Eglės šeima priėmė ypatingą sprendimą: namuose klega 13 vaikų Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši daugiavaikė mama Eglė Vaitkevičienė. Šios moters namus Zarasuose savais laiko 13 vaikų, iš kurių net 10 yra globotiniai.  „Aš juos vadinu tiesiog širdies vaikais“ - sako Eglė.

Kaip įsileisti ne tik į savo namus, bet ir širdį svetimą vaiką? Kaip sugebėti jį besąlygiškai pamilti? Galiausiai išgirsime, ką jaučia moters širdis, kai mama ją vadina net trylika vaikų?

Nors prieš daugiau nei dvylika metų ir Eglė, ir jos vyras lengvai apsisprendė dėl berniuko iš vaikų namų globos, iššūkių su naujuoju šeimos nariu netrūko.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eglės šeima priėmė ypatingą sprendimą: namuose klega 13 vaikų

„Deja, dar neturėjom daug žinių, kaip auginti vaiką su praeitimi. Juolab, kad jis buvo jau aštuonmetis. Galvoje sukosi „tradiciniai“ mitai, kad gal „prasimuš“ tėvų genai, patirtos traumos...

Bet žinojau vieną dalyką – meilė, nuoširdus dėmesys tikrai turi galios“, - pasakoja Eglė. Iš kur zarasiškė semiasi stiprybės ir tvirtybės augindama tokį būrį vaikų? Kaip ji randa kelią į kiekvieno globotinio širdį, kuri neretai būna ne tik sužeista, bet sudaužyta į šipulius? Ir ko suaugusiuosius gali išmokyti vaikai iš globos namų?   Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?

 


Rašyti komentarą...
I
Inga
2019-09-30 09:17:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvena iš pašalpų- blogai, stengiasi žmonės dirbt ir užsidirbt, vėl blogai. Niekaip neįtiksi visokiom liudmilom.
Atsakyti
0

L
Laima
2019-09-30 07:05:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O, tai, močiut, nesimato iš foto, kad pusei vaikų paauglystė senai praėjo?
Atsakyti
-2

R
Rasa
2019-10-01 13:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oj kaip senoms tarkoms pavydas smegenis suėdė.. Pzdc.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų