Išdavė tinkamiausią sekso pozą pagal Zodiako ženklą: karšta naktis bus garantuota

27-erių Lucy Porter iš Londono vadovauja astrologijos piršlybų tarnybai ir jai nėra svetima žinoti intymias detales apie savo klientus. Tačiau specialistė, kad yra ryšys tarp Zodiako ženklų ir jų mėgstamų sekso pozų.

Piršlybų astrologė atskleidė geriausias sekso pozas ir stilius kiekvienam Zodiako ženklui, kad laikas miegamajame būtų itin karštas.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

„Avinas yra linksmas, žaismingas, energingas ir impulsyvus“, – sakė Lucy, penkerius metus profesionaliai dirbanti astrologe.

„Jie viską išbandys vieną kartą – du, jei jiems tai patiks! Kaip pirmasis Zodiako ženklas, jie nebijo išbandyti naujų dalykų ir būti šiek tiek spontaniški. „Žirklės“ Avinui yra smagios, nes, sėdėdami priešais savo partnerį, jie gali išgirsti įvairiausių šmaikščių kalbų, kad seksas smagus ir įdomus“, – kalbėjo L. Porter.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Kalbėdama apie Jaučio ženklą, Lucy sakė: „Jaučiai vertina tris dalykus – jausmingumą, stabilumą ir saugumą. Jiems visas malonumas turi būti patogus.

Šilko paklodės, žvakės ir skani trijų patiekalų vakarienė jiems reikalinga prieš ilgą aistringą naktį.

Jaučiams seksas turi būti ne tik patogus, bet ir itin jausmingas – yra daugybė vietos klitorio stimuliacijai.“

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Kadangi Dvyniai žinomi kaip ypač pasitikintys savimi, Lucy mano, kad šis bruožas tikrai tinka ir miegamajame tikriesiems Dvyniams, mėgstantiems stėbėti intymias akimirkas veidrodyje.

„Dvynius valdo oro stichija, todėl jie gali keistis, tyrinėti, būti lengvabūdiški ir žaismingi. Dvyniai ieško alternatyvių gyvenimo perspektyvų ir požiūrių, todėl jų seksualinis gyvenimas yra toks pat“, – paaiškino astrologė.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

Anot Lucy, Vėžiams seksas yra „komfortas ir ryšio gilumas“.

„Vėžiui geriausia poza – šaukštelio, vilkint senus savo mylimojo futbolo marškinėlius. Vėžys rizikuoja pajusti skausmą kakle, siekdamas visada palaikyti akių kontaktą su savo mylimuoju.

Jiems seksas yra dviejų žmonių kelionė su Michael Bublé muzika ir maistu iškylai“, – aiškino astrologė.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Kitame spektro gale yra Liūtas, kuris, kaip sako Lucy, mėgsta šėlti:

„Liūtams seksas yra neklaužadiškas, išraiškingas, aistringas ir dramatiškas. Liūtai natūraliai dvelkia lyderyste ir mėgsta kontrolę. „Kėdė“ yra tobula poza Liūtui, nes jie atsistoja ir gali būti seksualia šou žvaigžde.“

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

„Mergelės nebijo viską sulėtinti. Jie linkę neskubinti seksualinių sueičių – jiems tai yra maratonas, o ne sprintas. Tantrinis seksas – ryšys su savo mylimojo siela, daug glostymo, švelnių prisilietimų ir sinchronini kvėpavimo. Senovės tantrose kalbama apie valandas trunkantį seksą, dėl kurio pasiekiamas viso kūno orgazmas“, – kalbėjo L. Porter.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Astrologė pažymi, kad Svarstyklės yra žaismingos, mėgsta eksperimentuoti ir švęsti:

„Svarstyklėms tinkamiausia poza – atvirkštinė kaubojė, nes jos nebijo šokti į viršų ir perimti kontrolę.“

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Pasak astrologės, Skorpionams reikia, kad būtų atskleistos visos kortos ir sako, kad jiems tinkamiausia pozicija – seksas priešais sieną, rašoma dailymail.co.uk.

„Skorpionai yra paslaptingiausias Zodiako ženklas ir nors juos gali būti sunku suprasti, seksualiose situacijose jie jums pasakys, ko nori ir kada. Jų norai dažnai yra drąsūs, neįprasti ir dažnai net šiek tiek keisti“, – kalbėjo astrologė.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

„Kūno dalis, kurią valdo Šaulio ženklas, yra šlaunys – jas laikant, laižant ar glostant, jiems tai labai patinka. Šaulys iš prigimties yra nepriklausomas. Jie nelauks, kol jų partneris pasieks orgazmą. Šuniuko poza jiems yra tobula, nes ji padeda pasiekti G tašką“, – pasakojo L. Porter.

Ožiaragis (gruodžio 21 – sausio 20 d.)

Anot Lucy, mėgstama Ožiaragių sekso poza yra ant stalo.

Ji sakė: „Ožiaragis yra tikras vadovas ir, žinoma, perims kontrolę. Ožiaragio kelias šiame gyvenime yra savęs įvaldymas. Viską, ką jie daro, jie įvaldys – miegamajame ar posėdžių salėje.“

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Lucy sako, kad Vandeniams ideali poza yra „Erelis“.

„Kūno dalis, kurią valdo Vandenio ženklas, yra keliai. Sekso poza „erelis“ yra kaip ir misionieriaus, bet kojos ištiestos ant partnerio pečių – tarsi erelio sparnai.

Vandenio ženklas yra novatoriškas, juokingas ir nepaprastai progresyvus – jie turi gebėjimų savo įžvalgumu ir seksualiniais įgūdžiais nukelti jus į kitą pasaulį“, – aiškino astrologė.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Galiausiai, pasak Lucy, Žuvys yra „svojotojos“, todėl miegamajame mėgaujasi vaidmenų žaidimais:

„Žuvys mėgsta peržengti šią realybę. Žuvims labai smagu praleisti vakarą persirengus gaisrininku, fėja ar zombiu.

Jiems seksas gali būti išraiškingas vaizduotės ir tikėjimo žaidimas. Jie gali sugalvoti fantazijas ir idėjas, apie kurias niekada negirdėjote.“


Rašyti komentarą...
V
Vilnietė
2021-09-23 15:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Varge,vargeli,kokios nesamonės.Negi galima taip nupindėti,kad tikėtum tomis nesamonėmis.Manau,kad tiki tik visai neišsilavinę,tingintys dirbti individai.Kur link eina pasaulis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų