REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
36
Inga Jankauskaitė (nuotr. Organizatorių)

Kalėdų laikas yra kupinas stebuklų, o ore tiesiog galima jausti gerumą. Kaip ir kiekvienais metais, „Išsipildymo akcija“ kviečia prisidėti prie mažųjų herojų svajonių išsipildymo ir padėti jiems į gyvenimą įsikibti dar tvirčiau. Vakar vykusiame „Išsipildymo akcijos 2021“ renginyje pasirodė ir viena garsiausių Lietuvos moterų Inga Jankauskaitė, kuri žmonėms linkėjo nepamesti savęs.

36

Kalėdų laikas yra kupinas stebuklų, o ore tiesiog galima jausti gerumą. Kaip ir kiekvienais metais, „Išsipildymo akcija“ kviečia prisidėti prie mažųjų herojų svajonių išsipildymo ir padėti jiems į gyvenimą įsikibti dar tvirčiau. Vakar vykusiame „Išsipildymo akcijos 2021“ renginyje pasirodė ir viena garsiausių Lietuvos moterų Inga Jankauskaitė, kuri žmonėms linkėjo nepamesti savęs.

REKLAMA

I. Jankauskaitė sako, kad, jos manymu, prie aukojimo akcijų prisideda dviejų tipų žmonės – arba labai laimingi, arba labai nelaimingi žmonės.

„Tie labai nelaimingi pagal principą, kad sotus alkano neužjaučia, ir jie patys yra susiduria su sunkiomis situacijomis ir jiems patiems reikia pagalbos, o tie labai laimingi supranta, kad reikia dalintis, nes kartais yra tik vienos aplinkybės klausimas ir gyvenimiška situacija gali pasikeisti. Turbūt tokios akcijos yra reikalingos, kad tas viduriukas, kuriems tas pats, ar kurie galvoja, kad tai jų neliečia, būtų pasiekti“, – svarsto ji.

Neįvelkite savęs į „reikia“ pinkles

Žinoma šalies dainininkė sako, kad šiuo labai svarbu nepamesti savęs ir suprasti, ko iš tikrųjų norime mes patys.

REKLAMA
REKLAMA

„Man atrodo, kad per kalėdinį laikotarpį labai svarbu neįvelti savęs į amžinų „reikia“ maratoną – reikia nupirkti, reikia nubėgti, reikia nustebinti – po tais „reikia“ labai sunku vėliau suprasti, o ko pats nori, kas pačiam yra Kalėdos. Apie tai yra ir mano nauja daina. Ji man ir siejasi su tokia aukojimo idėja, nes labai svarbu stabtelti ir pagalvoti, ne ko reikia, o ko nori ir tada taip elgtis. Konstruokite gyvenimą pagal savo nuoširdžius norus. Tai skamba egoistiškai, bet kai taip darai, gyvenimas ima keistis“, – sako ji.

REKLAMA

Paklausta, ar pačiai visada pavyksta pristabdyti ir suprasti, o ko gi nori ji pati, I. Jankauskaitė juokiasi, kad tikrai ne:

„Bet metai eina ir leidžiu sau tai daryti specialiai, suprasdama, kad šeima didėja, lūkesčiai ir įsipareigojimai didėja. Dažniausiai Kalėdos man susijusios su neišvengiamu darbų maratonu, todėl norėdavosi, kad niekas tiesiog neliestų ir leistų ilsėtis.

Pagalvojau, kad norėčiau, jog įvyktų Kalėdos, kurias aš norėčiau švęsti, turėčiau tam jėgų, užsidegimo, o ne tiesiog sėdėti ir žiūrėti į vieną tašką. O taip yra buvę. Ir taip nutinka per tą kažkokį maratoną, kai susijungia ir darbai“.

REKLAMA
REKLAMA

I. Jankauskaitė šiuo metu norėtų palinkėti žmonėms, kad jie suprastų, jog su savo problemomis jie nėra vieni ir atrastų tai, kas suteikia jėgų:

„Aš palinkėčiau rasti savo jėgų, įkvėpimo šaltinius. Tam puikiausiai pasitarnauja ir kultūra. Iš tikrųjų tam ji ir yra – kad paguostų, kad įkvėptų, kad nuramintų, kad žmogus per tas patirtis, kurias mato koncertuose ar parodose, nebesijaustų toks vienišas ir suprastų, kad niekada nėra vienas su savo problemomis. Tuo pačiu kviečiu ateiti ir į mano koncertus Vilniuje bei Palangoje. Visą šį terapinį poveikį aš pažadu ir garantuoju“.

Galėjo išvysti ryškiausias scenos žvaigždes

Artėjančios didžiosios metų šventės visuomet siejasi su atviromis, meilės kupinomis žmonių širdimis bei gerumu, kuris gali ištirpdyti net ledą, todėl neatsitiktinai šių metų „Išsipildymo akcijos“ koncertui pasirinkta įspūdinga ledo arena. Būtent ledas atspindi ir tą trapią kasdienybę, kurioje gyvena visi „Išsipildymo akcijos” herojai. Tačiau visų gerų žmonių, prisidėjusių prie „Išsipildymo akcijos“, dėka, visa tai dabar gali pradėti keistis, o mažieji didvyriai ir jų šeimos – imti gyventi geriau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paramos akcijos koncerto metu žiūrovai turėjo progą pamatyti ryškiausius šalies atlikėjus ir jų premjeras, o kai kurie jų netgi sukūrė kvapą gniaužiančius pasirodymus, koncertinę avalynę pakeitę pačiūžomis. Andrius Mamontovas, Inga Jankauskaitė, „X faktoriaus“ žvaigždės, Monique, Egidijus Sipavičius, FC Baseball bei daugelis kitų savo kūriniais ne tik įkvėpė kalėdiškos nuotaikos, bet priminė ir apie tai, kad šiuo metu svarbiausia yra žmogiška šiluma ir noras dalintis. Ne vienas iš jų vėliau prisėdo ir jautriam pokalbiui, o taip pat žiūrovai išvydo ir Gian Luca Demarco su visa šeima, Kauno arkivyskupą Kęstutį Kėvalą bei daugelį kitų.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 3 EUR, 1892 – 5 EUR, 1893 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grand Thornton Baltic.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų