Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gegužės 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

REKLAMA

Avinas

Jeigu bus klausomasi proto balso, viskas eisis gana šauniai ir nusimato svarbūs startai. Kita vertus, patiklumas gali pakenkti ir jums, ir per jus kitiems. Nepatartina pasitikėti pirmu įspūdžiu bei klaidinti kitų.

Jautis

Būsite linkę žaisti kitų jausmais, ieškoti nuotykių. Tikriausiai nesusilaikysite nuo išlaidavimo ar finansinių avantiūrų. Tokiu atveju rizikuojate likti tuščiomis kišenėmis. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

Dvyniai

Šiandieną nekelsite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Visgi tikėtinas gana rimtas šeimos materialinės padėties įvertinimas.

Vėžys

Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes labai svarbu išlaikyti kolegų ir klientų pasitikėjimą bei galimas karjeros perspektyvas. Venkite daug žadėti, ginčytis.

REKLAMA

Liūtas

Jums gali kilti naujų idėjų, sumanymų. Galite sulaukti svečių ar pakvietimo į pobūvį, pasimatymą. Kita vertus, artimas žmogus neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus ištikimybės ir garantijų.

Mergelė

Šiandieną seksis darbe (jei reikia dirbti). Galbūt sulauksite pasiūlymų, susijusių su verslu, profesinėmis perspektyvomis. Rūpinkitės įvaizdžiu.

Svarstyklės

Santykiai su aplinkiniais stokos tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Tikėtinas susitikimas su meniškos prigimties pažįstamu ar šiaip keistuoliu (arba galite patirti netikėtumą iš asmens, kuriuo domitės).

Skorpionas

Galimi nemalonumai per nesaikingumą ar išsiblaškymą. Galite prarasti reikalingą daiktą, dokumentą ar pinigų sumą. Tikriausiai pajusite nenumaldomą meilės ir komforto poreikį.

Šaulys

Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų pasaulėjauta, pažiūromis, profesiniais planais, kelione ar pan. Daugiau pasitikėkite savimi ir nesigraužkite dėl smulkmenų.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Galimi posūkiai profesiniuose reikaluose. Jeigu siekiate karjeros, gali tekti patirti slaptas intrigas, klastas. Santūriai įvertinkite savo galimybes ir neįsipareigokite per daug.

Vandenis

Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla, tačiau nesitikėkite iš to naudos ir stabilumo. Neskubėkite nusivilti, jei artimas žmogus nepritars jūsų norams, planams.

Žuvys

Gali kainuoti viešai išsakytos intymios mintys, atskleistos paslaptys. Viską sverkite sąžine ir protu, nesureikšminkite sausų taisyklių, gandų ir kilusių iliuzijų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų