Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinė Karalystė gerai žinoma dėl savo skaniųjų šokolado gaminių ir desertų. Ar esate ragavę jūros druskos karamelės? Trumpai apie tai, kur palepinti savo gomurį, rašo kelionių tinklalapis Makalius.lt.

REKLAMA

„Cadbury“ pasaulis Birmingeme. Ekskursija po „Cadbury“ šokolado muziejų ir gamyklą. Minėtos bendrovės šokoladiniai kiaušiniai ir kiti gaminiai pasaulį džiugina jau beveik 200 metų. Lankytojai turės galimybę pamatyti šokolado gamybos procesą, sužinoti apie jo svarbą senovėje ir dabartyje. Bus rodoma gamyklos dalis, taip pat demonstruojamas rašymas ant skysto šokolado (tai gali pabandyti patys lankytojai). Pasakojama apie „Cadbury“ susikūrimą, galima aplankyti didžiausią pasaulyje produkcijos parduotuvę, kavinę.

REKLAMA
REKLAMA

Būtina išankstinė rezervacija. Rezervacijų laikai: 1000-1400;1000-1500;1000-1600;930-1600;900-1630;900-1700. Nedirba pirmąsias dvi sausio savaites, per Naujuosius Metus ir Kalėdas. Kainos: suaugusiam 14,75 £, vaikai (4-15 metų) 10,75 £, senjorams, studentams 11,10 £, vaikams iki 4 metų nemokamai, šeimos bilietas (2 suaugę + 2 vaikai) 45,00 £.

„Harrods“ šokolado baras Londone. Nors „Harrods“ geriau žinomas, kaip vienas didžiausių prekybos ir mados centrų Londone, čia taip pat slepiasi nuostabi kavinė, kuri patiekia šokoladinius desertus. „Harrods“ šokolado baras. Kavinė garsėja savo šokolado „šotais“ – patiekiami maži karšto šokolado puodeliai, iš viso yra penkių skonių (Venesuelos, Italijos, Ganos, Ekvadoro ir Trinidado „šotai“). Taip pat bare galima paragauti įvairių desertų – pyragų, bandelių, ledų su grietinėle ir t.t.

REKLAMA
REKLAMA

„Michton“ šokolado gamykla (Swansea, Velsas). Ekskursija po „Michton“ šokolado gamyklą, šokolado degustavimas ir gaminimo pamokos. Be visų paslapčių, lankytojai sužinos, kaip gaminamas tuščiaviduris šokoladinis Velykų kiaušinis. Būtina išankstinė rezervacija.

Kaina: suaugusiems ir senjorams 8,00 £, vaikams 3-16 metų 6,00 £.

John Bull šokolado gamykla (Bridlingtonas, Jorkšyras). Lankytojai gali pasivaikščioti po John Bull gamyklą, pasakojama gamyklos susikūrimo ir vystymosi istorija. Apsilankiusiems leidžiama pagaminti savo šokoladinius saldainius (kainuoja apie 1 ₤), galima aplankyti parduotuvę ir šokolado kavinę.

Darbo laikas: pirmadienis – ketvirtadienis 1300-1500 (mokslo metais); pirmadienis – penktadienis 1030-1200; 1300-1530 (per vasaros atostogas). Kainos: suaugusiems 2,50 ₤, vaikams (iki 4 metų) nemokamai, vaikams (virš 4 metų) 2 ₤.

REKLAMA
REKLAMA

Šokolado turai Londone (Chocolate Ecstasy Tours). Organizuojami turai po garsiausias Londono šokolado parduotuves, vietas, kuriose degustuojamas šokoladas. Ekskursijos tęsiasi apie 2,5 valandos. Daugiau pasirinkimų grupėms (daugiausia 12 žmonių):

Mayfair turas. Supažindinama su geriausiomis šokolado parduotuvėmis Londone, galimybė paragauti mylimiausio karalienės šokolado. Trukmė – 3 val. Kaina – 40 ₤. Laikas – šeštadieniais 1000. Vyksta kiekvieną savaitgalį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų