Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keičiantis metų laikams, socialiniai tinklai mirga naujomis drabužių kolekcijų reklamomis, o prekybos centruose pirkėjų akys raibsta nuo galybės skirtingų drabužių pasirinkimų. Atsinaujinti garderobą gali būti išties linksma patirtis.

Keičiantis metų laikams, socialiniai tinklai mirga naujomis drabužių kolekcijų reklamomis, o prekybos centruose pirkėjų akys raibsta nuo galybės skirtingų drabužių pasirinkimų. Atsinaujinti garderobą gali būti išties linksma patirtis.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto, kartais nutinka ir taip, kad nors rūbas ir gražus, tačiau jį įsigijus paaiškėja, kad modelis netinkamas ir pabrėžia ne žmogaus kūno privalumus, bet trūkumus. Kokia taisykle reikėtų vadovautis renkantis drabužius, kad visuomet atrodytumėte puikiai?

Figūros tipas – svarbiau nei atrodo

Įvaizdžio specialistai pasakoja, kad egzistuoja 5 figūros tipai: smėlio laikrodžio, apversto trikampio, obuolio, kriaušės ir stačiakampio. Jeigu apsipirkinėjant norite niekuomet neprašauti pro šalį, privalote išsiaiškinti savąjį tipą ir juo vadovautis perkant naujus drabužius.

Įsisąmoninus unikalias savo kūno savybes ir formas, apsipirkinėjimas taps lengvesniu ir greitesniu procesu, mažiau laiko praleisite persirengimo kabinose išbandydami jums netinkamus drabužius. Taip pat spintą papildžius tik sau pritaikytais drabužiais daug greičiau surasite ką norite vilkėti, bus lengviau sukurti rūbų derinius ir galėsite visuomet džiaugtis nepriekaištinga išvaizda.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip sužinoti savo figūros tipą?

Išsiaiškinti savo figūros tipą vieni juokai – į pagalbą tereikia pasitelkti 4 pagrindinius kūno išmatavimus: išmatuokite pečius, krūtinę, liemenį ir klubus. Turint skaičius belieka apskaičiuoti santykį tarp šių vienetų.

Jeigu skaičiuoti nemėgstate ir norite rezultatą sužinoti greičiau, galite panaudoti internete esančias skaičiuokles. Žinoma, gali šiek tiek skirtis, tačiau rezultatui tai įtakos neturi, figūros tipas atrenkamas pagal tuos pačius pagrindinius principus. Smėlio laikrodžio figūra – siauras liemuo, didesnė krūtinė ir klubai

Ši figūra vadinama tobulu deriniu, tačiau realybėje sutinkama retai. Tokiai figūrai tinka beveik bet kokio tipo drabužiai – gražiai atrodo tiek aptempta, tiek laisvo stiliaus apranga ir įvairūs kirpimai. Žymiausios šios figūros tipo savininkės – Marilyn Monroe, Blake Lively, Scarlett Johansson ir Dita von Teese.

REKLAMA
REKLAMA

Apversto trikampio figūra – pečiai platesni už klubus ir šlaunis

Šiuo figūros tipu džiaugiasi daugybė garsių moterų – Renee Zellweger, Demi Moore ir Naomi Campbell. Tokio tipo figūrą turinčios moterys gali rinktis įvairių tipų sukneles, bet labiausiai joms tinka apranga su V-kaklo iškirpte, petnešėlėmis ant vienos ar abiejų pečių. Svarbu vengti drabužių, kurie vizualiai siaurina klubus ir platina pečius.

Obuolio tipo figūra – pilnesnė viršutinė kūno dalis

Tarp žinomų žvaigždžių, kurios turi tokią figūrą yra Drew Barrymore ir Tyra Banks. Turinčioms tokio tipo figūrą, reikėtų rinktis trapecijos formos sukneles ir vengti apsitempusių kelnių ir juosmenį platinančių palaidinių.

Kriaušės tipo figūra – klubai platesni už pečius ir krūtinę

Daugelis garsenybių turi tokią figūrą, kaip ir puikiai žinomos Jennifer Lopez, Shakira, Kim Kardashian. Turinčioms šį figūros tipą rekomenduojama rinktis atviros viršutinės dalies sukneles ir sijonus, kurie platėja į apačią.

REKLAMA
REKLAMA

Stačiakampio tipo figūra – pečių ir klubų apimtys beveik vienodos

Tokią figūrą dažnai turi sportininkės ar aktyvų laisvalaikį mėgstančios moterys. Įžymybės, turinčios tokią figūrą: Natalie Portman, Kate Hudson, Keira Knightley ir Cameron Diaz. Moterims su tokia figūra, idealiai tinka prigludusios suknelės ir palaidinės pabrėžiančios liemenį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų