Dukra patyrė dvigubą išdavystę: kol gimdė ligoninėje, mama sugulė su jos vyru

Neseniai susilaukusi kūdikio mergina savo socialiniuose tinkluose atskleidė visiems ją apgaudinėjantį vaikiną. Ji teigia, kad jis mylėjosi su jos mama, kol ji gulėjo ligoninėje ir gimdė jųdviejų jų vaiką.

Dviejų vaikų mama sukėlė ažiotažą internete, atskleidusi, kad jos buvęs vaikinas išdavė ją su jos mama.

Situacija dar labiau suaštrėjo, kai 21 metų mergina papildė, kad šis incidentas įvyko jai gimdant abiejų sūnų. Dabar moters sūnui Flynui jau treji metai.

Alyssa-Mae Harrison susitikinėjo su Ryanu Williamsu septynerius metus iki kol jis išdavė ją su jos mama Tammy Sturdy.

Išduota buvo ne kartą

Parduotuvės „Asda“ darbuotoja iš Leamington Spa miestelio, „TikTok“ socialiniame tinkle pasidalino nemalonia istorija. Merginos vaizdo įrašas greitai išpopuliarėjo ir per kelias dienas buvo peržiūrėtas beveik 12 milijonų kartų, rašo mirror.co.uk.

Ji pasakojo: „Mano santykių su Ryanu pradžia buvo nuostabi. Jis buvo romantiškas ir mes negalėjome atskirti. Bet tada santykis tapo toksiškas. Jis kelis kartus mane išdavė, bet aš buvau naivi ir vis atleisdavau jam bei tikėdavau, kad jis pasikeis“.

Mergina toliau tęsė: „Jis verkė ir prašė manęs pasilikti, man jo buvo gaila.

Neįtarė nieko blogo

2018 metų vasario mėnesį mergina buvo skubiai išvežta į ligoninę, nes man prasidėjo skaudūs sąrėmiai. Ji pasakoja, kad paskambinusi Ryanui nesulaukė atsako kelis kartus, pagaliau  vaikinui atsiliepus, jo atsakymas nustebino merginą.

„Jis man pasakė, kad kažkas nutiko ir todėl jis nespės. Vėliau, tą pačią naktį, jis atvyko aplankyti jau gimusio kūdikio ligoninėje ir elgėsi normaliai“, – pasakoja vaizdo įraše mergina.

Mergina tęsia toliau: „Tuo metu nepastebėjau nieko keisto. Grįžome namo ir kurį laiką gyvenome normalų gyvenimą.“

Vaikiną išdavė kaimynai

Alyssa-Mae Harrison pasakojo, kad išdavystę sužinojo tik po dviejų metų:

„Kaimynai parodė kameros filmuotą medžiagą, kurioje mano mama nuolat įeidavo ir išeidavo iš mano namų, kai manęs nebūdavo juose, todėl man kilo įtarimas.“

Vėliau mergina rado žinutes tarp mamos ir buvusio vaikino, kuriose buvo ir nuogų nuotraukų, visos įvykių detalės ir datos. Alyssa-Mae pamatė ir datą, kuomet ji gimdė.

„Aš jam viską parodžiau ir jis prisipažino. Man buvo sudaužyta širdis, jaučiausi išduota. ​​Ilgus mėnesius kaltinau save“, – pasakoja „TikTok“ vaizdo įrašė įskaudinta moteris.

Sugniuždyta Alyssa sakė, kad nusprendė iškart nutraukti ryšius su savo motiną ir Ryanu:

„Kai tik tai sužinojau, sukroviau Ryano daiktus ir išmečiau per balkoną bei liepiau jam išeiti. Aš niekada neatsigręžiau atgal ir tai yra geriausias dalykas, kurį kada nors padariau dėl savęs. Su mama taip pat nustojome kalbėti, kai tai sužinojau.“

@alyssa_mae1320

This actually happened 😂🤦🏻‍♀️🤮

♬ My Mom - Eminem

Savo istorija įkvepia kitas įskaudintas moteris

Pasidalinusi savo istorija „TikTok“ platformoje moteris nesitikėjo, kad sulauks tiek peržiūrų ir ją palaikančių komentarų. „Tai beprotiška“, – sako Alyssa.

REKLAMA

„Daugelis žmonių buvo šokiruoti ir pasibjaurėjo mano mama ir buvusiu vaikinu. Kai kurie tai suprato kaip pokštą, bet tie, kurie žinojo tiesą, tai įsidėmėjo“, – pasakojo moteris.

Nuo to laiko Alyssa tęsė savo gyvenimą ir šiuo metu laukiasi kūdikio.

Ji pridūrė: „Mano patarimas visiems, kurie patyrė panašius dalykus, prašau, niekada nebūkite naivūs ir nepriimkite tokių žmonių atgal. Žinau, kad yra sunku paleisti, kai tu juos myli. Tačiau patikėkit manimi, kad jie niekada nepasikeis, o jūs tiesiog toliau skaudinsite save, kol nebegalėsite susitvarkyti.“

Mergina socialinio tinklo vartotojų prašo visuomet kelti save į pirmą vietą, žinoti savo vertę ir niekada nesitaikyti su įskaudinimais.

Alyssos motina Tammy tvirtina, kad jos dukters teiginiai yra „melai“. Ji sakė: „Biologiškai esu jos motina, bet jos išsižadėjau, kai ji tapo melage. Aš nežinojau apie „TikTok“ vaizdo įrašą. Visa tai yra melas.“


Rašyti komentarą...
s
simas
2021-10-10 08:26:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia gi vakarai su savo vertybėm........
Atsakyti
-1

k
kaubojus
2021-10-10 12:15:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur problema? Mama pavadavo dukrą, tik sveikinti reikia. Kam taip sureikšminti seksą? Juk ne muilas ,nenudilo...
Atsakyti
-10

2021-10-10 08:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų