Į klozetą įpilkite šio naminio mišinio: spindės lyg naujas

Tualeto valymas nėra pats mėgstamiausias namų ruošos darbas, tačiau jis gali tapti itin lengvu pasitelkus namuose randamas priemones. 

Jei turite tokių namų apyvokos reikmenų kaip actas ir soda, tualetas spindės, o kalkių nuosėdas pašalinsite be jokio vargo.

Valymas su actu

„Tap Warehouse“ savo svetainėje aiškina, kad actas gerai pašalina tualete susidariusias kalkių nuosėdas.

„Actas yra puikus natūralus valiklis, kuris yra pigesnis nei dauguma specialių valiklių. Pirmiausia, supilkite litrą acto į tualetą. Pilant įsitikinkite, kad actas pasiekia visus kampelius. Atkreipkite dėmesį į vietas, kur kalkių nuosėdų itin daug“, – kalbėjo „Tap Warehouse“.

Palikite supiltą actą 3-4 valandoms arba per naktį. Praėjus minėtam laikui, užsidėkite apsaugines pirštines ir tualetą gerai iššveiskite tualeto šepečiu.

Įsisenėjusioms dėmėms įpilkite daugiau acto arba naudokite kempinės šveičiamąją pusę dėmėms pašalinti, tačiau šveiskite švelniai, kad išvengtumėte paviršiaus subraižymo.

Baigus šveisti, belieka kelis kartus nuleisti vandenį, kad atsikratytumėte acto pertekliaus.

Kalkių nuosėdų šalinimas su soda

Jei kalkių nuosėdų daug, soda gali tapti puikia pagalbininke. Valydami su soda, mūvėkite apsaugines pirštines, rašo „Express“.

Į tualetą įpilkite puodelį acto ir palikite minutei. Įpilkite puodelį sodos ir dar 1-2 puodelius acto. Mišinys turėtų pradėti putoti.

Leiskite tirpalui pastovėti maždaug 10 minučių, tada tualetą iššveiskite tualeto šepečiu. Po 30 minučių mišinį dar 1-2 kartus nuvalykite, kad neliktų dėmių ir kelis kartus nuleiskite vandenį, kad nuplautumėte tirpalą.

Jei natūralūs metodai nepadeda įveikti kalkių nuosėdų, prekybos centruose yra specialių kalkių nuosėdų valymo priemonių.

Reguliarus tualeto valymas yra vienas iš pagrindinių būdų išvengti kalkių nuosėdų.


Rašyti komentarą...
P
Putino uoga
2021-06-20 16:30:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas gerai, tik acta reikia pilti karsta, uzvirinta.
Atsakyti
-8

P
Pensininke
2021-06-20 16:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Actas turi buti karstas, uzvirintas
Atsakyti
-5

A
Arvydas
2021-06-21 08:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėmesio! Gelbėkit gandriukus! Prie gandralizdžio padėkit balėjas, kibirus su vandeniu! Dėl aukštos oro temperatūros,karščio gandriukus išmeta iš lizdo!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų