• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Zodiako ženklų laukia neeilinė diena. Tiesa, nors daugeliui įvykiai klostysis teigiamai, kai kam iškils iššūkių.

Zodiako ženklų laukia neeilinė diena. Tiesa, nors daugeliui įvykiai klostysis teigiamai, kai kam iškils iššūkių.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės šiems Zodiako ženklams:

Avinas

Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik vargu ar jie bus realiai įgyvendinami. O galbūt kol kas neturite tiek galimybių, kad galėtumėte rizikuoti. Nederėtų tenkinti keistų vaikiškų užgaidų.

Tauras

Diena bus nuspalvinta permainingomis emocijomis. Norėsis pasižymėti, pramušti sienas, tačiau jūsų kūrybiniai ir kitokie bandymai sutiks pasipriešinimo, sulauks kritikos.

Dvyniai

Spirgėsite iš noro daug nuveikti, pasirodyti, padaryti įtaką kitiems. Galite pradėti vienu metu kelis darbus. Tačiau partnerystė, meilė gali sukelti jausmų audrą, nelengvą apsisprendimo dilemą.

Vėžys

Diena primins, kad esate priklausomi nuo kitų žmonių, verslo partnerių. Tuo pačiu ji parodys, kaip sugebėjote pasinaudoti sėkmės ir laimės galimybe, prisijaukinote ją ar nubaidėte. Išlaidų turbūt pareikalaus vaikų poreikiai.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Gana produktyvi ir drauginga diena, tačiau reikia saugotis sukčių bei kuo mažiau atvirauti su neprognozuojamais veikėjais. Galbūt sulauksite naujienų iš toli.

REKLAMA

Mergelė

Jums didelę įtaką darys aplinka, mada, elitas. Jeigu po atostogų ką tik grįžote į darbą, tai bus išties nelengva įsitraukti į darbų eigą, ypač veiklose susijusiose su viešuoju interesu, finansais.

Svarstyklės

Pasverkite savo jėgas prieš imdamiesi didelės atsakomybės, spontaniškos investicijos ar pan. Kažkoks ryšys gali užsimegzti iš vienatvės ar dėl praktinės naudos.

Skorpionas

Diena aktyvi, bet prieštaringa. Jausis nepakantumas, moralės trūkumas. Jei nenorite, kad susvyruotų autoritetas ar kiltų ilgalaikių problemų, susiimkite. Atkreipkite dėmesį į tai, ką darote ir šnekate.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Pasijusite pavargę nuo savo gerumo, dosnumo ar žaismingumo. Kad pasisektų įgyvendinti sumanymus, gali tekti kažko atsisakyti, kažkam nusileisti. Pasistenkite, kad nedingtų noras savarankiškai ir sąžiningai tęsti pradėtą reikalą.

Ožiaragis

Nors jūsų ketinimai gana geri, nesusipratimai vis tiek neišvengiami. Kai kuriuos norus šiandien įgyvendinti bus sunku. Galimas nuostolis. Venkite nereikalingo išlaidavimo.

Vandenis

Tikriausiai šiandien norėsite gauti daugiau, nei esate nusipelnę. Jums arba jūsų pašnekovams stigs ir emocinės pusiausvyros, susivaldymo ginčuose, diskusijose. Gali plykstelėti nesantaikos židiniai.

Žuvys

Nebloga diena smulkių reikalų, praktinių, ūkinių darbelių užbaigimui. Tačiau pasikliauti galite tik patikimiausiomis šeimos moterimis. Tuo tarpu vaikai ir gerbėjai bus linkę jumis manipuliuoti, išnaudoti finansiškai ir kitaip.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų