Iš garsios Vilniaus kirpyklos moteris išėjo pasibaisėjusi: „Pamačiusi mane dukra apsiverkė“

„Paprastai apsilankymas grožio salone moterims teikia malonumą – nauja šukuosena, naujas įvaizdis, gera nuotaika. Aš jums noriu papasakoti apie savo apsilankymą vienoje prestižinėje Vilniaus kirpyklų, kurioje paklojau triženklę sumą“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Emilija.

Esu emigrantė, jau ilgus metus gyvenu Londone, tačiau kai atvykstu į Lietuvą, visada turiu planą atsinaujinti šukuoseną. Kartais renkuosi ne tik naują kirpimą, bet ir naują plaukų spalvą.

Mėgstamo grožio salono Vilniuje neturiu, tačiau pasiskaičiusi lietuvių atsiliepimus, nusprendžiau nepagailėti pinigų ir užsirašiau į vieną geriausiai ir brangiausiai vertinamų salonų sostinėje.

Tai salonas, kuriame dirba ne viena garsi grožio specialistė. Vietiniai šią kirpyklą vadina tiesiog prestižine, joje lankosi garsiausios šalies žvaigždės.

Pirmojo apsilankymo metu meistrė man pasiūlė keisti spalvą iš tamsios į gerokai šviesesnę. Aišku, aš sutikau, nes jau buvo metas pokyčiams. Kirpėjos kėdėje praleidau daugiau nei 3 valandas, rezultatas nebuvo toks, kokio norėjau, tačiau specialistė mane patikino, kad kito apsilankymo metu plaukai bus iki galo nušviesinti taip, kaip sutarėme.

Išgirdusi kainą, vos nenugriuvo

Kai paklausiau, kiek reikės mokėti už pirmąjį vizitą, išgirdusi atsakymą, vos nenugriuvau. Man pasakė, kad susimokėti turiu 250 eurų.

250 eurų už net nepabaigtą plaukų dažymą. Pasipiktinau, išreiškiau nuostabą, tačiau administratorė paaiškino, kad kainuoja tiek meistro laikas, tiek itin brangūs plaukų dažai bei kitos priemonės.

Susimokėjau 250 eurų ir užsirašiau kitam kartui, tačiau iškart paklausiau, kiek reikės mokėti. Man paaiškino, kad suma neturėtų siekti 200 eurų.

Kai atėjau į saloną po savaitės, man buvo atliktas, kaip ir sutarta, galutinis plaukų šviesinimas, uždėta plaukų kaukė. Apsilankymas atsiėjo 150 eurų.

Tai štai, Vilniuje pas supermeistrę įvaizdį pakeičiau beveik už 350 eurų – siaubingai dideli pinigai. 

Esu pikta ir tvirtai tikiu, kad iš manęs nugręžė tokią sumą todėl, kad pasakiau, jog gyvenu ne Lietuvoje, o iš tokių, panašu, yra mėgstančių pasipelnyti. Tiesiog ėmė ir pasityčiojo.

Taigi, nekartokite mano klaidos, būkit budrios ir dar prieš eidamos į saloną pasidomėkite, kiek jums kainuos įvaizdžio pakeitimas. Be to, pamačiusi mane dukra net apsiverkė, todėl nepasakyčiau, kad ši kirpėja mano plaukams padarė kažkokį stebuklą, už kurį verta susimokėti triženklę sumą. 

Autorius: skaitytoja Emilija

Turite ką papasakoti? Rašykite mums, konfidencialumą garantuojame.


Rašyti komentarą...
E
Emigrantė
2021-10-14 16:40:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu, kelia kainas vien todėl, kad gyveni užsienyje..
Atsakyti
-8

G
Goda
2021-10-14 22:27:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antraste ksip visada neturi nieko bendro su tekstu. Kur kurioje vietoje ta dukra apsiverke?
Atsakyti
0

S
Sv
2021-10-15 05:07:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Vita Tai gal ji turi tą galimybių pasą,jei jau iš Londono atskrido. Iš kur jūs istraukėte kad ji jo neturi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų