Rūšiuojate šiukšles, taupote elektros energiją, renkatės ėjimą pėsčiomis, o ne važiavimą automobiliu, perkate ekologiškus produktus ir manote, kad gyvenate ekologiškai. Tačiau ar tikrai tais pačiais principais vadovaujatės ir asmeniniame gyvenime?

Net ir besidomintys ekologišku gyvenimo būdu žmonės retai kada galvoja apie sveiką gyvenimo būdą kalbėdami apie savo meilės santykius. Juk iš pirmo žvilgsnio – tai visiškai nesuderinamos sritys. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo, kaip elgtis asmeniniame gyvenime, kad galėtumėte drąsiai sakyti, jog rūpinatės ekologišku gyvenimo būdu net ir kurdami rimtus bei harmoningus santykius!

1. Galvokite apie ekologiją, kai renkatės pasimatymo vietą. Pamirškite kiną, kavines ir kitas pramogų vietas. Vienas iš geriausių būdų surengti ekologišką pasimatymą yra su mylimuoju pabėgti iš miesto. Praleiskite vakarą namelyje medyje, sutikite čia saulėlydį ar kartu išsimaudykite po vasarišku lietumi. Toks pasimatymas neabejotinai jums abiem paliks neišdildomų įspūdžių.

Žinoma, galite sugalvoti ir daugybę kitų gamtai draugiškų užsiėmimų, kuriuos galėtumėte nuveikti per pirmą pasimatymą. Pavyzdžiui, pasivažinėti dviračiais, kartu eiti grybauti ar uogauti, ir panašiai. Tačiau jei visgi nusprendėte pasikviesti savo damą ar džentelmeną vakarienės mieste, iš anksto bent jau pasidomėkite kavinės, kurioje planuojate vakarieniauti, meniu. Žinoma, nesirinkite greito maisto užkandinių ir kitų nesveiko maisto kavinių.

REKLAMA

2. Dovanokite mylimajam ar mylimajai gėlių, tačiau niekada jų nepirkite. Jei jums rūpi ekologiškas gyvenimo būdas, kuo ramiausiai praeikite pro didžiausias ir spalvingiausias gėlių puokštes turguje. Juk šios gėlės buvo užaugintos naudojant gausybę trąšų, jau nekalbant apie tai, kad daugelis jų greičiausiai užaugintos už ne vieno šimto kilometrų, o transportavimo į prekybos vietą metu oro tarša tikriausiai nebuvo pasirūpinta.

Užuot pirkę gėles turguje ar parduotuvėje, priskinkite jų savo sode arba sukurkite puokštę patys iš laukinių gėlių. Tokia originalia puokšte jūsų antroji pusė tikrai apsidžiaugs, nes priskindami gėlių patys įdėsite kur kas daugiau pastangų nei jų paprasčiausiai nupirkdami.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų