naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors Mykolo paieškose, atrodo, atsidurta tarsi aklavietėje, tačiau kiekviena paieškų diena neleidžia prarasti vilties, kad dingęs 15-metis Mykolas Davidonis atsiras. Paauglio tėtis Mindaugas Davidonis atvirauja, kad jo širdis ir nuojauta nekužda jokių pasvarstymų: „Sakytų, tai ten ir ieškočiau...“

Nors Mykolo paieškose, atrodo, atsidurta tarsi aklavietėje, tačiau kiekviena paieškų diena neleidžia prarasti vilties, kad dingęs 15-metis Mykolas Davidonis atsiras. Paauglio tėtis Mindaugas Davidonis atvirauja, kad jo širdis ir nuojauta nekužda jokių pasvarstymų: „Sakytų, tai ten ir ieškočiau...“

REKLAMA

Suprastėjusios oro sąlygos neatbaido dingusio vilniečio ieškančių žmonių – ir toliau atkakliai vyksta paieškos, kurios išsiplėtė net ir už Vilniaus ribų. Naujų detalių, už kurių būtų galima užsikabinti, anot M. Davidonio, nėra, todėl koncentruojamasi į paieškas upėje.

„Būtų gerai, jeigu būtų, nes kol kas nieko neturime, tik upę, į kurią pilnumoje ir telkiamės. Šiuo metu rengiamės plaukimams, ruošiame įvairią techniką“, – sako jis.

Nežinios kupinos dienos

Ieškoti sūnaus savaitgalį tikimąsi link Kauno, Jonavos, ypač tose pakrantės teritorijose, kurios buvo pakankamai mažai apžiūrėtos valtimi:

REKLAMA

„Link tos pusės buvo neplaukta. Link savaitgalio kalbiname prisijungti žmones su dronais, kurie galėtų patikrinti tas teritorijas, kuriose buvo daugiau žvalgytasi dronų pagalba, o mažiau plaukta valtimis.“

REKLAMA

Pasiteiravus, ar teko sulaukti žinios iš tyrėjų, kurie atrakinę rastą Mykolo telefoną ieškojo jame informacijos, M. Davidonis sako, kad dėl informacijos telefone žinių turi mažai.

„Kažką gal ir pavyko rasti, nežinau. Visos medžiagos nemačiau, o ir apskritai nežinau, ką pavyko ištraukti. Tačiau, kaip supratau, kiek sakė, jokios vertingos informacijos nebuvo. Apie draugų telefonus taip pat nieko nežinau“, – kalbėjo paauglio tėtis.

Nors Mykolo mama Ieva Davidonienė anksčiau naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad nuojauta kužda, jog sūnus yra kažkur, tačiau kur jo ieškoti – nėra jokios žinios. Paklaustas, kaip su emocijomis tvarkosi vyras, Mindaugas atviravo:

REKLAMA

„Sunku apie tai kažką kalbėti. Kol vyksta paieškų veiksmas, emocija yra koncentruota į jas. Aišku, yra visi liūdnesni jausmai, kurie kol kas padėti į šalį. Žiūrime, kas bus toliau.“

Prabilęs apie nuojautą, Mykolo tėtis nutilo.

„Nežinau. Ta nuojauta, sunku su ja. Nuojauta nesako nieko. Sakytų, tai ten ir ieškočiau...“ – teigė daugiau nei tris savaites sūnaus ieškantis vyras.  

Baisiausia – nežinomybė

Vakar naujienų portalui tv3.lt kalbėjusi Mykolo mama I. Davidonienė sakė nežinanti, kokias versijas kelia policija, tačiau ji pati mato du kelius, kas galėjo įvykti: „Mes ieškome ir nežinome, kur ieškoti... Gali būti 50 procentų, kad upėje, 50 procentų, kad kažkas kažkur išvežė...“

REKLAMA
REKLAMA

Jos pačios nuojauta sako, kad Mykolas kažkur yra, tik kur jo ieškoti – nežinia. Kol dingimą dengia nežinomybės skraistė, nelieka nieko kito, tik tęsti paieškas ir neprarasti vilties.

„Mano, kaip mamos, širdis sako, kad jis yra, bet mes nežinome, kur jo ieškoti. Aš jo nematau upėje.

Vyras protu remiasi, aš širdimi remiuosi ir meldžiu, kad kažkas, kažkoks siūlo galas išlįs ar kažkam, jeigu jį paėmė ir kažkur laiko, kažkas šautų į galvą ir jį mums grąžintų“, – graudinosi I. Davidonienė.

REKLAMA

„Viską atiduočiau dėl to. Aš tik tuo ir gyvenu, kad kažkas jį atiduos“, – pridūrė ji.

I. Davidonienė atvira – sūnus aplanko ją sapnuose. Ir net juose dega viltis, kad Mykolas sugrįš į šeimą: „Viską, viską, viską atiduočiau, kad tik jį mums grąžintų.“

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį, kiek po 16 val., išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje, ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Davidonienė anksčiau naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <...> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Visi, matę vaikiną ar turintys naudingos informacijos raginami skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I. Davidonienė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų