• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kurie Zodiako ženklai sekmadienį turėtų gūti itin atsargūs, įspėja astrologai.

Kai kurie Zodiako ženklai sekmadienį turėtų gūti itin atsargūs, įspėja astrologai.

REKLAMA

Rugpjūčio 7-osios horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Gerai išanalizuokite bet kokią gautą informaciją, patarimą, pasiūlymą, ypač jei būsite kurstomi kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių. Nemanykite, kad ką nors pasieksite, neįdėję didelių pastangų.

Tauras

Tai turėtų būti aktyvaus bendravimo diena. Galimas ilgai lauktas skambutis, laiškas. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą, keistoko jo elgesio ar susirūpinimo priežastis.

Dvyniai

Ši diena gali parodyti, kokie jūsų ir aplinkinių interesai sutampa, o kokie tampa kliuviniu. Atviri pokalbiai padėtų daug ką išsiaiškinti, tačiau gali suteikti nemalonių išgyvenimų dėl kilusių ginčų.

Vėžys

Gali būti, kad linksmybių planus kiek sujauks netikėtai iškilusi kliūtis. Atsakingiau žvelkite į užmezgamus santykius, ištariamus pažadus. Pasidomėkite, kur ir kam vaikai išleidžia pinigus, kuo jie domisi ir kuo užsiima.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Regis, teks pagalvoti ir apie išorinį įvaizdį, galimybę jį pakoreguoti. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, kelionių ar juridinėmis aktualijomis.

REKLAMA

Mergelė

Galimai atsiskleis jūsų santykių, bendravimo spragos. Galbūt teks susitaikyti su kai kuriais pokyčiais. Galite patirti staigmeną, apie kurią net nepagalvojote.

Svarstyklės

Labiau gilinsitės į save, nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Staiga gali atsirasti netikėtų poreikių ir troškimų. Tačiau tuoj pat jų neįgyvendinsit, tad viskas priklausys nuo ilgalaikio pasiryžimo.

Skorpionas

Tikriausiai neišvengsite tam tikros sumaišties, netikrumo, sunku bus susigaudyti, kas teisus ir kuo pasitikėti. Galbūt mėginsite susisiekti su nusimanančiu asmeniu, kad jums padėtų, paaiškintų.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Būsite aktyvūs ir neramūs. Spontaniškai galite nerti į kažkokią veiklą, užmegzti ar nutraukti svarbius jums ryšius. Galbūt patirsite kontrolę. Vakare gali nudžiuginti lengvas flirtas, netikėtas dėmesys.

Ožiaragis

Pokalbiai su draugais, pažįstamais padės jums susivokti savyje ir situacijoje, tačiau to per mažai, kad pavyktų priimti teisingus sprendimus. Dažniau leiskite sau pailsėti, pasvajoti, bet nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Venkite svaigalų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Nors diena bus visai nebloga, galite jausti nepaaiškinamą energijos trūkumą, silpnumą. Derėtų atsipalaiduoti, pailsėti, galbūt pamedituoti. Patys sau galite padaryti slaptą atradimą.

Žuvys

Turėsite nemažai rūpesčių, galbūt susijusių su nekilnojamuoju turtu. Išgirsite įvairių nuomonių jus dominančiais klausimais ir tai dar labiau sujauks jūsų supratimą apie tai, kaip geriau pasielgti.

Šaltinis: Vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų