Dvi makštis turinti mama papasakojo apie savo gimdymą: nustebino net medikus

Tikriausiai visos mamos gali pritarti, kad suvokimas, koks nuostabus žmogaus kūnas, ateina po gimdymo. Amerikietė Brittany Jacobs gimdymo metu apie savo kūną sužinojo ir tai, ko išgirsti tikrai nesitikėjo.

6

Praėjusį mėnesį dviejų vaikų mama „Tik Tok“ platformoje pasidalijo savo patirtimi tema, kuri šioje platformoje buvo labai populiari – „Dalykai, kuriuos gydytojai ignoravo, nors buvo akivaizdu, kad kažkas negerai“.

Vaizdo įraše, kuris surinko daugiau nei 500 tūkst. „patinka“ paspaudimų, Brittany atskleidė priežastį, kodėl jos patirtis „laimi“, rašoma „The Sun“.

„Aš visada maniau, kad turiu didelį skausmo toleranciją, tačiau mano mėnesinių skausmai buvo tokie siaubingi, kad aš verkdavau, ir kraujas visuomet prabėgdavo pro tamponus“, – pradeda ji.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris turi dvi makštis ir dvi gimdas

Kai jai buvo 25-eri, ji pastojo. Brittany pastebėjo, kad jos pilvas augo tik viename šone. Taip pat ji sakė, kad per mėnesį jai du kartus būdavo mėnesinės, o seksas būdavo skausmingas.

Ir nors Brittany prieš gimdymą pasidarė tepinėlių testus, tik gimdymo metu medicinos sesuo pastebėjo, kad moteris turi dvi makštis.

„Seselė pasižiūrėjo „ten“ ir pasakė: „O, mieloji, tu turi dvi makštis, du gimdos kaklelius ir dvi gimdas“. Ir per 25 metus niekas to nepastebėjo ir nežinojo“, – sako Brittany.

Po gimdymo moteriai buvo diagnozuotas reta liga, kai vystymosi metu gimda tinkamai nesusilieja.

Ji tęsė: „Aš visada maniau, kad tai mergystės plėvė. Manau, kad vyras galvojo tą patį. Ir kai mes tai sužinojome, jis pasakė, kad tai skamba logiškai, nes ir jam mylintis su manimi skaudėdavo“.

Pirmojo gimdymo metu susidariusi pertvara trukdė vaikui gimti. Brittany buvo pasiūlyta atlikti Cezario pjūvį, tačiau moteris nusprendė perpjauti pertvarą.

Ji tęsė: „Pertvara buvo iki pat gimdos, todėl iki pat gimdos buvo ir siūlės. Mano sūnui gimus ant jo nugaros buvo daug įbrėžimų nuo siūlių“.

Be to, pertvaros perpjovimas taip pat palengvino daugelį kitų Brittany jaučiamų simptomų, tačiau kitą kartą ji ir vėl pastojo toje pačioje gimdos pusėje.

Ji pridūrė: „Aš buvau nėščia du metus iš eilės ir abu nėštumai buvo toje pačioje pusėje, todėl neįsivaizduoju, ar mano kita gimda vaisinga, ar ne“.


Rašyti komentarą...
I
Ilgas_Negrazus
2021-04-18 17:05:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Versti Google laimėti laikas visai nesuprasti koks lygio žurnatutė
Atsakyti
-10

B
Brigita
2021-04-19 07:09:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nesąmones verčiate, visa tai neaktulu.
Atsakyti
-3

a
as
2021-04-19 07:49:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik amerikoj gali taip buti dauno kraste
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų