naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio, sausio 29-osios, horoskopas 12 Zodiako ženklų.

Sekmadienio, sausio 29-osios, horoskopas 12 Zodiako ženklų.

REKLAMA

Avinas

Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Naujoves subrandinkite, neskubėkite investuoti, skolinti pinigų. Jeigu turite negrąžintų skolų, derėtų atsiskaityti su kreditoriais. Pasisaugokite provokacijų, apkalbų.

Jautis

Netikėtai galite įsivelti į įvykius ar konfliktus, keliančius grėsmę partnerystės santykiams arba piniginei. Lengvabūdiškas nuotykis atneštų netikėtų padarinių ir permainų.

Dvyniai

Šiandieną venkite naujų eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti neapgalvotų sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas. Jei velsitės į politines diskusijas, ramiai reaguokite į oponavimą, neprovokuokite įtampos.

Vėžys

Šiandien itin svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais. Tai pavyks, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant, užsimenant. Būkite atsargesni, jeigu esate toli nuo namų ir turite reikalų su užsieniečiais.

REKLAMA

Liūtas

Panašu, kad jūsų vidinė būsena trukdys susikaupti darbui ir laikytis dienos plano. Tačiau jei galite sau leisti mėgautis nerūpestingu laisvalaikiu, turbūt be įtampos praleisite šią dieną. Tik pasisaugokite aferistų – jie bus itin gudrūs.

REKLAMA

Mergelė

Būsite romantiški ir sentimentalūs. Galbūt gausite laišką iš žmogaus, kurio ilgitės. Jeigu užsiimate kūryba, projektų rašymu, stengsitės įgyvendinti seniau kilusį originalų sumanymą. Gali iškilti nenumatytų kliūčių.

Svarstyklės

Skubėsite, suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Tačiau liks vietos ir veidmainystei, demagogijai. Būkite atidesni, jei tvarkote finansinius dokumentus, prekiaujate. Atkreipkite dėmesį į tai, ką darote ir šnekate.

REKLAMA

Skorpionas

Nusimato kontaktai su originaliais žmonėmis, netikėtumai, naujienos. Pasireikš polinkis hiperbolizuoti kiekvieną įvykį, kontaktą, sureikšminti išgirstus žodžius, tiek gerus, tiek blogus. Partnerystės ar meilės ryšys gali patirti krizę.

Šaulys

Šiandien pajusite nevaldomą susierzinimą, kylantį dėl artimų žmonių keliamų reikalavimų, jų pastabų ar draudimų. Patinka ar nepatinka, turėtumėte susitaikyti su tuo, kad negalite pataikauti savo įgeidžiams ir nepaisyti kitų.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Tikėtinas kūrybinis polėkis, sportinis azartas. Gerbėjų dėmesio stygiumi tikriausiai negalėsite skųstis. Tačiau įmanomos ir nemalonios staigmenos. Stenkitės išsaugoti gerą nuotaiką, tausoti savo ir kitų nervus.

Vandenis

Tie, kieno rankose valdžia bei kontrolės funkcijos, bendraudami su jumis nesirūpins geru tonu bei subtilumu. Galbūt jums dėl to bus skaudu, nemalonu ar netgi nesaugu. Svarbu laikytis susitarimų, įsipareigojimų. Būkite optimistai ir rasite išeitį.

Žuvys

Šiandien jūs galite kai ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose. Nuo bet kokių rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Tegul aiškiau susidėlioja norai bei jausmai, kad neliktų abejonių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų