Į miegamąjį įsisuko rutina? Išbandykite seksą šiose vietose

Jei jūsų miegamajame pritrūko aistros, kodėl gi nepabandžius naujų dalykų ir nepaįvairinus sekso? Tam puikiai gali pasitarnauti ir naujų vietų išbandymas, rašoma dailystar.co.uk.

Daugiau nei 1000 apklaustųjų įvardijo vietas, kuriose jie labiausiai mėgsta mylėtis. Pirmoje vietoje užtikrintai atsidūrė miegamasis, o nedaug nuo jo atsiliko skalbykla.

Taip pat gana didelė žmonių dalis kaip mėgstamiausią mylėjimosi vietą įvardijo miegamąjį, kuris priklauso kam nors kitam, ir vonios kambarį.

Kiek mažiau populiarumo sulaukė, tačiau vis vien į mėgstamiausių sąrašą pateko tokios vietos kaip svetainė, svečių kambarys, virtuvė, sodas, koridorius, valgomasis ir darbo kambarys.

Tai yra pačios populiariausios vietos, kuriose žmonės užsiima seksu, tačiau tai nereiškia, kad jos yra ir geriausios.

„Virtuvė yra geriausias kambarys, kuriame žmonės gali mylėtis. Virtuvės stalas ar stalviršis visada yra labai patogi atrama“, – tikina seksologas Harperis.

Taip pat jis įvardija, kaip mylėdamasi moteris galėtų padailinti ir kūno linijas.

„Aš manau, kad viena iš pozų galėtų būti tokia: ant valgomojo kėdės turėtų atsisėsti vyras, o moteris jį apsižergti. Taip judėdama ji sudegintų daug kalorijų“, – sako seksologas.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nušnekėjimai
2020-03-26 22:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką gi dar aplinkosaugos srityje, užterštumo, jau ilgai nebus, nebent korona .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų