Nėštumą abortu nutraukusios vilnietės išpažintis: bijojau, kad mane laikys žudike Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši vilnietė Vitalija Pilipauskaitė. Jos istorija – skaudi ir sukrečianti. Pirmą kartą pastojau ir pasidariau abortą, – atvirai kalba Vitalija. 

Kas nutiko, kad tuo metu būdama antrakurse studente ji ryžosi nėštumo nutraukimui? Ir per kokius pragaro ratus jai teko praeiti jau po aborto?

Moteris atskleidžia, kad per tuos 18 metų ji išgyveno daugybę įvairiausių jausmų – nuo didžiulės savigraužos iki baimės aplinkinių būti laikoma žudike.

Kaip Vitalija išsivadavo iš kaltės jausmo ir ko ši skaudi patirtis išmokė ją? „Labai svarbu galiausiai sau atleisti. Atsiprašyti to vaikelio. Bet laukia sunkus ir ilgas kelias į tai“, – sako Vitalija.

Galvoti, koks jis ar ji dabar būtų? Kokiu vardu šauktum? Tai mintys, kurių taip lengvai neišmesi iš galvos. Kaip sprendimą darytis abortą galėjo įtakoti Vitalijos paauglystėje patirta seksualinė prievarta? Ir kodėl jos santuoka po ilgų metų, kurioje gimė trys vaikai, visgi baigėsi skyrybomis?

Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?

 


Rašyti komentarą...
E
Ella
2019-09-22 20:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pirmiau pokalbio iki galo išklausyti reiktų o paskui tokias davatkos išvadas daryt?.. Tfu.
Atsakyti
-5

T
To Kristina
2019-09-23 19:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tave jau nubaude, ateme prota. O gal buvai nepageidaujama ir motina megino taves atsikratyti?
Atsakyti
0

Šiaip jau
2019-09-24 08:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seksualinės prievartos patirtizs šiaip jau daug ką paaiškina. Davatkoms siūlyčiau užsičiaupt, kol dievas nenubaudė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų