Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Amber Heard praėjusią savaitę teisme stojo teikti parodymus šmeižto byloje, kurią jai iškėlė buvęs vyras Johnny Depp‘as. Moteris teisme liudijo, kad jis prieš ją smurtavo ir seksualiai ją išnaudojo.

Amber Heard praėjusią savaitę teisme stojo teikti parodymus šmeižto byloje, kurią jai iškėlė buvęs vyras Johnny Depp‘as. Moteris teisme liudijo, kad jis prieš ją smurtavo ir seksualiai ją išnaudojo.

REKLAMA

Aktorė Amber Heard buvo apkaltinta surengusi „gyvenimo spektaklį“, nes teisme liudijo, kad buvęs vyras Johnny Depp‘as smurtavo ir ją seksualiai išnaudojo. „Karibų piratų“ žvaigždės teisininkų komanda į teismą dėl šmeižto padavė buvusią vyro žmoną po to, kai ši davė šiurpius parodymus apie poros gyvenimą kartu.

58 metų Deppas padavė į teismą Heard dėl šmeižto straipsnyje, kurį ji parašė laikraštyje „The Washington Post“ apie patirtą smurtą šeimoje, nors jame net neįvardijo savo buvusio vyro pavardės.

J. Depp‘as reikalauja daugiau nei 38 milijonų svarų sterlingų, sakydamas, kad tokios moters pretenzijos užbaigė jo karjerą ir sugriovė jo reputaciją.

REKLAMA

36 metų aktorė padavė priešieškinį pareiškimą prieš Depp‘ą, reikalaudama beveik 78 milijonų svarų sterlingų žalos atlyginimo ir teigdama, kad jo teisininkų komanda ją klaidingai apkaltino prasimanant pretenzijas.

Ji kaltina Depp‘ą surengus „šmeižto kampaniją“, kuri yra nustatyta prieš ją ir apibūdina jo ieškinį kaip „piktnaudžiavimo ir priekabiavimo“ tęsinį.

Nesutaria abi pusės

Per savo parodymus A. Heard teismo metu, kuris vyko Virdžinijoje, pasakė, kad Depp‘as ne kartą ją mušdavo ir priekabiaudavo žodžiais, o vienu metu net ir išnaudojo ją seksualiai, rašoma mirror.co.uk.

Po ketvirtadienio parodymų aktoriaus atstovas sakė:

„Kaip jo advokatas išpranašavo praėjusį mėnesį savo įžanginiuose pareiškimuose, ponia A. Heard iš tiesų atliko „gyvenimo spektaklį“, kuomet buvo tiesiogiai apklausiama. Nors ponios Heard istorijose vis daugėjo naujų ir nepatogių detalių, pono Depp‘o prisiminimai išliko tokie patys per visus šešerius skausmingus metus nuo tada, kai buvo pareikšti pirmieji kaltinimai.

REKLAMA
REKLAMA

Jo tiesa yra ta pati, nesvarbu, kokioje aplinkoje ji buvo pateikta. Būsima pono Depp‘o komandos kryžminė apklausa bus labiausiai iškalbinga ir išryškins daugybę klaidų, kurias ponia A. Heard dabar bandė paskelbti kaip faktus per savo liudijimą.“

Atsakydamas į tai, „Aquaman“ aktorės atstovas sakė: „Kaip rodo paskelbti pareiškimai, pono Depp‘o skundas dėl šmeižto žlunga taip greitai, kad jo gynėjai iš teismo tampa persekiotojais. Jie giriasi, kad J. Depp‘o istorija nepasikeitė.

Tačiau, jie jau buvo pralaimėję šioje šmeižto byloje, kuri buvo nagrinėjama Jungtinėje Karalystėje. Galbūt jis turėtų apsvarstyti naują strategiją, o ne naudoti pakartotinį metodą užpulti auką ir atsisakyti prisiimti atsakomybę už savo elgesį.

Depp‘o elgesys šiame procese buvo toks pat apgailėtinas, kaip ir jų santuokoje. Matyt, jie mano, kad turi dvigubai daugiau galimybių pamiršti savo pralaimėtą bylą dviejų dalių strategija: atitraukti prisiekusiųjų dėmesį ir demonizuoti auką.“

REKLAMA
REKLAMA

Depp‘as vieną sykį jau pralaimėjo šmeižto bylą, kurioje jis padavė į teismą „The Sun“ leidėją „News Group Newspapers“ už 2018 metais paskelbtą istoriją su antrašte „Dingęs „Potty“: kaip J. K. Rowling gali būti „nuoširdžiai laiminga“ matydama žmoną mušantį Johnny Depp‘ą naujame „Fantastinių gyvūnų“ filme?"

Ketvirtadienį žiuri išgirdo, kaip Depp‘as apkaltino savo žmoną užmezgus romaną su „Oskaro“ laureatu britų aktoriumi Eddie Redmayne'u, kai jie 2015 metais filmavosi filme „Danų mergina“. JAV teismas, kuriame dalyvauja septyni prisiekusieji, turėtų būti pratęstas pirmadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų