Atviras laiškas: kodėl nusprendžiau palikti savo mažamečius vaikus

Kai motina nusprendžia palikti savo vaiką, tai prieštarauja visiems motiniškiems instinktams. Praėjus 12 metų nuo vedybų, Melissa Collins priėmė sunkiausią savo gyvenime sprendimą.

14

Moteris pasakoja, kad skyrybas su vyru nulėmė tai, kad ji beprotiškai pavargo nuo visų bevaisių pastangų, kuriomis bandė lipdyti jų santuoką, kad ši būtų ne kančia, o laimė.

„Nenorėjau skirtis dramatiškai. Aš inicijavau skyrybas ir papasakojau savo vyrui, kaip jaučiuosi. Jis nenorėjo skirtis. Bet dar labiau jis nenorėjo, kad išeidama aš pasiimčiau vaikus“, - pasakoja Melissa.

Būtent dėl to Melissa priėmė sprendimą, kuris leido jai gerbti savo buvusio vyro norus. Ji nusprendė palikti savo sūnus, kuriems tuo metu buvo šešeri ir septyneri metai, ir išsikraustyti gyventi kitur. Moteris tvirtina, kad tai ją sukrėtė ir sutraumavo, rašo news.com.au.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Vyro šėlionės palaužė Katažiną Zvonkuvienę – moteris puolė į ašaras

Arvydui Saboniui gali būti uždrausta reklamuoti „Lidl“


„Mano vyras galėjo pasigirti stabilesne karjera. Pasilikimas su juo vaikams reiškė, kad jie liks toje pačioje mokykloje, juos ir toliau sups tie patys žmonės. Todėl galutinai apsisprendžiau, kad bus geriau, jei sūnus pasiliks su juo“, - savo mintimis dalijosi Melissa.

REKLAMA

Vis tik pati sunkiausia užduotis tuomet dar tebebuvo prieš akis – vaikams reikėjo paaiškinti, kas vyksta.

„Jie buvo tokie maži, kai aš išėjau. Jie norėjo tik vieno – sužinoti kodėl. Mes ieškojome įvairiausių būdų, kaip berniukams paaiškinti tai, kas vyksta. Tačiau tai buvo neįmanoma... Mano širdis sudužo“, - skaudžiausiomis akimirkomis dalijosi moteris.

Tačiau savo sprendimo ji nepakeitė. Nors vaikai ir prašė mamą sugrįžti namo, Melissa tvirtino žinojusi, kad ji nepajėgs visą gyvenimą būti santuokoje tik dėl vaikų. Tuo metu ji tvirtina nė neįtarusi, kad jai teks susidurti ir su siaubinga žmonių reakcija.


ŽIŪRIMIAUSIA GALERIJA:

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotosesijoje atsiskleidė Irūnos Puzaraitės valiūkiškumas


„Su vyru galiausiai sutarėme, kad jam mūsų istorijoje atitenka sunkaiusias darbas, o man liūdniausias. Tačiau aplinkiniai nesuprato. Praradau ir šeimos narių, ir draugų. Ir ne vieną naktį raudojau ne tik todėl, kad ilgėjausi vaikų, bet ir dėl to, ką pasakydavo žmonės. Jų manymu, tiesiog nesuvokiama, kaip motina galėjo taip pasielgti“, - sako Melissa.

Tačiau dabar jau 48-erių sulaukusi Melissa, dirbanti laisvai samdoma rašytoja, vis tik tvirtina, kad nieko gyvenime nekeistų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų