda prie savęs tobulėjimo, augimo, padeda atsipalaiduoti, tai tarsi terapija mano sielai, gili meditacija... Po to viskas vyksta savaime – šeimos draugai, nuotraukos įkeltos į „Instagram“ ir „Facebook“ paskyras „Aroma Flowers – kūnui ir sielai“ atneša didelį būrį susidomėjusių žmonių“, – su šypsena veide veiklos pradžią prisimena pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekviena puokštė pagaminta su meile

Nors tai nepagrindinė Indrės veikla, ji sako taip įsisukusi į šį reikalą, kad visą procesą prisiima sau – nuo gamybos iki fotografavimo, socialinių tinklų vedimo ir tai tapo didele jos gyvenimo dalimi. Tačiau niekad puokštės negamina per prievartą – geriausias rezultatas pasiekiamas, kai visą dėmesį sukoncentruoja į veiklą.

„Nespaudžiu savęs, gaminu tuomet, kai man norisi, pagauna įkvėpimas, kai turiu laiko. Todėl visos kompozicijos gaminamos visuomet iš širdies, pripildytos gera energija ir meile.“

REKLAMA

Indrė gamina plono muilo ir tikrojo, storo muilo gėlių kompozicijas. Plono muilo puokštes telieka sukomponuoti, tačiau ir tai užima laiko:

„Jeigu tai plono muilo gėlės – jas reikia tik sukomponuoti. Patys žiedeliai būna jau pagaminti pramoniniu būdu, todėl kompozicijos laikas gali trukti nuo valandos iki kelių, priklauso nuo muilo puokštės dydžio, sudėtingumo. Šio tipo muilo gėlės švelniai kvepia, atrodo labai elegantiškai ir prilygsta tikroms gėlėms.“

REKLAMA

Tikrojo, storo muilo gėlių puokštes pagaminti užtrunka net kelias dienas – tokios kompozicijos reikalauja laiko ir kruopštumo, o viskas nuo pradžios iki galo daroma pačios Indrės rankomis.

„Jeigu tai storo, tikrojo muilo gėlės, tai jų kompozicijas užtrunka sukurti daug ilgiau, nes tai yra visiškas mano rankų darbo kūrinys, tad pirmiausia reikia pasigaminti kvepiančius muiliukus – gėlytes, o komponuoti tik kitą dieną“, – gamybos procesą dėstė I. Lukoševičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA

Muilo gėlių puokščių kūrėja patikina – gaminimas nesunkus, jei viskas daroma su meile ir užsidegimu:

„Esu įsitikinusi, jog visas gėles galima paversti muilo gėlėmis... Nėra „sunkių“ ir „lengvų“ gėlių. Tam tiesiog reikalingos pastangos ir įdirbis. Labiausiai šitai veiklai reikia didelio noro – kai jo yra, atsiranda būdų atrasti ir pakankamai laiko, ir energijos, ir priemonių“, – įsitikinusi kūrėja.

Ir namams, ir dovanai

Paklausta, ar gamyboje pasitaiko klaidų, moteris atšauna, jog tokių neieško, todėl ir nėra – svarbiausia mėgautis procesu, o svarbiausias tinkamas nusiteikimas ir pastangos.

REKLAMA

„Čia ne egzaminas, jeigu nesigautų tinkamos formos gėlė, juk gali prigaminti nors ir šimtą tokių pačių, norint išgauti tobulą variantą.“

Kūrybinę gyslelę moteris tikrai turi ir gamina ne tik muilo puokštes – susidomėjusi aromaterapija ir natūralia kosmetika, Indrė gamina aliejines plaukų kaukes, kietuosius šampūnus bei kondicionierius, veido serumus. Tiesa, tik sau – šių produktų nepardavinėja.

Indrės kūrinius žmonės išties vertina – apie jas sužino ne tik iš socialinių tinklų, bet žinia apie kuriamą grožį keliauja iš lūpų į lūpas, o tai džiugina ne tik klientus, bet ir pačią kūrėją.

REKLAMA

„Žavisi be galo ir dėkoja. Aš taip džiaugiuosi, jog ne tik pati pasikraunu džiaugsmo jas gamindama, bet tuo galiu pasidalinti ir su žmonėmis. Dažnai sulaukiu klausimų, ar gėlės tikros, ar galima naudoti ir gaunu galybę komplimentų, kad atrodo nuostabiai, puikiai tinka namų ar vonios interjero dekorui, jog tai yra pati gražiausia dovana artimajam, kad labai kvepia, gražu, unikalu“, – džiaugiasi pašnekovė.

Ir išties, žmonės puokštes renkasi ne tik papuošti namams ir suteikti jiems jaukumo, bet tai tampa ir puikia dovana įvairiomis progomis. O, be to, dar ir labai praktiška – atsibodus puokštei ir norint pasipuošti namus kitokiomis interjero detalėmis, gėles galima sunaudoti.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai ne tik naujiena, bet ir praktiška dovanos idėja gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, Šv. Kalėdoms, Motinos ar Tėvo dienos proga, Šv. Valentino, Joninių, Mokytojos dienos ir visomis kitomis šventėmis. Taip pat dalis žmonių nori tiesiog pasidovanoti jas sau.“

Indrė įsitikinusi – meile ir džiaugsmu, kurį jai teikia kuriamos muilo gėlių puokštės, užsikrėsti gali visi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų