naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau trečią savaitę tęsiasi vasario 4 d. mįslingomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieška. Jaunuolis iki šiol nerastas, o jo dingimo istorijoje vis dar daugiau klausimų nei atsakymų.

Jau trečią savaitę tęsiasi vasario 4 d. mįslingomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieška. Jaunuolis iki šiol nerastas, o jo dingimo istorijoje vis dar daugiau klausimų nei atsakymų.

REKLAMA

Savanoriai, susibūrę į specialiai paieškai sukurtą grupę „Mykolo paieška“, dalinasi paieškoms aktualia informacija. Savanoriai nepailsdami ieško dingusio 15-mečio, tačiau paieškos kol kas bevaisės.

Nors po Mykolo dingimo buvo rasti jam priklausę daiktai – kuprinė ir striukė, vėliau – ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas, ieškoma su paaugliu prasilenkusių liudininkų, visi vis dar gyvena nežinioje.

„Praėjo trys savaitės, kuomet visi gyvename tuo pačiu klausimu – kur Mykolas? Deja, bet klausimų yra žymiai daugiau, negu atsakymų. Matome visą jūsų rūpestį, bet dažnai negalime nieko atsakyti, nes nieko nežinome patys.

REKLAMA

Neturime jokios naujos informacijos, kuri lengvintų paiešką, nėra vienos konkrečios Mykolo dingimo versijos, už kurios būtų galima kabintis. Informacijos stoka veda į aklavietę, todėl stengiamės paieškas vienodai palaikyti tiek vandenyje, tiek ore ir ant žemės.

REKLAMA

Grupės tvarka ir taisyklės. Ir toliau moderuojame komentarų srautą. Paliekame tai, kas aktualu, dėkingi esame tiems, kas supranta. Visus paklausimus, rekomendacijas, potencialiai naudingą informaciją priimame paštu [email protected], kurią įtraukiame į savo pranešimus.

Atkreipėme dėmesį į teiginį „išvis čia info jokios nebėra“. Būkite užtikrinti, kad informaciją pranešime iškart, jei tik jos turėsime. Tai nėra naujienų sklaidos kanalas, kur paliekami atviri klausimai diskusijoms. Paskutinė žinoma informacija apie Mykolo buvimo vietą – Žirmūnų tiltas.

REKLAMA

Žinome, kad daug jūsų seka įvykius ir informaciją, reiškia palaikymą, aktyviai dalyvauja fizinėse paieškose, esame už tai jums labai dėkingi. Savanorių indėlis į paiešką yra neįkainojamas ir labai svarbus“, – rašoma Mykolo paieškai skirtoje grupėje.

Paieškos tęsiasi

Tačiau savanoriai ir tėvai nenuleidžia rankų – paieška tęsiama toliau, kai leis oro sąlygos, bus atnaujinta paieška vandenyje:

„Kaip paieška bus vykdoma toliau? Kalbame ne tik apie rytojų, bet apie savaitę, dvi į priekį.

REKLAMA
REKLAMA

Paliekame segmentų Neries krantinėje tikrinimą. https://tinyurl.com/registracija-zonos

Savarankiškos paieškos ant žemės ir toliau išlieka aktualios. Tikslinga yra formuoti didesnes grupes, tokiu atveju prašome susisiekti tiesiogiai su Neringa Butkutė.

Visą kitą savarankišką paiešką prašome registruoti čia https://tinyurl.com/paieskos-forma

Gerėjant orams atnaujinsime paiešką vandenyje ir vykdysime ją tolimesnėse Neries krantinės atkarpose, kurias sudėtinga pasiekti pėščiomis. Formuosime bendrą paiešką, visus turinčius galimybę plaukti prašome informuoti Andrius Balčiūnas

REKLAMA

Raudonojo Kryžiaus atstovai ir toliau vykdo paieškos vandens dronais ir sonarais koordinavimą. Kreiptis į Danguolė Kikutytė

Į visus klausimus dėl paieškų žemėlapio https://tinyurl.com/paieskos-zemelapis, kuriuo reikėtų remtis planuojant savarankiškas paieškas, jums atsakys Samanta Klusytė

Dėkojame už jūsų pagalbą, skiriamą laiką ieškant dabar jau mūsų visų tapusio Mykolo.

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį, kiek po 16 val., išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje, ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Davidonienė anksčiau naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <...> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną ar turinčius naudingos informacijos skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I. Davidonienė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.

Reikia spausti ta jubiliato. Jug buvo jo Gimtadienis jis turi žinoti kas jame dalyvavo? O kaad buvo su alkoholiu .tai tikrai ir apsvaigusi išleido turėjo tėvams iš karto paskambinti.kaip jis skambino ir sakė kad nesiorientuoja kur jis randasi tegu ta kaltę priima jis tas draugas pas kuri buvo ir išėjo?
Kartoju ir kartosiu visi atsakymai paaųglių kompanijoje su kuria jiis buvo
Jei atrakino telefoną,tai kodėl nekrato draugijos,nes tenai ir yra siūlo galas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų