Išgirdus Zuokienės interviu šiaulietė neištvėrė: „Man nuoširdžiai gaila Agnės“

„Vos prieš kelias dienas peržiūrėjau interviu su iš viešumos dingusia verslininke Agne Zuokiene. Šiuo metu moteris skiriasi su buvusiu Vilniaus metu Artūru Zuoku. Negaliu likti nuošalyje išgirdusi Agnės atviravimus ir noriu pasisakyti – kaip gerai, kad moterys pagaliau viešai prabyla apie išgyventas kančias“, rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Marija.

Skyrybos daugeliui šeimų yra didelis skausmas, o psichologai paprastai tai prilygina net su netektimi. Ką jau kalbėti, kai byra santuoka po ilgų gyvavimo metų.

Zuokai ilgą laiką viešumoje atrodė lyg labai gražiai sutarianti, kone pavyzdinga šeima. Vis dėlto, skyrybos atvėrė didelius skaudulius – iš pažiūros nepriekaištinga pora ėmė pasakotis apie nesutarimus, paaiškėjo, kad šeimoje būta ir alkoholio.

Štai tokių skyrybų akivaizdoje, po daugelio metų ir paaiškėja, koks visgi apsimestinis daugybės garsių žmonių gyvenimas.

Žmonės socialiniuose tinkluose rodosi, kokie yra laimingi, o skausmą vėliau skandina alkoholyje. Vakarėliuose pozuoja ant raudono kilimo su šypsena, o grįžę namo kenčia smurtą, būna, kad net ir policijai tenka įsikišti.

Man, kaip moteriai, nuoširdžiai gaila Agnės

Man, kaip moteriai, nuoširdžiai gaila Agnės. Nesvarbu, kas santuokoje kaltas, nesvarbu, kas inicijuoja skyrybas, tačiau ilgus metus gyventi „parodomąjį“ gyvenimą su suvaidinta šypsena akyse, yra mažų mažiausiai beprasmiška. Esu pakraupusi nuo fakto, kad žmonės ištisus metus slepia nesantaiką. Kiek dar tai tęsis?

Gal toje šeimoje būta abiejų kaltės, aš nepuolu teisti arba ginti vieno. Ir šiaip, sakoma, kad skyrybų metu nebūna vieno kalto, bet pats faktas, kad šeima ilgus metus tylėjo ir vaidino prieš visuomenę pavyzdingus, yra apgailėtinas.

Nors savaime skyrybos yra didelis skausmas, vis dėlto negaliu nepasidžiaugti tuo, kad Agnė prabilo viešai apie tai, ką teko išgyventi.

Nėra ką slėpti, tokių šeimų ir moterų tarp mūsų yra šimtai, tik, deja, dauguma tyli nenorėdamos pasirodyti silpnomis, dažnai poras, ypač moteris, lydi gėda dėl griūvančių santykių.

Agnės pavyzdys tik įrodo – skirtis nėra gėda. Taip pat nėra gėda ieškoti išeities vardan savo gerovės ir ramesnio gyvenimo.

Autorius: skaitytoja Marija


Rašyti komentarą...
n
nuomonė
2021-10-12 17:01:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodėl žmonės su problemom lenda į eterį ar spaudą.Tam yra bažnyčia arba psichologai
Atsakyti
-21

,
,,,,,,,,,,,,,,,
2021-10-13 20:37:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai gaila abiejų, ir šiaulietės, ir Agnės, pirmiausia jums pas psichologus
Atsakyti
-13

T
Telšietis
2021-10-12 17:09:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip Šiaulietė rašyti negalėjo. Panevėžietės pamąstymai.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (89)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų