• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienis, atrodo, neis kaip per sviestą. Todėl užbėgdami nelaimėms už akių, pateikiame horoskopą 12 zodiako ženklų:

Trečiadienis, atrodo, neis kaip per sviestą. Todėl užbėgdami nelaimėms už akių, pateikiame horoskopą 12 zodiako ženklų:

REKLAMA

Avinas

Tikėtinas pokalbis, iš kurio kai ką įdomaus sužinosite apie rūpinčius asmenis, draugus. Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje, išmesti nereikalingus daiktus.

Tauras

Galimas rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu arba nekantriai laukta žinia. Tikriausiai susijauks kai kurie jūsų planai. Galite kiek suabejoti savo intelektiniais sugebėjimais, ateities tikslais, pasirinktu kelionės maršrutu ar kt.

Dvyniai

Šiandien net dėl menkų smulkmenų gali kilti nemenkas triukšmas, o ką jau kalbėti apie tikrus pažiūrų ir planų skirtumus, konkuravimą dėl įtakos sferų ar pan. Neverta tikėti gandais ir bauginimais. Tačiau kritiką vertinkite rimtai.

Vėžys

Šiandien galite pajusti, koks svarbus jums yra populiarumas ir socialinė padėtis. Galite griebtis avantiūros, kad tik atkreiptumėte į save publikos ar patinkančio asmens dėmesį. Regis, tai palengvins jūsų piniginę.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Šiandien nespręskite globalinių problemų, nes jums stigs plataus požiūrio. Galbūt patys pajusite, kad pasireiškia persisotinimas informacija, protinis nuovargis. Perleiskite iniciatyvą kitiems.

REKLAMA

Mergelė

Dienos situacija gali būti sudėtinga. Darbo padaugės, spaus terminai, todėl kažin ar pavyks elgtis taip, kaip norisi bei save tausoti. Būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo nežinojimo ar neapdairumo.

Svarstyklės

Jums vertėtų peržiūrėti savo planus, paieškoti balanso ten, kur būtina suderinti interesus. Kai kurias problemas įveikti nebus sunku, jei elgsitės racionaliai. Galimos naujienos, jei esate suinteresuoti kaip nors papildyti išsekusį pajamų šaltinį.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Tikėtina, kad kažkur važiuosite, rūpinsitės komerciniais, transporto, ryšių reikalais. Raskite laiko pasimokyti, paieškoti reikalingos informacijos, jei to reikia kvalifikacijos kėlimui, viešam pasisakymui.

Šaulys

Pasistenkite nedelsiant sutvarkyti tuos su namais ar technika susijusius reikalus, kurių staiga atsirado. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Jeigu jaučiatės sudirgę, venkite aiškintis santykius, keistis nuomonėmis.

Ožiaragis

Darbai, reikalai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi ar sukčiauti. Gana pavojinga diena mėgstantiems rizikuoti, elgtis lengvabūdiškai. Tai gali baigtis nekaip.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos, išvaizdos defekto ar kt. Galbūt peržiūrėjimo, svarstymų pareikalaus studijų ar kelionių klausimai. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija.

Žuvys

Gana emocionali diena. Būkite taktiški, nes kai kurie žmonės šiandien sunkiai pakęs kritiką, pašaipas. Pasistenkite išlaikyti darną, prievarta nebrukite aplinkiniams savo nuomonės, antraip galite staiga įgyti priešų, konkurentų.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų