REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad Meghan Markle turi slaptą atsarginį ginklą, galintį tapti tiksinčia laiko bomba karališkajai šeimai – savo dienoraštį.

Pranešama, kad Meghan Markle turi slaptą atsarginį ginklą, galintį tapti tiksinčia laiko bomba karališkajai šeimai – savo dienoraštį.

REKLAMA

Šaltinio teigimu, Sasekso kunigaikštienė rašė dienoraštį apie savo ir Princo Hario gyvenimą Jungtinėje Karalystėje. Jei kada nors būtų atskleistas jo turinys, Bakingemo rūmus, nespėjusius atsigauti po interviu su Oprah, sudrebintų dar vienas skandalas.

Sklando gandai, kad asmeniniai memuarai taptų perkamiausia autobiografija ir sukrautų milijonus. Visai tai vyksta tarp naujausių spekuliacijų apie sekantį Meghan ir Hario žingsnį po tautą suskaldžiusio interviu Oprai.

Dar gegužės mėnesį vienas šaltinis teigė leidiniui Mirror: „Jau vien faktas, kad dienoraštyje yra nepatogios karališkajai šeimai informacijos, verčia visus jaustis nejaukiai, nors ir mažai tikėtina, kad Meghan planuotų dienoraštį išleisti. Jos prisiminimai apie sunkius laikotarpius priverstų nerimauti visą karališkąją šeimą.”

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Brittani Barger, Royal Central redaktoriaus pavaduotoja, netiki, kad Meghan publikuos savo dienoraštį. Leidiniui Daily Star ji sakė: „Jei iš tiesų Meghan rašė dienoraštį, aš netikiu, kad ji taip atvirai atskleistų jo turinį. Jie jau tarė savo žodį ir neketina dar kam nors atsiverti taip, kaip tai padarė Oprai. Taigi, nemanau, kad knyga išvys šviesą“. Ji pridūrė:

REKLAMA

„Jei kažkada ateityje ji pasiryžtų išleisti tokią knygą, jos turinys nulemtų, ar didelė žala būtų padaryta karališkajai šeimai. Jei ji įvardintų žmones, suabejojusius jos būsimo naujagimio odos spalva ar tuos, kurie trukdė kreiptis pagalbos, kai kunigaikštienę kankino mintys apie savižudybę, tada žala būtų milžiniška.“

Dar prieš susipažindama su Hariu, Meghan, jauna kylanti Holivudo žvaigždė, po filmavimo savo bloge The Tig išliedavo susikaupusius įspūdžius. Ten ji dalijosi viskuo – dieta, mankštinimosi rutina bei patarimais darbo ir meilės reikaluose. Trys milijonai instagramo sekėjų, 800,000 feisbuke ir dar 350,000 tviteryje sekė kiekvieną „Kostiumuotieji“ serialo žvaigždės žodį, rašoma dailystar.co.uk

REKLAMA
REKLAMA

Ir tada Meghan susipažino su Hariu.

Karališkųjų padėjėjų patarimu ji ištrynė savo paskyrą socialiniame tinkle sausio 17 dieną, praėjus mėnesiui po karališkųjų sužaduotuvių. The Tig buvo panaikintas tų pačių metų balandžio mėnesį.

Tačiau pranešama, kad Meghan dvejus audringus savo gyvenimo karališkoje šeimoje metus rašė asmeninį dienoraštį. Ir baiminamasi, kad The Tig vietoje atsirado potenciali tiksinti bomba – jos dienoraštis.

Karališkoji bibliografė Ingrid Seward yra pasakiusi: „Michelle Obama gavo 48 milijonus svarų sterlingų už savo knygos sandorį, o Meghan galėtų gauti du–tris kartus daugiau. Manau, kad ji neatsisakys šios minties, palikdama karališkąja šeimą gyventi dar didesnėje įtampoje“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Andrew Morton, Dianos biografijos „Diana – tikra istorija“ autorius, prasitarė leidiniui Daily Mail: „Meghan yra gera rašytoja, puikiai parenkanti tinkamas frazes. Juk ji vienerius metus studijavo anglų kalbą Northwestern koledže“.

Opros interviu metu nebuvo draudžiamų klausimų. Meghan labai atvirai kalbėjo apie patekimą į spąstus, balso neturėjimą ir savižudiškas mintis, apie kuždesius, kokia bus netrukus gimsiančio kūdikio odos spalva. Ji atvirai papasakojo apie incidentą kai neva ji pravirkdžiusi Kate Middleton, nors iš tiesų viskas buvo atvirkščiai.

REKLAMA

Po interviu Karališkieji rūmai paskelbė pareiškimą: „Visa šeima liūdi sužinojusi, kokie sudėtingi pastarieji keleri metai buvo Harry ir Meghan. Iškeltos problemos, ypač dėl rasės, kelia nerimą. Nors kai kurie prisiminimai gali būti skirtingi, į juos žiūrima labai rimtai ir šeima juos nagrinės privačiai. Harry, Meghan ir Archie visada bus labai mylimi mūsų šeimos nariai“.

Pereitą mėnesį pora patvirtino, kad po vienerių metų „Megxit“ jie visam laikui atsisako karališkųjų pareigų. Meghan ir Haris įkūrė organizaciją Archewell bei podcast transliaciją per Spotify.

Pora šiuo metu gyvena Montecito, Santa Barbaroje, ir vasarą susilauks savo antrosios atžalos – dukrelės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų