Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kūno kalbos ekspertė dr. Louise Mahler pasidalijo savo įžvalgomis apie Johnny Depp‘o ir Amber Heard veiksmus teismo salėje. 

Kūno kalbos ekspertė dr. Louise Mahler pasidalijo savo įžvalgomis apie Johnny Depp‘o ir Amber Heard veiksmus teismo salėje. 

REKLAMA

Kalbėdama ji pabrėžė, kad abi Holivudo žvaigždės teismo salėje nėra savimi ir vaidina, tik tą daro itin skirtingai.

„Jie abu yra aktoriai ir Johnny Depp‘as pasirinko paprastesnį vaidmenį. Jo vaidmuo yra nuoseklus ir lėtas. Ir jis išlaiko šį vaidmenį savaitė po savaitės, – sakė ji. – O jos emocionalų vaidmenį yra sunku išlaikyti. Niekas nežino, ji išvargusi, jai nuobodu ar dar kas, bet tai neatrodo tikra.“

A. Heard vaidmuo neįtikino

Kalbėdama apie „Magic Mike XXL“ žvaigždę, L. Mahler pabrėžė, kad A. Heard žandikaulis nuolat įsitempęs ir sakė: „Tai matome nuo pat pradžių. Tai nutinka, kai ji bando prisiminti emocionalias situacijas ir viskas atrodo labai dirbtina.“

Ekspertė taip pat teigė, kad A. Heard gilus kvėpavimas nėra autentiškas ir atrodo, kad tai yra „apgalvota strategija“, rašo okmagazine.com.

REKLAMA

„Matosi, kad viskas yra labai nenatūralu. Taip bandoma sukurti emociją. Turėtų būti atvirkščiai. Jeigu tai yra tikra emocija, kas nutinka – mintyse prisimeni situaciją ir tada kvėpavimas pagreitėja“, – teigė L. Mahler.

„Jos gilus kvėpavimas pasitelkiamas bandant pravirkti ir, turiu pasakyti, jai tai nepavyksta. Žmonės, kurie vaidina, žino, kad jei giliai kvėpuos, galiausiai po kiek laiko pasirodys ašaros, nes taip sukuriamas spaudimas gerklei“, – aiškino kūno kalbos ekspertė.

Aktorės veiksmai – įtartini

Tyrinėdama akivaizdesnius dalykus, pavyzdžiui, tai, kaip A. Heard naudoja nosinę, J. Mahler buvo tokia pati pasimetusi kaip ir visi, stebintys įvykius teisme.

„Žmogus įprastai išsipučia nosį į nosinę, nes joje yra skysčio, bet ji prideda nosinę prie nosies ir įkvepia, – stebisi ekspertė. – Kai kurie sako, kad ji įkvepia kažkokias medžiagas. Nežinau, ar tai tiesa, bet toks elgesys vis tiek labai keistas.“

REKLAMA
REKLAMA

Be to, J. Mahler mano, kad jos „monotoniškas“ balsas yra neįprastas, žinant, kokio rimtumo yra situacija, o kai emocijos pradeda imti viršų, jos balsas „per greitai atsigauna“:

„Jei viskas pradeda slysti iš rankų, ašaros nepasirodo. Taigi, kai atrodo, kad ji verkia, ašarų išties nėra.“

Įvertino Depp‘o veiksmus

Kita vertus, J. Depp‘as taip pat nėra visiškai nekaltas ir pasitelkia vaidmenį, kaip sako ekspertė: „Jis tobulai moka savo vaidmenį.“

„Jo veikėjo tipas yra „negaliu patikėti, kad tai vyksta“, kas reiškia, kad jis pasitelkė strategiją užmerkti akis, kvėpuoti ir kalbėti lėtai, žiūrint žemyn. Jo kalboje yra tarpai. Jis kalba lėtai“, – pastebi L. Mahler.

„Iš jo pusės jaučiasi negalėjimas patikėti, kad tai vyksta, o tai įneša šiek tiek humoro. Jis pasirinko laikytis tokio elgesio, todėl žmonėms jis atrodo patikimas, nes nuoseklumas ir pastovumas didina patikimumą“, – aiškino kūno kalbos ekspertė.

Ji tęsė: „Tai yra vienas iš kelių į pasitikėjimą. Tame slypi pasąmoninės žinutės klausytojui, kurios sako, kad šis vyras patikimas. Jis nuolat elgiasi taip pat.

Tai patikimas pasirodymas. Ar tai tikras pasirodymas? Kas žino. Tačiau jų pasirinkti vaidmenys tikrai skirtingi.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų