Internautus pašiurpino mamos bausmė dukrai: kambarį pavertė kalėjimo kamera

Holly pavargo nuolat priminti dukrai, kad būtina susitvarkyti kambarį ir nusprendė atimti iš jos visus žaislus tol, kol ji nepradės tvarkytis pati.

Ji pavertė dukros kambarį „mini kalėjimu“, o dėl tokio mamos poelgio internautai pasidalijo į atskiras stovyklas. Holly save pavadino „bjauria“ mama ir tvirtino, kad dukrai davė terminą iki kada ji privalo susitvarkyti, deja, kambaryje tebekaraliavo baisi netvarka, rašo dailystar.co.uk.

Moters vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas 27 milijonus kartų. Jame matome aštuonmetės kambarį, pilną ant grindų išmėtytų drabužių.

Holly sako: „Šiandien mano vaiko kambarys pavirs kalėjimo kamera. Žinau, kad daugelį tai sunervins, bet mano namuose gyvensime pagal mano taisykles. Davėme dukrai savaitę susitvarkyti, ji jau beveik paauglė, žino kaip tvarkytis. Mes ją mokėme tvarkytis“.

Vaizdo įraše matosi ant rašomojo stalo padėti batai, o ant lovos – sujauktos paklodės ir rūbai. Viename kampe didžiulė krūva žaislų, o dar kiti − pusiau išimti iš dėžių lentynose. Ant grindų mėtosi maišai su rūbais, nėra net kaip praeiti.

„Jai buvo duotas terminas iki šios dienos vidurdienio, o ji sau ramiai žaidžia lauke“, − sako išvargusi mama ir priduria: „Ką gi – surenkame visus rūbus, žaislus, kosmetiką ir kitus jos mėgstamus dalykėlius. Paliekame knygas, batus ir vieną rūbų komplektą tai dienai. Tai tiek“.

Didelę dalį žaislų išmes

Holly ir jos vyras sutvarko kambarį, batus padeda į spintelę, tačiau mergaitės rūbų spintą ištuština – tai bausmė.

„Ji atgaus savo daiktus, tačiau peržiūrėsiu jos žaislus ir didelę jų dalį išmesiu. Pavargau  nuolat priminti apie tvarką, nes ji manęs negirdi“, − priduria Holly.

Sekančiame vaizdo įraše ji klausia dukters, kaip jai patinka nauja tvarka. Mergytė prisipažįsta verkusi, bet prižadėjo daugiau „neniokoti“ savo kambario ir palaikyti jį švarų, nes tikrai nenori visko prarasti.

Holly auklėjimo metodai įžiebė karštus internautų debatus, o  kai kurie net tvirtino, kad mama „nuėjo per toli“.

REKLAMA

„Nežinau, ką jūs galvojate, bet tai nėra gerai. Rimtai? Kalėjimo kamera? Kas toliau – marinsite badu? Dar pateisinu, kad atėmėte žaislus, tačiau rūbus?“, – piktinosi vienas komentatorius.

„Kodėl jums visiems nesusitvarkius kartu su ja? Savo vaikui aš taip nepadaryčiau“, − tvirtino kitas internautas.

Vis tik, daugelis tokią tėvų taktiką palaikė, remdamiesi savo patirtimi.

„Mane lygiai taip pat auklėjo tėvai ir prisipažįstu, kad esu žymiai tvarkingesnis už daugumą savo draugų“, − rašė vienas pritariančiųjų.

Kitas palaikė: „Šauni mama. Tai vadinama tvarka ir čia viskas yra gerai. Gyvename vienuose namuose ir, jei tenka priminti du kartus, netenki visų privilegijų“.


Rašyti komentarą...
.
...
2021-04-20 16:07:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip ir reikia nerašinės su visokiais iškrypėliais per feisbuką kuriame pilna tokių.
Atsakyti
0

N
Nelly
2021-04-24 16:19:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai pritariu mamos elgesiui. Kito kelio tiesiog nėra. Protinguoliu ekspertų dėka mūsų vaikai turi tik teisės. Prievolių ir pareigų jokių.
Gal bent taip iš augins zmogu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų