REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Amber Heard teismo metu pratrūko raudoti, po to, kai pradėjo kalbėti apie patirtą seksualinę prievartą. Moteris teigė, kad apsvaigęs jos buvęs vyras Johnny Depp‘as ją seksualiai išnaudojo su buteliu.

Amber Heard teismo metu pratrūko raudoti, po to, kai pradėjo kalbėti apie patirtą seksualinę prievartą. Moteris teigė, kad apsvaigęs jos buvęs vyras Johnny Depp‘as ją seksualiai išnaudojo su buteliu.

REKLAMA

Teismo metu pasakodama aktorė, buvusi Johnny Depp‘o žmona Amber Heard apsipylė ašaromis prisimindama įvykį, kuomet neva Johnny Depp‘as įniršio metu prieš ją smurtavo, seksualiai išnaudojo naudodamas butelį ir grasino, kad juo išraižys jais veidą.

36 metų A. Heard, antrą dieną pateikdama savo pusę teismo metu teigė, kad J. Depp‘as ją buvo apmėtęs buteliais ir alaus skardinėmis jųdviejų Australijoje nuomojamuose namuose. Pasak Amber, viskas vyko tada, kai šis išsyk po vestuvių filmavosi penktoje „Karibų piratų“ dalyje.

Kalbėdama apie neva buvusį išpuolį, pro ašaras ji sakė: „Niekada gyvenime nebuvau taip išsigandusi.“

58 metų J. Depp‘as neigia kada nors seksualiai ar fiziškai smurtavęs prieš buvusią žmoną A. Heard, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Kaltina išprievartavimu 

Apibūdindama teismui tariamą seksualinę prievartą, po vakaro, kai Depp‘as tariamai ne kartą rėkė, kad nekenčia jos ir sudaužęs telefoną nuo jos nuplėšė naktinius marškinius, Heard tvirtino, kad gulėjusi ant stalviršio nugara ji pamanė, kad jis ją tvirtina naudodamas kumščius, tačiau vėliau ji pajuto spaudimą:

REKLAMA

„Nežinau, neprisimenu, ką sakiau. Pamenu tik, kad visai nejudėjau, nenorėjau net pagalvoti apie judesį.  Prisimenu, žiūrėjau į visus sudaužytus butelius, išdaužtus stiklus. Prisimenu, kad nenorėjau pajudėti, nes nežinojau, ar butelis manyje buvo dužęs ar ne. Nejaučiau nei skausmo, nieko nejaučiau, tik meldžiau Dievo, kad manyje buvęs butelis nebūtų dužęs.“

A. Heard pasakojo, kad prisimena, kaip atsidūrusi vonioje po visko, ji  išgėrė dvi migdomąsias tabletes, todėl nepabudo iki kitos dienos ryto. Pora susiginčijo dieną prieš tai, per kurią, kaip teigė ji, aktorius vartojo narkotikus ir gėrė alkoholį.

REKLAMA
REKLAMA

Jų ginčas, anot jos, tęsėsi kitą dieną, o J. Depp‘as dar labiau supyko, kai ji pagriebusi alkoholio butelį numetė jį ant žemės. Dėl tokio poelgio jis pradėjo iš jos tyčiotis. Ji tvirtino, kad jis metė į ją butelį, o vėliau grasino:

„Kažkuriuo metu jie turėjo sudaužytą butelį priglaustą prie mano veido srities. Jis man grasino, kad išraižys mano veidą.“

Pasak A. Heard, tai ne pirmas kartais, kai jos buvęs vyras jai taip sakė. Heard minėjo, kad to vakaro detaliai neatsimena, greičiau atsimena tik tam tikras akimirkas.

Ji tęsė: „Aš buvau ant stalviršio, o jis laikė mane už kaklo, buvo ant manęs. Žiūrėjau jam į akis ir daugiau jo nebemačiau. Tai buvo ne jis, o kažkas užėjęs juodo. Niekada gyvenime nebuvau taip išsigandusi.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų