Įvardijo, ką reikėtų apsvarstyti prieš perkant robotą vejapjovę

Kiekvienas individualaus namo ar sodybos savininkas didžiuojasi sutvarkyta aplinka. Nuolat prižiūrima ir gražiai nupjauta veja yra vienas iš pagrindinių veiksnių lemiančių estetinio pasitenkinimo jausmą net ir tiems, kurie į tai nekreipia didelio dėmesio.

Yra manančių, kad nuolatinį vejos tvarkymą geriausia patikėti robotams vejapjovėms. Jei svarstote vieną tokį prietaisą įsigyti, pateikiame keletą klausimų, kuriuos vertėtų apsvarstyti. 

Kokio dydžio yra jūsų veja 

Robotai vejapjovės yra klasifikuojami pagal tai, kokį vejos plotą gali sutvarkyti. Didesniam vejos plotui pjauti yra skirti robotai su didesne baterijos talpa ir atvirkščiai, mažesniam vejos plotui tvarkyti robotų baterijos talpa yra mažesnė. Kuo didesnė baterijos talpa, tuo didesnį vejos plotą robotas gali nupjauti įkrovus bateriją vieną kartą. Renkantis robotą vejapjovę taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į pjovimo peilio skersmenį. Jei planuojate pjauti didesnius vejos plotus, rekomenduojame rinktis vejapjovę, kurios pjovimo peilio skersmuo didesnis. 

REKLAMA

Ar jūsų sode yra stačių šlaitų

Vieni robotai vejapjovės yra pritaikyti darbui ant lygaus reljefo, kiti – ant reljefo su nuožulniais šlaitais. Jei jūsų vejos reljefas nelygus, vertėtų pasirinkti robotą, kuris galėtų įveikti stačius šlaitus. Tokie robotai vejapjovės paprastai turi gilesnį padangų protektorių, keturis varomuosius ratus, optimalią konstrukciją ir išmaniąją darbo sistemą. Priklausomai nuo modelio, vejos robotai gali dirbti nuo 45 proc. iki 70 proc. statumo įkalnėse. 

Ar jūsų sodas yra kompleksinis 

Jeigu jūsų sodas yra sudarytas iš kelių dalių arba jame yra įrengti aukštą slenkstį turintys praėjimai, turite užtikrinti, kad robotas vejapjovė turėtų galimybę tvarkyti tokio tipo sodą. Šiam tikslui yra skirti vejos kontūro ir gido kabeliai. Tiksliai apskaičiuokite, kokio ilgio kabelio reikės, kad juo galėtumėte pažymėti pjovimo ploto kontūrus, ir apsvarstykite, ar bus reikalingas gido kabelis, kurio pagalba robotui pernelyg nutolus nuo įkrovimo stotelės būtų lengviau ją rasti. 

Apsaugos sistemos nuo vagystės 

Robotas vejapjovė gali turėti kelias apsaugos sistemas nuo vagystės – jų tipas priklauso nuo roboto vejapjovės modelio. Jame gali būti įdiegtos laiko užrakto, signalizacijos ir GPS sekimo apsaugos sistemos. Laiko užrakto sistema pradeda veikti tuomet, kai vejapjovė yra pakeliama nuo žemės pagrindo. Tada ši sistema pareikalauja įvesti PIN kodą. Jei per nustatytą laiką PIN kodas neįvedamas, automatiškai įsijungia signalizacija. Vagystės atveju neįvedus PIN kodo robotas tampa visiškai nenaudojamas. GPS sekimo prietaisas padeda nustatyti pavogto roboto buvimo vietą. Jei pageidaujate aukščiausios saugumo klasės, pasirinkite vejapjovę, kurioje yra įdiegtos kelios apsaugos sistemos. 

Apsauga nuo susižalojimo 

Ten, kur žaidžia maži vaikai ir laisvai bėgioja augintiniai, saugumo sumetimais rekomenduojama nenaudoti mechaninių įrenginių. Tačiau kartais be jų sunku išsiversti. Robotai vejapjovės šiuo atžvilgiu gali turėti kelias apsaugos priemones. Visų pirma, jie yra suprojektuoti taip, kad atstumas nuo išorinio korpuso iki pjovimo peilių galų būtų pakankamai didelis. Tokiu būdu nėra galimybės pirštais paliesti besisukančių peilių. Kitas labai svarbus aspektas, kuris padeda išvengti nelaimės, yra tai, kad robotai turi peilių sukimosi sustabdymo funkciją, kai vejapjovė apverčiama arba pakeliama nuo žemės pagrindo. Prieš pirkdami robotą vėjapjovę, būtinai įsitikinkite, ar prietaisas saugus. 

REKLAMA

Kaip toli techninio aptarnavimo paslaugos 

Prieš perkant robotą vejapjovę sužinokite, kaip toli nuo roboto vejapjovės darbo vietos yra jo techninio aptarnavimo centras. Jis turėtų būti kuo arčiau, kad atsiradus būtinybei vejapjovę techniškai aptarnauti būtų kuo paprasčiau. Geras aptarnavimo centras padės jums atlikti techninį roboto vejapjovės remontą, atnaujinti jo programinę įrangą ir suteiks vejapjovės saugojimo vietą žiemos metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų