Pasakė, kam seksas naudingiausias: apsaugos ir nuo vėžio

Nepaisant to, kas akivaizdu, seksualiniai santykiai turi daug privalumų. Jie padeda jaustis laimingesniu, sveikesniu ir gyventi ilgiau. Tai taip pat gali apsaugoti nuo ligų ir galbūt padėti išvengti vėžio. Healthline.com pateikia keletą papildomų privalumų, kuriuos jums gali suteikti seksas.

Seksas slopina stresą

Lytiniai santykiai gali sumažinti jūsų streso lygį. Žurnale „Biologinė perspektyva“ paskelbtame tyrime dalyviai buvo pakviesti dalyvauti stresinėje veikloje, tokioje kaip viešasis kalbėjimas ar sudėtinga matematikos viktorina.

Dalyviai, kurie turėjo lytinių santykių prieš stresinę užduotį, turėjo mažesnį streso lygį ir mažesnį kraujospūdį, palyginti su žmonėmis, kurie neturėjo sekso.

Mažiau sekso, daugiau darbo

Gottingeno universiteto (Vokietija) tyrėjai nustatė, kad žmonės, kurių lytinis gyvenimas yra ne toks tvirtas, yra linkę imtis daugiau darbo, kad kompensuotų savo nepilnavertiškumą miegamajame.

Tyrime paprašyta 32 000 žmonių apibūdinti savo lytinį gyvenimą ir darbo įpročius. Tyrėjai nustatė, kad 36 procentai vyrų ir 35 procentai moterų, turinčių lytinių santykių tik kartą per savaitę, pasinėrė į savo darbą. Kuo daugiau darbo, tuo daugiau streso – ir kuo daugiau streso, tuo mažiau sekso. Tai tikrai užburtas ciklas.

Seksas malšina skausmą

Seksas gali priversti jus jaustis gerai ne vienu būdu. Yra akivaizdi fizinė nauda, ​​o tada ne tokia akivaizdi: skausmo malšinimas. Susijaudinimo ir orgazmo metu hipotalamas smegenyse atpalaiduoja gero savijautos hormoną oksitociną.

Naujojo Džersio Rutgerso universiteto tyrėjai nustatė, kad toks oksitocino antplūdis iš tikrųjų gali padėti moterims jausti mažiau skausmo, ypač mėnesinių metu. Tyrime nustatyta, kad vyrams oksitocinas per pusę sumažina skausmo suvokimą.

Seksas apsaugo nuo vėžio

Remiantis kai kuriais tyrimais, 50 metų ir vyresniems vyrams, turintiems dažnus lytinius santykius, prostatos vėžys diagnozuojamas rečiau nei to paties amžiaus vyrams, kurie dažnai nesimyli.

REKLAMA

Žurnale „BJU InternationalTrusted Source“ paskelbtame tyrime nustatyta, kad lytiniai santykiai ir masturbacija gali sumažinti vyresnio amžiaus vyrų prostatos vėžio riziką. Kitas tyrimas, paskelbtas Amerikos medicinos asociacijos žurnale „Trumpame šaltinyje“, nustatė, kad dažnos ejakuliacijos 20-mečiui vyrui taip pat gali padėti sumažinti prostatos vėžio riziką.

Orgazmas pagerina spermos kokybę

Dažnas seksas gali pagerinti vyro spermos kokybę, sumažinti spermos DNR žalą ir padidinti vaisingumą. Remiantis Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos draugija, vyrai, kurie turėjo lytinių santykių kiekvieną dieną arba kasdien ejakuliavo, po septynių dienų turėjo perspektyvesnę ir aukštesnės kokybės spermą nei vyrai, kurie neturėjo sekso. Tyrimas rodo, kad toks požiūris gali padėti poroms, turinčioms lengvų vaisingumo problemų.


Rašyti komentarą...
V
Virginija
2020-03-23 19:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų