• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tauragėje gyvenanti Lina Strangienė viena augina keturias dukrytes bei du vyresnius sūnus.

Tauragėje gyvenanti Lina Strangienė viena augina keturias dukrytes bei du vyresnius sūnus.

REKLAMA

Net šešių vaikų mama užkariavo lietuvių širdis kartu su savo dukrytėmis, kurios sparčiai auga ir jau žengė į pirmą klasę.

Mamos diena Linos namuose – ypatinga. Ji neslepia, kad jau formuojasi tradicijos, kurias kuria vaikai ir jau dabar, vien pagalvojus apie Mamos dieną, jai kaupiasi ašaros.

Poelgis sugraudino

Paprašius pasidalinti, kuo Mamos dienos šventė skiriasi nuo visų kitų, ji neslėpė, kad vaikų dėmesys ir meilė tą dieną itin džiugina.

„Mamos diena kaip ir kitos šeimos šventės yra tokia, kur būnu aš su savo vaikais. Su manimi būna dukrytės, atvažiuoja sūnūs.

Prisimenu, kaip pernai atvažiavo sūnus, pasiėmė seses ir nuvažiavo kartu pirkti gėlių. Girdžiu skambina į duris – grįžta visi, laiko gėles rankose. O ko man daugiau reikia? Viskas, vaikai su gėlėmis, ašaros byra, gumulas gerklėje. Man vaikai yra mano gyvenimas“, – džiaugsmo ašarų neslepia Lina.

REKLAMA
REKLAMA

Vaišins sušiais ir tortu

Ji jau žino, kuo šiais metais nustebins savo vaikus per Mamos dieną – vaišins nekasdieniu tortu ir sušiais, kuriuos vaikai itin mėgsta.

REKLAMA

„Turime tradicijas – aš iki pietų aplankau savo mamą ir močiutę. Mane močiutė užaugino, man buvo kaip mama, tad visada ją pasveikinu. O po pietų atvažiuoja sūnūs, susėsime suvalgyti torto, sušių.

Kai dėl manęs vaikai stengiasi, tai ir man norisi juos nudžiuginti“, – pasakoja tauragiškė.

Lina sako, kad mėgsta visas gėles, o ypač – dovanotas vaikų, bet pernai buvo labai laiminga, kad dovanų gavo gėlių į lauką: „Aš praktiška tokia, labai džiaugiausi, kad gavau gėlių į kiemą, balkoną. Dabar pats metas tokias dovanoti.

REKLAMA
REKLAMA

Kovo 8-osios progą visada gaunu tulpių. Bet ir kad ir kokios gėlės būtų, man svarbiausia, kad jos nuo mano vaikų.“

Linos gyvenimas – vaikai

L.Strangienė atvirai sako, kad jos gyvenimas – vaikai. Ir nors ji leidžia sau nueiti į kavinę, gimtadienius ar kitas šventes, vis tik laimė jai tada, kai šalia sveiki ir laimingi vaikai.

„Prieš kelias dienas mano sūnus, kuriam dabar 17, pasakė man, kad aš visą gyvenimą atidaviau vaikams. O aš atsakiau, kad būtent jie ir yra mano gyvenimas. Man mano gyvenimas – vaikai ir kitaip negali būti. Jei vaikai laimingi, sveiki, tai ko daugiau norėti?

Bet, turbūt, kai pats bus tėčiu, tai supras, ką reiškia meilė vaikams ir santykiai su jais“, –šypsosi pašnekovė ir visoms mamoms Mamos dienos proga linki sveikatos.

Va čia tai Mamų Mama!
Pagarba!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų