12

Avinas

Beveik visas dėmesys bus sutelktas į užsienį, nuo rutinos nutolusius dalykus arba į mokslus, švietimo, kultūros reikalus. Būsite filosofiškai nusiteikę. Tikriausiai ir kitus mėginsite įtraukti į jus dominančias diskusijas. Pastariesiems stigs tolerancijos.

Tauras

Šiandien būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Atsakomybės našta gali priversti priimti svarbų sprendimą. Tai, ko dabar imsitės, didele dalimi ilgam nulems jūsų darbų eigą.

Dvyniai

Diena pasižymės aktyviais kontaktais, bet ne visi džiugins. Galite jaustis nesuprasti arba tyčia vedžiojami už nosies. Kita vertus, horizonte pasirodys svarbus jums asmuo, kurio nesitikėjote išvysti.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geriausia jūsų savybė pagal Zodiako ženklą: sužinokite

Vėžys

Šiandien labiau dvelks tuščiomis iliuzijomis nei realiais laimėjimais. Galite išgirsti, kaip kažkas klastinga rezgama jums už nugaros. Arba galite turėti išgyvenimų dėl sveikatos. Reikėtų vengti tuščių kalbų, santykių aiškinimosi.

Liūtas

Šiandien lengva pasiduoti netinkamoms pagundoms. Svarbu orientuotis, kas teisinga, o kas veda į klaidas, priklausomybę. Tuomet darysite žingsnius ir kompromisus tik ten, kur tai neatsigręš negatyviu aspektu.

REKLAMA

Mergelė

Galite susižavėti kažkuo, kas atrodys tarsi lengvas pasipelnymas. Tie, kas suteiks jums tokių vilčių, gali būti pavadinti avantiūristais. Verčiau neapgalvotai pinigų neleiskite ir abejotinų įsipareigojimų neprisiimkite.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Štai, kaip miega Zodiako ženklai: atskleidžia jų savybes

Svarstyklės

Puikiai seksis bendrauti, derėtis, didinti savo populiarumą. Tačiau pernelyg nebevaldant liežuvio kai kurie pokalbiai gali baigtis nekaip. Daug bendraudami, lakstydami nepamirškite būtinų pareigų: aplaidumas daug kainuotų.

Skorpionas

Gali užplaukti keistos nuotaikos. Daugiau optimizmo jums tikrai nepakenktų. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba, dalį rūpesčių perduokite šeimos nariams, teisindamiesi nekokia savijauta. Patausokite save, atsipalaiduokite.

Šaulys

Sceninė veikla, meilė ir saikingas sportas yra labiausiai jums tinkantys užsiėmimai šią dieną. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai.Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

Ožiaragis

Šiandien užgrius nelengvi darbiniai rūpesčiai. Kelti nerimą gali ir sveikata. Nebūkite pernelyg kritiški kitų atžvilgiu. Iš pažįstamo žmogaus ar kolegos galite gauti žinią. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų