• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienis daugeliui bus pozityvi ir staigmenų pilna diena, praneša astrologai. Tačiau kai kuriuos Zodiako ženklus įspėja ir dėl galimų nemalonumų.

Antradienis daugeliui bus pozityvi ir staigmenų pilna diena, praneša astrologai. Tačiau kai kuriuos Zodiako ženklus įspėja ir dėl galimų nemalonumų.

REKLAMA

AVINAS

Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti gyvenimo aplinką, interjerą ar asmeninį stilių. Regis, sulauksite ir draugiškos pagalbos, ir naudingos informacijos.

JAUTIS

Galimi svarbūs verslo arba asmeninio gyvenimo sprendimai. Palankus metas tvarkyti buitinius bei žemės reikalus, meistrauti, prekiauti, nerti į kūrybos gelmes ar kitaip surizikuoti siekiant saviraiškos. Galite įsigyti ar parduoti planuotą daiktą.

DVYNIAI

Šiandien nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite visų savo planų, paslapčių. Vakare turėsite progų pasireikšti, sublizgėti. Galite sulaukti vienokio ar kitokio atpildo už pastangas.  

REKLAMA
REKLAMA

VĖŽYS

Nuo pat ryto būsite aktyvūs, linkę flirtuoti, diskutuoti, eksperimentuoti. Kai kurie pokalbiai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Visgi vakarop jau panorėsite atsiriboti nuo bet kokio šurmulio ir pasinerti į savo vidinę erdvę.

REKLAMA

LIŪTAS

Šiandien niekas negalės jums sutrukdyti įgyti populiarumo ar žinomumo. Galite sudaryti netikėtą sutartį, keisti darbo sferą, kolektyvą, sudalyvauti profesiniame ar kūrybiniame konkurse ir pan.

MERGELĖ

Naujų vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Galbūt teks spontaniškai apsispręsti dėl kelionės, įsidarbinimo, stažuotės ar kt. Gero patarimo galite sulaukti iš draugo ar gyvenimo partnerio.

SVARSTYKLĖS

Regis, turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas, susijusias su mokesčiais, skolomis, darbu, verslu. Vakarop gali kilti noras ką nors kilnaus nuveikti, plėsti akiratį.

REKLAMA
REKLAMA

SKORPIONAS

Nebloga diena, jeigu aktualu tvarkyti teisinius ar finansinius reikalus, kreiptis į teismą ar antstolius, kreditorius. Jumis labai domėsis neabejingai nusiteikę asmenys. Galite pasijusti suintriguoti, sulaukę netikėtų pasiūlymų ar pareiškimų.

ŠAULYS

Būkite atidūs pokyčiams, įsigilinkite į naujas aplinkybes. Turbūt gausite informacijos, susijusios su į(si)darbinimu, sveikatos tyrimais ar reabilitacija, dominančiais gyvūnais ir pan.

OŽIARAGIS

Pajusite, kad jums arba mylimam žmogui, vaikams kaip oro reikia naujų įspūdžių, atrakcijų. Tiktų prisipažinti, kad mylite, pirštis, užsisakyti kelionę, mėginti įgyvendinti kūrybinius sumanymus, keisti stilių, įsigyti augintinį ir pan.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

VANDENIS

Ši diena žada netikėtumų šeimoje, giminėje ar pan. Vakare galite sudalyvauti kultūriniame, šou renginyje, varžybose, pasimatyme ar kt. Turbūt norėsis dosniai reikšti jausmus, dalintis naujienomis. Stenkitės labiau apgalvoti savo žodžius.

ŽUVYS

Iš ryto būsite nusiteikę įvairiems vizitams, pokalbiams, saviraiškai internete, reklamai. Turėsite puikią galimybę pasitarti bei išklausyti kitus. Vakaras turbūt leis pasimėgauti žemiškais malonumais, pasidžiaugti artimaisiais, šeima.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų