naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Įžanga prieš savaitgalį ne visiems Zodiako ženklams bus lengva. Sužinokite, koks penktadienis laukia jūsų.

Įžanga prieš savaitgalį ne visiems Zodiako ženklams bus lengva. Sužinokite, koks penktadienis laukia jūsų.

REKLAMA

Kovo 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Po pietų sėkmingas laikas tiek avantiūroms, tiek romantiškiems pasimatymams. Pamąstykite, kuo galite pagelbėti mylimam asmeniui. Verta užsiimti savo vaikų reikalais.

Tauras

Po pietų geras laikas svarbiems darbams nudirbti, todėl negailėkite jėgų. Verta tikrintis ir stiprinti sveikatą. Ji bus dar geresnė, jei mokėsite nekreipti dėmesio į artimųjų trūkumus ir neišvengiamas problemas darbe.

Dvyniai

Trūks jėgų, tad daugiau ilsėkitės, stiprinkite sveikatą. Ką galite, perleiskite nuveikti savo porininkui ar sutuoktiniui. Ieškokite sąjungininkų, atgaivinkite senus bendradarbiavimo ryšius.

Vėžys

Tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su alimentais, draudimu, paveldėjimu. Ugdykite kantrybę, artimiausiu metu jos labai prireiks.

REKLAMA

Liūtas

Po pietų puikus laikas, laimingai išsispręs senos problemos. Jūsų populiarumas, autoritetas vėl auga. Tai gera proga ieškoti tinkamesnės darbo vietos ar pasikalbėti su esamu darbdaviu dėl sąlygų pagerinimo.

REKLAMA

Mergelė

Reikėtų susitelkti, pamiršti nuovargį ir sutvarkyti uždelstą ar nepavykusį reikalą. Antra dienos pusė nebloga svarbiam pokalbiui su vadovu (nors galima tai atidėti ir rytdienai). Gautus pasiūlymus derėtų svarstyti.

Svarstyklės

Mokykitės iš draugų klaidų, paklausykite jų patarimų. Gera proga kviesti bičiulius į talką arba per juos ieškoti protekcijos.

Skorpionas

Nors diena nebloga, kai galima pasikliauti sėkme, iniciatyvos nerodykite ir nieko nauja nepradėkite. Darykite tik tai, kas išeina savaime ar buvo parengta iš anksto. Gali užsimegzti slaptas romantiškas ryšys.

REKLAMA

Šaulys

Puikus laikas ryžtingai sutvarkyti nebaigtus reikalus. Nebijokite rizikuoti, jums pasiseks.

Ožiaragis

Tinka spręsti finansines problemas, ieškoti trumpalaikio uždarbio. Geras laikas taikytis su priešais.

Vandenis

Geri susitikimai, naudingi pokalbiai, vertingi patarimai, mokėkite jais pasinaudoti, net jei asmeninės ambicijos lieptų nekreipti į tai dėmesio.

Žuvys

Stenkitės dažniau nusileisti, ypač artimiesiems. Tvarkant reikalus svarbu neskubėti: tai, ką dabar atliksite, bus ilgam, tad nedarykite klaidų.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų