Indaplovės tabletę įdėkite į skalbimo mašiną: rezultatas tikrai jus nustebins

Indaplovės tabletės visiems mums palengvina gyvenimą – jos sunkiai išvalomas dėmes šalina ne tik nuo indų, bet ir kitose namų vietose.

Švaros mėgėjai indaplovės tabletes naudoja įsisenėjusioms dėmėms šalinti orkaitėje ar šaldytuve, o taip pat jos labai praverčia, jei kur nors išsipila riebalų – tik jas naudodami nepamirškite užsimauti apsauginių pirštinių.

Skalbimo mašina

Pasirodo, indaplovės tabletės tinka ir kitai buitinei technikai – pavyzdžiui, skalbimo mašinai. Indaplovės tabletes reikėtų naudoti ne vietoj skalbimo miltelių, bet įmesti į tuščią skalbyklės būgną ir skalbyklę įjungti karštuoju režimu. Tuomet belieka stebėti, kiek nešvaraus vandens išteka.

Internete moterys dalinasi įspūdingais vaizdo įrašais, pačios išbandžiusios šį metodą, ir parodo, kokios nešvarios iš tiesų buvo jų skalbimo mašinos. Savo rezultatais dalindamasi Feisbuke viena jų parodė, kokia purvinai ruda spalva nusidažė vanduo skalbimo mašinoje. Ji sakė: „Per švelniai pasakyta, kad esu pasibjaurėjusi.“

Kita moteris rašė: „Nusprendžiau išbandyti indaplovės tabletes savo skalbimo mašinai plauti – esu apstulbusi.“

Tabletes taip pat galima naudoti ir skalbyklės stalčiukui valyti – viena moteris išbandė šį metodą, pasiėmusi dantų šepetėlį šveitimui, ir tuomet parodė, kaip ir ši skalbyklės dalis ir vėl tviska, kaip nauja, rašoma thesun.co.uk.

Šiukšliadėžės

Šiukšliadėžes valyti reikia dažnai, o tai – visai nesmagus darbas, kai tenka pasiraitoti rankoves ir imtis šiukšliadėžės „sulčių“. Nors šio nemalonaus darbo išvengti neįmanoma, jei naudosite indaplovės tabletę, darbas bus daug lengvesnis, o šiukšliadėžė ilgesniam laikui gaiviai kvepės.

Svarbu pasižiūrėti, ar šiukšliadėžės dugne nėra skylių ir į ją pripilti kiek įmanoma daugiau verdančio vandens, o tuomet įmesti indaplovės tabletę. Palikite mirkti maždaug valandą, o tada gerai išskalaukite vandeniu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų