naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien įtampos netrūks. Galite susidurti su priešiškais žmonėmis, kurie bandys perkalbėti – nesutikinte. Sulauksite žinios iš užsienio.

Šiandien įtampos netrūks. Galite susidurti su priešiškais žmonėmis, kurie bandys perkalbėti – nesutikinte. Sulauksite žinios iš užsienio.

REKLAMA

Horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Nieko gero, jeigu būtinus reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys. Galite gauti žinią iš užsienio arba iš švietimo, socialinės, teisėtvarkos institucijos.

Tauras

Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jeigu nesiseka suplanuoti darbai arba nepavyksta išsiaiškinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad kiti naudojasi jumis, be reikalo kritikuoja.

Dvyniai

Šiandien atliksite nemažai reikalų, jeigu neapgaus pažadėję paramą pažįstami asmenys. Galite tikėtis praktiško patarimo, intriguojamo pasiūlymo. Kita vertus, laukia draugystės arba meilės išbandymas, leisiantis geriau pažinti tą, kuriuo domitės.

Vėžys

Gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai žaidimai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys nesidžiaugsite savo sveikata. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų. Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite svaigalais.

REKLAMA

Liūtas

Jums bus nelengva, jeigu trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Ir nuo to priklauso, koks bus namų jaukumas bei saugumas, šeimos situacija.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jeigu teks tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Situacija gali pareikalauti daugiau novatoriškumo. Verta apie tai pagalvoti, tačiau skubėti nepatartina.

Svarstyklės

Gaudysite informaciją, dvelkiančią intriguojamomis naujienomis. Turbūt pavyks užbaigti užtrukusį reikalą, įvykdyti seną pažadą. Galimas svečias, kelionė arba lauktas susitikimas.

Skorpionas

Negalėsite pakęsti betvarkės, todėl nesėdėsite rankų sudėję. Visgi namiškių problemos, rutina, buitis šiek tiek slėgs. Gadins nuotaiką ir senos nuoskaudos. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, nes visi kartais padaro klaidų.

REKLAMA

Šaulys

Vilios pramogos, meilės pasimatymai. Pravartu šiek tiek atskleisti savo romantiškus jausmus, kūrybingumą. Visgi visur jauskite saiką. Labiau prižiūrėkite vaikus.

Ožiaragis

Šiandien gali užgriūti neplanuoti darbai. Dirbkite taip, kad nereikėtų bijoti patikrinimo arba klientų nepasitenkinimo. Gali spręstis įsidarbinimo, gydymosi, reabilitacijos klausimas.

Vandenis

Tikėtinas emocinis stresas, jeigu nevaldysite instinktyvių troškimų. Atsiras kliūčių, bandant ką nors įtikinti, įrodyti savo teisybę. Galbūt patirsite spaudimą iš šalies, raginantį vienaip ar kitaip elgtis.

Žuvys

Tikėtinas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt teks priimti sprendimą dėl išlaidų, investicijų arba jausmų, santykių. Galite pasielgti taip, kaip jums nebūdinga.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų