Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kuriems Zodiako ženklams šeštadienis gali būti išties neblogas, tiesa, tai nereiškia, kad būsite apsaugoti nuo galimų rizikų, todėl reikės ir jūsų pačių budrumo.

Kai kuriems Zodiako ženklams šeštadienis gali būti išties neblogas, tiesa, tai nereiškia, kad būsite apsaugoti nuo galimų rizikų, todėl reikės ir jūsų pačių budrumo.

REKLAMA

Avinas

Gali tekti užsiimti nesutvarkytais reikalais, skolomis, pasirūpinti artimųjų sveikata. Būkite pasiruošę perimti iniciatyvą į savo rankas – tiesa, būkite atsargūs. Ypač venkite neapgalvotai įsipareigoti.

Tauras

Mėginkite suvokti, kas naudinga, kas ne. Kad ir ką sužinosite, kad ir ką išgirsite, neprisiriškite prie naujų pasiūlymų, neskubėkite įsipareigoti, skolinti pinigų ar jų investuoti, tai gali jus supančioti.

Dvyniai

Mėginkite neskubėdami viską apgalvoti ir ieškoti būdų išspręsti jus varginančią dilemą. Įpraskite atidžiau tikrinti jus pasiekiančią informaciją ir labiau kontroliuoti savo kalbą.

REKLAMA

Vėžys

Tai laikas, kai būtina įsitvirtinti užimtose pozicijose, kai dera užsiimti senomis problemomis, nieko nauja nepradėti, niekur nesiveržti, kitaip tapsite nublokšti atgal. Niekur neskubėkite, niekam netarpininkaukite, nieko nežadėkite ir nieko neskolinkite.

Liūtas

Galite jaustis energingi ir sumanūs, bet tai nereiškia, kad turite spręsti painias problemas. Svarbu nepersidirbti. Saugokite sveikatą, taupykite jėgas, nes dėl prastos savijautos būsite linkę nervintis, veltis į konfliktus.

Mergelė

Nederėtų išsisukinėti nuo pareigų, darbų, ypač neatliktų anksčiau. Likite nuoširdūs bei sąžiningi mylimam žmogui, artimiesiems, net jei blogai jausitės ar patirsite dėl jų nuoskaudų.

Svarstyklės

Jūsų pozicija (tiek darbe, tiek namie) turi būti ne tik sąžininga, bet ir lanksti. Dieną reikėtų skirti veiklai bei privalomiems darbams, taisyti senas klaidas.

Skorpionas

Nors diena gera taikytis, partneriškiems santykiams atnaujinti ar puoselėti, būsite kritiškai nusiteikę. Vis dėlto patartina dažniau prikąsti liežuvį: verčiau kitų nematyti, negirdėti ir susitekti tik į savo reikalus.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Kiek lengviau atsipūsite, bet laikas skubinti įvykius netinkamas. Nesileiskite užvaldomi emocijų, venkite bet kokių pokalbių ginčytinomis temomis, santykių aiškinimosi tiek dalykiniais klausimais, tiek širdies reikalais.

Ožiaragis

Negeras laikas pradėti naują veiklos etapą ar apie savo perspektyvas kalbėtis su vadovu. Na, o atsakomybės už neatliktus darbus ar neįvykdytus įsipareigojimus šeimai našta kliudys tolesniems karjeros planams.

Vandenis

Vargu ar pasitvirtins naujienos, susijusios su veikla. Negeras laikas tartis, įsipareigoti darbo klausimais. Nors ir jausitės stiprūs, beveik visagaliai, nesistenkite jėga pakreipti įvykių kita linkme.

Žuvys

Būtina vadovautis nuojauta. Nepasikliaukite sėkme bei draugų pažadais, nerizikuokite pinigais, ypač jei tai paskutinės santaupos.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų