Internautus papiktino mamos duotas vardas sūnui: „Iš vaiko bus šaipomasi visą gyvenimą“

Kartais tėvams būna labai sudėtinga išrinkti naujagimiui vardą. Bet paskutinę minutę nusprendusi vaiko varde įamžinti savo tėčio atminimą viena moteris buvo įspėta, kad jei duos sūnui tokį vardą, pasmerks jį pajuokai visą gyvenimą.

Ji paaiškino, kad su vyru yra susituokę jau 10 metų, ir neseniai susilaukė pirmagimio. Iš pradžių pora norėjo jį pavadinti Louis, bet nėštumo metu moteris "tragiškai ir labai netikėtai“ prarado savo tėtį.

Norėdama pagerbti tėtį, kurio vardas buvo Harry, ji nusprendė vaikui duoti tėčio vardą, o ne Louis. O ištekėjusi už savo vyro moteris perėmė ir jo pavardę – Potter. Tai reiškia, kad jos sūnaus vardas ir pavardė būtų Harry Potter.

Ji rašė: „Nusprendžiau neleisti, kad knygų ir filmų serija nulemtų mano emocijas ir sprendimą – mano mažojo berniuko didelėmis mėlynomis akimis ir vaiskiai raudonais plaukais vardas bus Harry Michael Potter.“

Mama apie vaiko gimimą paskelbė feisbuke ir pripažino, kad sulaukia nemažai pašaipų ir gėdinimo dėl to, kad vaiką nusprendė pavadinti Harry, rašoma dailystar.co.uk.

Ji pasakoja: „Mums su vyru vardas labai patinka, todėl tikrai jo nekeisime, bet dabar galvoju vyro paklausti, ar jis neprieštarautų, jei Harry pavardę pakeistume mano mergautine – tada jo vardas būtų Harry Michael Vaughn. Esu tikra, kad jis sutiktų, nes ir jį pašaipos pradeda erzinti.“

Tuomet ji paprašė "Reddit“ naudotojų patarimų ir jų gavo su kaupu.

Vienas žmogus sakė: „Jeigu tu galvoji, kad dabar iš tavęs šaiposi, tik pagalvok, ką teks iškęsti tavo sūnui.“

Kita komentatorė pridėjo: „Iš šito vaiko bus šaipomasi visą gyvenimą. Tai niekada nesibaigs, ar tai būtų draugiški juokeliai, ar piktos pašaipos. Jam reikės nuolat aiškintis žmonėms, kad taip, čia mano tikras vardas, ne, aš nejuokauju.“

„Panašu, kad tu galvoji tik apie savo jausmus, o ne apie tai, kaip reikės gyventi tavo sūnui. Nesakau, kad būtinai esi blogas žmogus ir suprantu, kodėl nori duoti šitą vardą, bet gal geriau tegul tai būna antras vardas?“

Paskaičiusi komentarus moteris sakė, kad su vyru nusprendė pakeisti sūnaus pavardę iš Potter į Vaugh, o jos vyras prie savosios prisidės žmonos pavardę – ji bus Vaughn–Potter.

Ji rašė: „Tai bus ilgas procesas, bet Harry to vertas.“


Rašyti komentarą...
0
0na
2020-06-23 17:10:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Girdejau LT vardą Dėjus ir kai mama šaukė: ,,Dėjau, Dėjau !". Ar pagalvojo motina, kas db. ir ką deda ???
Atsakyti
-3

F
Fui
2020-06-23 22:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau iš ko čia reikėtų juoktis?! Vardas kaip vardas, nieko čia keisto, o kad tokia pavarde, tai nieko nuostabaus. Gal viena pasauly tokia pavarde. Čia tik nenormalus gali tyčiotis!
Atsakyti
-1

x
xxxxx
2020-06-23 14:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbeuse rasyti svarbiause o ne svarbiausia
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų