Internautus prajuokino mamos ruoštas gimtadienio tortas: atskleidė gėdingą dukros paslaptį

Samanthai Stone (21) iš Notingemo senelio akivaizdoje buvo patiektas jos mamos Alex paruoštas tortas. Tokiu būdu jos seneliui pranešė, kad anūkė sudaužė jai jo nupirktą automobilį.

Mama dukros slepiamą gėdingą paslaptį šeimai atskleidė ant jos gimtadienio torto. Ant gardaus šventinio torto buvo pavaizduota jauna mergina, nulekianti nuo kelio ir sudaužantį visiškai naują „Mini Cooper“ automobilį.

Samantha Stone iš Notingemo važiavo į grožio saloną tvarkytis blakstienų, kai įvyko avarija. Laimei, ji išsisuko tik su nubrozdintu keliu.

Jos mama Alex supyko už tai, kad dukra sudaužė automobilį ir sugalvojo šelmišką būdą ją už tai sugėdinti visos šeimos akivaizdoje. Samanthos 21–ojo gimtadienio proga ji paruošė tortą, ant kurio pavaizduotas eismo įvykis.

Ant torto puikavosi žvakutės, abiejose pusėse buvo medžių ir gėlių, o per vidurį – sudaužytas automobilis bei stabdymo žymės ant kelio. Šis tortas buvo linksmas būdas visai šeimai pranešti, kad Samanthos automobilis – sudaužytas, rašoma dailystar.co.uk.

Samantha paaiškino:

„Ryte važiavau į grožio saloną tvarkytis blakstienų, o kelias buvo kiek slidus. Staigia pasukusi vairą slydau ir įvažiavau tiesiai į medį. Man nieko neatsitiko, tik truputį nusibrozdinau kelį. Mamai viską papasakojau ir pasakiau, kad man viskas gerai, bet, žinoma, ji visai neapsidžiaugė dėl sudaužyto automobilio.

Kitą savaitgalį planavome švęsti mano gimtadienį, ir mano mama sukvietė visus šeimos narius. Tada visų akivaizdoje užsidegė šviesos ir mama įnešė šitą tortą, kai visi tuo tarpu dainavo „Su gimimo diena“.

Iš pradžių buvau šokiruota, nes ir taip liūdėjau dėl sudaužytos mašinos, ir mama sakė, kad man paruoš labai ypatingą gimtadienio tortą, bet iš pradžių nesupratau, ką ji turi omenyje. Pirmą akimirką pagalvojau – o ne, ką tu padarei, bet tada tiesiog ėmiau juoktis. Mano mama tokia šmaikštuolė, ji labai mėgsta krėsti pokštus, todėl tikrai turėjau susiprotėti.“

REKLAMA

Samantha tęsia: „Blogiausia tai, kad mano senelis, kuris man ir nupirko mašiną, apie ta nieko nežinojo. Viskas praėjo gerai, senelis labai nepyko, tik džiaugėsi, kad man nieko neatsitiko ir visi smagiai pasijuokėme.“

Mergina sako, kad šis tortas padėjo jai į viską pasižiūrėti kitaip. Ji pasakoja: „Labai liūdėjau dėl mašinos, bet tada visi pasijuokėme, ir tai, ko niekada nepamiršiu, yra būtent gimtadienio tortas. Iš pradžių nesupratau, kas vyksta, bet kai pagaliau susiprotėjau, vos nemiriau juokais. Mano senelis sėdėjo visai šalia manęs, bet net neįsivaizdavo, kad jo man padovanota mašina jau sudaužyta. Jis tada rankomis susiėmė galvą ir paklausė manęs, kas atsitiko – turėjau viską papasakoti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų