• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Almantui trūko kantrybė, jis įtaria, kad giminaitis griauna jo santykius su mylimąja Inga. Šeimos drama – „TV Pagalbos“ reportaže.

Almantui trūko kantrybė, jis įtaria, kad giminaitis griauna jo santykius su mylimąja Inga. Šeimos drama – „TV Pagalbos“ reportaže.

REKLAMA

Almantas ir Inga susipažino socialiniuose tinkluose ir netrukus įsimylėjo. Dvejus metus mylimieji gyveno kartu, bendro gyvenimo pradžia žadėjo laimingą ateitį, jie net svajojo susituokti. Deja, netrukus Almantas sužinojo, kad Inga turi meilužių. 

„Vien dėl pinigų, save parsidavė už pinigus“, – tikino Almantas.

Įskaudintas vyras pasakojo, kad jo mylimoji atvirai dalinosi nuotykių su svetimais vyrais istorijomis. Almantas prisipažino, kad po tokių pasakojimų likdavo pasimetęs ir nieko Ingai nesakydavo. 

„Man buvo šokas“, – neslėpė jis. 

Tačiau Almantas pasiryžęs Ingai viską atleisti, net ir įtariamą romaną su jo paties dėde, nes labai ją myli ir nori kurti bendrą ateitį. 

REKLAMA
REKLAMA

Gyvena su buvusiojo dėde

Almantas papasakojo, kad jo mylima moteris jau 2 savaites gyvena pas kitą vyrą, jo dėdę Kazimierą. Almantą kankina bloga nuojauta, jis įtaria, kad dėdė Kazimieras įsimylėjo Ingą. O galimybės išsklaidyti abejones – nėra, mat tiek Inga, tiek Kazimieras užblokavo Almanto telefono numerį, o į namus neįsileidžia. 

REKLAMA

„TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda kartu su Almantu nuvyko į Kazimiero namus. Ten išgirsta kita istorijos pusė privertė susimąstyti, ar Almantas, pasakodamas apie savo santykius su Inga, buvo nuoširdus. 

Pasak Ingos, nuo Almanto ji pabėgo, nes šis prieš ją smurtavo, o Kazimieras geranoriškai ją priėmė gyventi pas save. Esą moteris mainais prižiūri senyvo amžiaus vyrą. Tačiau, Kazimieras buvo atviras – jiedu su Inga svarsto tapti pora. 

„Mes galvojam susieit į krūvą“, – pripažino jis. 

Kaltina persekiojimu

Inga ir Kazimieras Algimanto rodomą dėmesį vadina persekiojimu. Esą dėl tokio atkaklaus vyro vaikščiojimo po Kazimiero buto langais, jiems net teko kviesti policijos pareigūnus. 

REKLAMA
REKLAMA

„Čia visas namas buvo sukilęs“, – tikino Kazimieras. 

Inga pasakojo, kad su buvusiu mylimuoju jautė tik skausmą ir nuolatinį žeminimą. Nuo Almanto ji net turėjo slėptis pas savo jau suaugusius vaikus. Moteris rėžė atvirai – ji pasirinko Kazimierą ir su Almantu nebenori turėti nieko bendro. 

„Yra dar kažkiek jausmų, bet jie baigia pranykti. <...> Jau geriau būsiu laiminga čia, negu su juo būdama“, – sakė Inga.

Kokį ultimatumą Almantui iškels Inga – sužinokite pažiūrėję aukščiau esantį vaizdo įrašą.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų