REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Formulės-1“ legenda Michaelis Schumacheris 2013 metais gruodį pateko į skaudžią avariją, o jo brolis Ralfas per beveik dešimt metų nuo to laiko stipriai pasikeitė.

„Formulės-1“ legenda Michaelis Schumacheris 2013 metais gruodį pateko į skaudžią avariją, o jo brolis Ralfas per beveik dešimt metų nuo to laiko stipriai pasikeitė.

REKLAMA

Artimas Michaelio Schumacherio draugas Johnny Herbertas atskleidė, kad „Formulės-1“ legendos brolis Ralfas labai pasikeitė per devynerius metus, praėjusius nuo septyniskart pasaulio čempiono nelaimingo įvykio.

2013 m. gruodį vokietis pateko į siaubingą slidinėjimo incidentą, o nuo to laiko apie jo būklę buvo paskelbta nedaug informacijos. Iš pradžių ligoninėje jis buvo panardintas į dirbtinę komą, o nuo to laiko jo šeima laikėsi griežtos privatumo pozicijos, rašo mirror.co.uk.

Buvęs F1 lenktynininkas ir artimas M. Schumacherio bičiulis J. Herbertas, kuris per savo karjerą F1 laimėjo trejas lenktynes, neseniai prabilo ir papasakojo, kaip tai paveikė Michaelio brolį Ralfą.

REKLAMA
REKLAMA

J. Herbertas dažnai susitikdavo su Ralfu Schumacheriu, kai šis dirbo Vokietijos žiniasklaidos kompanijoje „Sky Germany“.

Atskleidė, kaip jaučiasi Schumacherio brolis

„Ralfui teko daug ką daryti dėl šeimos ir kartu su ja, atsižvelgiant į tai, kas nutiko Michaeliui. Jis subrendo. Dabar jis ne toks, koks buvo lenktyniaudamas, – pasakojo jis. – Dabar jis yra geras žmogus. Jis labai pasikeitė, nes turėjo susidoroti su dešimtmetį tebesitęsiančia brolio nelaime.“

REKLAMA

Širdį draskanti nelaimė kalnuose įvyko praėjus vos metams po Michaelio pasitraukimo iš „Formulės-1“. Po ligoninės M. Schumacheris su šeima gyvena prie ežero esančiame dvare Lozanoje, Šveicarijoje.

Jo žmona Corinna, su kuria jiedu susituokė 1995 m. pripažino, kad dabar jis yra „kitoks“ ir kad nelaimė paveikė visus jį supančius žmones. „Man Michaelio trūksta kiekvieną dieną. Bet jo pasiilgstu ne tik aš, – su ašaromis akyse sakė ji per „Netflix“ dokumentinį filmą „Schumacheris“ dar 2021 m. – Tai vaikai, šeima, jo tėvas, visi jį supantys žmonės. Noriu pasakyti, kad visi jo pasiilgsta, bet Michaelis yra čia. Kitoks, bet jis čia, ir tai, manau, suteikia mums stiprybės.“

REKLAMA
REKLAMA

 

Ralfas Šumacheris taip pat sėkmingai lenktyniavo „Formulėje-1“ kartu su broliu, nors jam niekada nepavyko iškovoti čempiono titulo. Pirmąjį savo sezoną jis pradėjo 1998 m. su „Benson & Hedges“, o vėliau atstovavo tokioms komandoms kaip „Winfield Williams“, „BMW Williams“ ir „Toyota“. Per savo karjerą jis laimėjo šešerias lenktynes, o 2007 m. iš „Formulės-1“ pasitraukė. Kartu su broliu Michaeliu jis yra vienintelė brolių pora, laimėjusi F1 lenktynes.

Tačiau 2008-2012 m. Ralfas ir toliau lenktyniavo „Deutsche Tourenwagen Masters“ lenktynėse. R. Schumacheris iš jų pasitraukė likus vos keliems mėnesiams iki brolio nelaimės. Jis buvo paskirtas vadovauti „Mucke Motorsport“ komandai, kartu tapdamas ir jos akcininku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų