Covid-19 pasiglemžė 18-mečio gyvybę – virusu susirgo antrą kartą

18-metis Wilberis Portillo mirė nuo koronaviruso po to, kai juo užsikrėtė antrą kartą. Nors pirmo sirgimo metu simptomai buvo gana lengvi, antrą kartą virusas smogė kur kas stipriau ir pasiglemžė jaunuolio gyvybę.

Iš Denverio kilusiam Wilberiui 2020-tų metų spalio pirmą savaitę buvo nustatytas Covid-19. Vaikinas jautėsi gerai ir net manė, kad pasveikęs turi imunitetą, tačiau virusas smogė dar kartą.

Maždaug po mėnesio jis nuėjo į vakarėlį, po kurio dviem žmonėms buvo nustatytas koronavirusas. Lapkričio 18 dieną 18-metis kreipėsi į gydytojus, nes jo būklė pradėjo sparčiai blogėti. Jam buvo diagnozuota sunki kvėpavimo takų infekcija ir atliktas Covid-19 tyrimas.

Lapkričio 18-tos dienos naktį vaikinas mirė miegodamas, o po dviejų dienų gautas jo Covid-19 testo rezultatas buvo teigiamas, rašoma insider.com.

Vaikino dėdė Oscaras Castillo teigė, kad jaunuolio mirtis sukrėtė visą šeimą ir jie niekada nesužinos, kodėl 18-metį nugalėjo virusas.

„Jis buvo labai disciplinuotas ir kai jis norėjo, ką nors padaryti, siekė to visais įmanomais būdais. Jis buvo pasiryžęs savo gyvenime nuveikti ką nors pozityvaus. Ir jis padarė tą laiką, kol buvo su mumis“ , – „Fox31“ sakė vaikino dėdė.

Organizacijos „Metro Caring“, kurioje jis savanoriavo, atstovai dalijosi, kad Wilberis labai mėgo snieglenčių sportą, buvo verslus ir įkvėpė kitus.


Rašyti komentarą...
N
Nn
2021-01-24 20:53:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio velnio čia mums brukat svetimos šalies mirtis? Ar savų neužtenka? Kas per šlyktynes, jūs žurnaliūgos!
Atsakyti
-14

E
Egiux
2021-01-24 23:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiausiai rūpi kurtos istorijos
Atsakyti
-4

A
2021-01-25 12:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal gana rašyti ir gąsdinti mus užtenka Lt nesvarbu kokio amžiaus visų gaila
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų