Būna ir taip: 34-erių moteris ant rankų sūpuoja anūkę

Pora iš Jungtinės Karalystės teigia, kad yra jauniausi seneliai visoje šalyje, nes gimus pirmajai anūkei jiems buvo vos 33 ir 35 metai. Nors daugelis aplinkinių pamano, kad anūkė yra jų dukra, jie neslepia – būti jaunais seneliais yra nuostabus jausmas.

Jenni Medlam (34), kilusi iš Hullo, būdama 17 metų pagimdė savo pirmąją dukrą Charmaine, tačiau, nesusiklosčius santykiams, ji liko „labai izoliuota“, nes neturėjo palaikymo ir žmonių, kurie galėtų padėti jai kaip vienišai mamai. Kai Charmaine buvo penkeri, Jenni sutiko savo vyrą Richard (35), kuris užaugino dukrą kaip savo ir Charmaine jį laiko savo tėvu.

Naujos pareigos patinka

Kai 16-metė paauglė dukra pranešė, kad su vaikinu laukiasi kūdikio, Jenni ir Richard buvo pasiryžę ją palaikyti kiekviename žingsnyje. 17-metei Charmaine ir jos vaikinui 2021 metų birželio mėnesį gimė dukra Isla-May.

Jenni ir Richard patinka būti jaunais seneliais, nors pripažįsta, kad nepažįstami žmonės dažnai galvoja, jog kūdikis jų.

„Kai mes esame su Isla, visi mano, kad ji yra mano ir Richard dukra. Kai jiems paaiškiname, kad iš tikrųjų esame jos seneliai, jie patiria didelį šoką. Dauguma žmonių netiki mumis, kai jiems tai sakome. Bet aš suprantu, kodėl žmonės galvoja, kad esame jos tėvai, juk mums dar tik trisdešimt“, – pridūrė Jenni.

„Kai Charmaine mums pasakė, kad ji yra nėščia ir mes tapsime seneliais, buvome tikrai šokiruoti. Tai buvo netikėta naujiena, bet mums patinka nauji vaidmenys. Aš močiutė, o Richard – senelis. Būti jaunais seneliais reiškia, kad turite daugiau laiko mylėti savo anūkus ir ilgiau juos branginti. Ir mes netgi galime sulaukti proanūkių“, – tęsė ji.

Pati tapusi paaugle mama, Jenni, kuri taip pat turi dar dvi dukteris – 13-metę Chelsey ir 10-metę Scarlett, išsiskyrė su biologiniu Charmaine tėvu ir neturėjo nieko šalia, kas jai padėtų. Jenni nenorėjo, kad dukra patirtų tą patį ir pažadėjo palaikyti kiekviename žingsnyje, rašo dailymail.co.uk.

Gyvena po vienu stogu

„Aš puikiai žinojau, kaip jautėsi Charmaine, kai turėjo pasakyti man, jog yra nėščia. Bet aš jai pasakiau, kad tai jos kūnas, jos sprendimas ir aš ją palaikysiu bet kokiu atveju. Nuo pastojimo Charmaine tikrai suaugo, Isla jai labai svarbi.

Ji yra neįtikėtinai gera mama ir manau, kad tai dar labiau sustiprino mūsų ryšį. Manau, kad dabar ji labiau gerbia mane kaip savo mamą. Mes visi gyvename po vienu stogu, tai yra nuostabu.

Ji vis dar yra su kūdikio tėčiu ir jie kartu jau beveik dvejus metus, todėl Isla yra apsupta visos šeimos. Mes gana dažnai prižiūrime Isla, kad Charmaine pailsėtų. Manau, kad tai mus dar labiau suartino. Kitoms mano dukroms labai patinka gyventi su kūdikiu, jos myli savo dukterėčią“, – kalbėjo J. Medlam.

REKLAMA

Valymo verslą valdanti Jenni mano, kad paauglės mamos sulaukia daugybės stereotipinio požiūrio, tačiau susilaukus kūdikio gyvenimas dar nesibaigia. Ji sako, kad nors ji mama tapo būdama paauglė, ji vis tiek sugebėjo dirbti, auginti dukrą ir net pradėti savo verslą.

„Charmaine stebėjo, kaip aš einu į darbą ir sėkmingai ją auginu, todėl ji žino, kad tai įmanoma. Ji nori stoti į koledžą. Yra stereotipų apie jaunas mamas, kurie, mano nuomone, nėra teisingi. Ji vis dar gali mėgautis savo gyvenimu ir pasiekti viską, ko nori, net jei vaikų susilaukė būdama paauglė. Džiaugiuosi, kad galiu parodyti savo dukrai, jog viską įmanoma pasiekti“, – pasakojo Charmaine mama. 


Rašyti komentarą...
s
siaubas
2021-10-14 09:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie antakiai, griuk negyvas
Atsakyti
-6

V
Vitalija
2021-10-14 18:18:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesanome yra tada,kai vaikų užsimano,kai 30,40ties ir viresniam amžiuje.Nes laiko nebuvo susitvarkyti savo gyvenimo.Nors galėtų būti jau močiutė.
Atsakyti
0

A
Aijj
2021-10-14 09:21:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durdomas ir tiek..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų