Būsima nuotaka negali sulaikyti ašarų: tėvas atsisako duoti pinigų vestuvėms

Būsimos nuotakos tėtis paskutinę akimirką apsigalvojo dėl vestuvėms skirtų lėšų, kai žlugus ketvirtajai savo santuokai jis visiškai prarado pasitikėjimą šia institucija.

Mano tėtis pareiškė, kad už mano vestuves nemokės nė cento. Jis man žadėjo 10 000 £, kai pernai pasipiršo mano sužadėtinis, bet dabar finansavimą jis atšaukia. Kodėl? Ką tik sugriuvo jo ketvirtoji santuoka, todėl jis nusprendė, kad santuokos institucija jis nebetiki. Be to, šios skyrybos jam kainuos labai brangiai.

Jis aiškina, kad daro man paslaugą ir gelbsti mane nuo liūdno ir vargo kupino gyvenimo. Bet tai neteisinga. Abi mano vyresnės sesės gavo pinigų savo vestuvėms, abi jos galėjo suruošti svajonių vestuves nuostabiose vietose – jos buvo pačios gražiausios. Kodėl aš turiu atsisakyti savo didžiosios dienos vien todėl, kad jo naujausia žmona pabėgo su jaunesniu ir reikalauja iš jo krūvos pinigų? Aš labai myliu savo sužadėtinį. Mes puikiai sutariame ir mano tėčiui jis labai patinka, bet tėtis vis tiek sako, kad vestuvinei suknelei ar pokyliui neduos man nė cento, nes jis suprato, kad tam nėra prasmės, rašoma dailystar.co.uk.

Jis aiškina, kad aš nusipelniau geresnio gyvenimo ir kad būti kieno nors žmona neturi būti mano tikslas. Bet aš nesutinku – juk mano valia, kaip gyvensiu. Esu pilnametė, dirbu, esu savarankiška ir žinau, ko noriu. Mano seserys sako, kad jam iškrėtus tokį pokštą jos daugiau niekada su juo nesikalbėtų, bet aš visai nenoriu pyktis su tėčiu. Jis visada manimi rūpinosi. Ką daryti, ko imtis, kad nežlugtų mūsų santykiai? Jis yra užsispyręs kaip ožys, bet ir aš esu ne mažiau užsispyrusi.

Psichologė pataria: 

Deja, tu fiziškai negali išplėšti pinigų iš sugniaužto savo tėčio kumščio. Jei jis šiuo metu išgyvena dar vieną sunkų išsiskyrimą, kuris jam kainuos dar ir pinigų, jis greičiausiai tiesiog neturi pinigų, kuriuos galėtų tau skirti. Šiuo atveju tau labai nepasisekė, kad esi jauniausia dukra. Akivaizdu, kad tavo seserys savo dalį gavo geresniais laikais, bet dabar viskas yra kitaip.

Mano patarimas tau – nesileisti sugniuždomai šios situacijos. Neleisk, kad tavo tėčio įsitikinimai paveiktų tavo ir tavo sužadėtinio santykius. Labai tikėtina, kad jums vis tiek dar labai ilgai nepavyks suorganizuoti didelių vestuvių, todėl stenkis džiaugtis kiekviena diena ir tiesiog žiūrėk, kaip viskas toliau klostysis. Dabar daugeliui žmonių yra labai sunku. Jokiu būdu nenoriu tau tuščiai sukelti vilčių, bet gali būti, kad ir tavo tėtis apsigalvos. Pasikalbėk su tėčiu ir pasakyk jam, kad pyktis visai nenori. Pradėk taupyti daugiau savo pinigų.

Gali būti, kad vieną dieną švęsi savo svajonių vestuves, bet už jas turėsi susimokėti pati. Gaila, kad jo santuokos baigėsi nesėkmingai, bet tu nesi tas pats žmogus ir tai dar nereiškia, kad ir tu turi atsisakyti santuokos institucijos


Rašyti komentarą...
R
Rado problemą...
2021-02-12 16:58:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu jau taip mylite viens kitą - apsieisite ir be vestuvinių pinigų taškymo, nes svetimus pinigus labai jau lengva taškyti. Kai turėsi savo, tada ir kelk vestuves nors ir visam miestui, o įsipareigoti viens kitam galima vien tik su 2 liudininkais, vėliau galėsite namuose pakelti taures prie torto ir viskas. Kam kelti triukšmą dėl nieko? Tėvas teisingai daro, nėra ko čia lepinti suaugusius vaikus, tegu patys užsidirba, o ne gviešiasi svetimų, sunkiai uždibrtų pinigų.
Atsakyti
-8

B
Bronius
2021-02-12 16:35:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėtų ir patys tokiems dalykams užsidirbti.
Atsakyti
-5

a
a
2021-02-12 17:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tevas saunuolis, norit baliaus - uzsidirbkit, kokia problema?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų