ekskursijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ekskursijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ekskursijos“.

Apie šią pramogą Lietuvos pajūryje žino nedaugelis: nepraleiskite progos

Palangos turizmo informacijos centras palangiškius ir kurorto svečius kviečia į įdomias ekskursijas, kurių metu ekskursantai turės galimybę pamatyti kitokią, dar neatrastą Palangą. Socialinio tinklo „Facebook“, Palangos miesto savivaldybės puslapyje skelbiama apie rekomenduojamas ekskursijas, atvykus į Palangą. Ekskursija „Labas rytas, Palanga“ Ekskursija skirta norintiems aktyviai pažinti kurortą bei 15 minučių pasimankštinti pajūryje.
2024-06-03

Skelbia nemokamus renginius Vilniuje: apsibraukite šias dvi datas

Nuo požeminio koncerto, kino kapsulės iki nemokamų ekskursijų po plika akimi nematomą Vilnių, jo rūsius, bunkerius, slaptus kiemelius bei vitražais inkrustuotus pastatus. Unikalią galimybę atrasti miestą po miestu ir giliau slypinčias jo istorijas dovanoja Vilniaus savivaldybės alternatyvaus miesto pažinimo platforma „Neakivaizdinis Vilnius“, įkurta lygiai prieš 5 metus.
2024-04-11

Unikali pramoga Lietuvoje: siūlo baidarėmis plaukti po užlietus laukus ir miškus

Vienas gidas iš Šilutės sugalvojo neįprastą ir adrenalino kupiną pramogą. Kai tik pajūrį užklumpa potvynis, vyras su draugu suburia nuotykių ieškotojus iš visos Lietuvos ir baidarėmis irkluoja po užlietus laukus bei miškus. Pirmą kartą į tokias ekskursijas išplaukę žmonės pasakoja, kad niekur dar nėra patyrę tokio įspūdžio ir adrenalino, kaip irkluojant užlietame miške. Iš Šilutės kilęs Edgaras su kompanionais ruošia baidares.

Šiandien skelbia nemokamas ekskursijas: nepraleiskite progos

Spalį Energetikos ir technikos muziejuje atidaroma keliaujanti tarptautinė paroda „Leonardo da Vinčio mašinos“, kurioje bus galima išvysti kelias dešimtis išradimų, rekonstruotų pagal L. da Vinčio eskizus, ir žymiausias L. da Vinčio kūrinių reprodukcijas, tarp kurių – „Mona Liza“, už rekordinę 450 milijonų dolerių kainą parduotas „Pasaulio gelbėtojas“ bei garsioji freska „Paskutinė vakarienė“. L. da Vinčis, gimęs 1452 m., buvo Renesanso epochos genijus, žinomas dėl savo įvairiapusio indėlio men...
2023-10-19

Papasakojo apie kitą Palangos pusę: pažintys skelbimuose, taisyklės pliaže ir aistringi romanai

Pastarosiomis dienomis Palanga tiesiog ūžia nuo poilsiautojų gausos. Čia plūstantys lietuviai ištroškę saulės spindulių apgula paplūdimį ir miesto kavines. Tačiau Palangos mieste yra ir gausybė istorinių vietų, su kuriomis susipažinti kviečia ekskursijų iniciatorė Gabija Lunevičiūtė. „Reikia ir kokybiškų pramogų, ne vien atrakcionų, dėl to stengiamės užpildyti ir šią nišą“, – įsitikinusi ji.
2020-07-22

Akciją surengusių lietuvių gidų akyse – milžiniška baimė dėl ateities

Šiandien taikią ir džiaugsmingą akciją sostinės senamiestyje surengę šalies gidai po gera nuotaika slepia milžinišką baimę dėl ateities. Esą tokios prastos padėties turizmo sektoriuje jie dar neregėjo, o ir perspektyvų, kada ir kaip ji gali atsistatyti, kol kas dar toli gražu nematyti. Su skėčiais ir šypsenomis Vilniaus senamiestyje savo protestą prieš susidariusią situaciją turizmo sektoriuje pradeda šalies gidai. Šiandien panašios akcijos vyksta ir daugelyje kitų Europos miestų.
Aktualijos 2020-06-30

Kaune ekskursijų metu atsivers ypatingos erdvės

Liepos 6-ąją, penktadienį, nuo 10 val. iki 16 val., Kaune, Laisvės alėjos pabaigoje (ties 103 namu), suplanuotos 28 nemokamos ekskursijos, skirtos kauniečiams ir miesto svečiams, rašoma pranešime spaudai. Iš anksto į jas registruotis nereiks – liepos 6-osios rytą rengiamas festivalis „L6“ vyks “gyvosios eilės” principu. Jei pritruktų vietų, organizatoriai turi galimybę atvykusiems į „L6“ paviljoną (ties Laisvės alėjos, Vilniaus ir Šv.
Aktualijos 2018-07-04

Ekskursija šiurpiausioje Vilniaus vietoje: išskirtiniai vaizdai

Netradicinės ekskursijos organizatoriai sako, jog taip nori visiems atskleisti romų gyvenimo pliusus ir minusus. Tiesa, ekskursijos dalyvius ne visi vietiniai sutiko su džiaugsmu. Vilnietei Aurelijai šiandien – ypatinga proga, kurią ji nusprendė paminėti nekasdieniškai. Pramogų agentūra sugalvojo rinkti norinčių grupeles ir parodyti jiems romų taboro realybę. „Mūsų tikslas buvo sukurti tokią programą, kuri parodytų tiek teigiamas, tiek neigiamas taboro puses.
Aktualijos 2016-09-30

Į Klaipėdos uostą atplaukė vienas didžiausių lainerių pasaulyje

Marija Gabrienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Po ilgesnės pertraukos į Klaipėdą vėl atplaukė vienos didžiausių pasaulyje kruizinės laivybos kompanijos „Royal Caribbean International“ laineris, atplukdęs 2 tūkst. turistų. Uostamiesčio turizmo specialistai sako, tam kad šis laivas užsuktų į Lietuvos uostą, teko gerokai paplušėti. 260 metrų ilgio laivas – nėra didžiausias užsukęs į Klaipėdą, tačiau uostamiestyje jis – pirmą kartą.
2014-08-04

Žiūrimiausios televizijos durys – atviros moksleiviams ir šeimoms

2015-ieji – Šeimos metai. Žiūrimiausia televizija TV3 savo šūkiu „Gera kartu!“ ragina daugiau bendrauti su savo artimaisiais ir savo žiūrovus kviečia burtis ne tik prie televizijos ekranų, bet ir pažinti televizijos pasaulį iš arti. TV3 laukia visų moksleivių, darželių auklėtinių ir šeimų su atžalomis, kviesdama apsilankyti specialiose ekskursijose.
2014-05-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų